KOZNE JAKNE

Festomanka

Aktivan član
Poruka
1.059
Sta mislite o koznim jaknama.. Da li su pametna investicija sa obzirom da je trziste preplavljeno jaknama od eko koze koje jednako dobro izgledaju i cena im je oko 4-5 hiljada...

I naravno ako je imate, kako je negujete, koliko je dugo imate, da li planirate kupovinu nove, koja vam se svidja, preferirate rusku kragnu ili ''obicnu'', itd...

evo nekih.. koje bih ja rado posedovala ;)

buy.leather.jacket.2.women.katina-main_Full.jpg
1353.jpg


victoria-beckham-tie-dye-05-550x851.jpg


victoria-beckham-fashion.jpg
fz46116-046-1x.jpg
 
Ja sam kratku kožnu jaknu kupila u Moni pre 7,8 godina, i dalje je kao nova i čini mi se da je dobra investicija, mada su sad izašli novi i zanimljiviji modeli. Dakle moj savet bi bio, ako voliš klasiku i da ti stvari dugo traju, izaberi kožnu jaknu, a ako više voliš da pratiš trendove, možda je bolje uzeti neki povoljniji model rađen od eko kože.
 
imam 2.

Jedna je stara desteak godina....kozni mantil do kolena, meni ide uz sve varijante...izgleda super...

A druga ima par godina..mada nisam je mnogo nosila...crna, kratka, sa ruskom kragnicom....
 
Ja imam jednu oker,ta je od prave koze,za motor. Nju nesto i ne odrzavam,jer mi sluzi samo za to.
Imam i jednu sivu od eko koze.
Sestra je nosila u goste,gde se kuva u prostoriji gde je ostavila jaknu. I nikako ne mogu da je izluftiram:roll:
Dajte neki predlog,sta da radim?:confused:
 
Najbolja investicija je otici u Grcku ili Tursku na more i tamo kupiti usput i kozhnjaka po iscenjkanoj cifri koju bismo ovde dali za tu "eko kozhu" (a ona nikad nece biti jednako kvalitetna i trajna ko prava kozha).
 
Sta mislite o koznim jaknama.. Da li su pametna investicija sa obzirom da je trziste preplavljeno jaknama od eko koze koje jednako dobro izgledaju i cena im je oko 4-5 hiljada...

I naravno ako je imate, kako je negujete, koliko je dugo imate, da li planirate kupovinu nove, koja vam se svidja, preferirate rusku kragnu ili ''obicnu'', itd...

evo nekih.. koje bih ja rado posedovala ;)

buy.leather.jacket.2.women.katina-main_Full.jpg
1353.jpg


victoria-beckham-tie-dye-05-550x851.jpg


victoria-beckham-fashion.jpg
fz46116-046-1x.jpg
Imam jednu 24 godina stara ,od jagnjece koze ,nisam je nosio ihaha ....isprskam sprejom za kozu ...to je nega.

- - - - - - - - - -

ebote, kad god vidim ovu bekamovicku, shvatim da nije dovoljno samo imati dobru odecu...itch joj ne stoji lepo sta god da navuce na sebe

Ako je na slici ona ,ovo joj dobro stoji ,ko god da je dobro joj stoji.
 

Back
Top