problem sa u p s
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: problem sa u p s

Početnik
    Učlanjen
    18.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano problem sa u p s

imam problem sa ups molim za svaku pomoc ili objasnjenje unapred hvala ........ dok je ukljucen na mrezu radi bez problema ali kad je malo slabiji napon on iskljucuje racunar sta moze biti unapred hvala model je apc back up 300

Primećen član leggionar (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: problem sa u p s

Citat Original postavio R O C K Y Pogledaj poruku
    imam problem sa ups molim za svaku pomoc ili objasnjenje unapred hvala ........ dok je ukljucen na mrezu radi bez problema ali kad je malo slabiji napon on iskljucuje racunar sta moze biti unapred hvala model je apc back up 300
    ja sam imao problema ali ispostavilo se da su baterije problem, zamenio i sad je OK.

Aktivan član cvrlebg (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

I ja imam problem sa ups-om, tacnije ne radi. Jedno vreme, kad nestane struje on odmah ugasi komp, ali meni nije to smetalo. Ali sada je sam prestao da radi, iz cista mira. Pa me interesuje da li mozete da preporucite neki servis, u pitanju je Mustek PowerMust 600? Da li se to, uopste, isplati popravljati?

Primećen član leggionar (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio cvrlebg Pogledaj poruku
    I ja imam problem sa ups-om, tacnije ne radi. Jedno vreme, kad nestane struje on odmah ugasi komp, ali meni nije to smetalo. Ali sada je sam prestao da radi, iz cista mira. Pa me interesuje da li mozete da preporucite neki servis, u pitanju je Mustek PowerMust 600? Da li se to, uopste, isplati popravljati?
    sto se tice servisa, trazili su 500 evra za popravku UPS-a, ja radim na cnc masini koja ima UPS velicine dvd rezaca. i isti taj UPS mora da dodje iz nemacke i kao to ce oni sve da zavrse ali to je ta cena, medjutim ja povadio baterije i nadjem u obicnom servisu za 600 dinara bateriju, zamenio i sve ok. pa sad ti vidi, kakva je prica...

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

500 eura!? Pa za te pare kupim nov ups na koji cu celu kucu da spojim! Ja sam hteo da experimentisem sa njim, ali ne znam da li ima struje u sebi, nisam ga koristio vise od 2 meseca. Videcu ovih dana da ga otvorim, da vidim koju bateriju koristi, pa da je nabavim.

Hvala ti!!

Primećen član Dorian Green (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Smile Re: problem sa u p s

veoma los ups mislim da ne vredi popravljati pogledaj sta drugi kazu o njemu http://www.itsvet.com/proizvod/mustek-powermust-600-offline/comp_comp_ups/36/55

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

Nije to ovaj model, moj je stariji i to jedno 4 godine, mene je dobro sluzio do sad. Ali videcu da se ja malo igram sa njim da ga otvorim, da vidim sta ima unutra.

Početnik
    Učlanjen
    18.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio leggionar Pogledaj poruku
    sto se tice servisa, trazili su 500 evra za popravku UPS-a, ja radim na cnc masini koja ima UPS velicine dvd rezaca. i isti taj UPS mora da dodje iz nemacke i kao to ce oni sve da zavrse ali to je ta cena, medjutim ja povadio baterije i nadjem u obicnom servisu za 600 dinara bateriju, zamenio i sve ok. pa sad ti vidi, kakva je prica...
    nasao sam neke kineske baterije koje kostaju 10 eura ali znajuci kakvi su kinezi baterija mi je sumljiva

Početnik
    Učlanjen
    18.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

500 eura!? Pa za te pare kupim nov ups na koji cu celu kucu da spojim! Ja sam hteo da experimentisem sa njim, ali ne znam da li ima struje u sebi, nisam ga koristio vise od 2 meseca. Videcu ovih dana da ga otvorim, da vidim koju bateriju koristi, pa da je nabavim.

Hvala ti!!
    dok je ukljucen na mrezi postoji rizik ali isljuci ga sa mreze i baterija je 12v tako da nema opasnosti po zivot a baterija je 12v 0.7a/h

Primećen član Dorian Green (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Smile Re: problem sa u p s

Pored baterije postoji deo elektronike koji mora da izreaguje kada padne napon ako je on lose uradjen nece pomoci stavlajnje novih baterija

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku