HITNOOO!!!!NADJENA PRELEPA MACKA,MISLIM DA JE RASNA,RUSKA PLAVA!!!

a da nije neciji?
jel negovan?
mozda ga neko pusta

Pa vec dva dana ili vise je tu,moja majka izasla po mog macora pre neki dan i moj beban gleda u tu macku...i nije znala ko je nas macor ;D,hahah.malo je debeo,mada ne znam,mozda je bio neciji...ali u teranju je pa je otisao,ali ne znam,prilicno je gladan i ulepljen ali...videcu da li ga neko trazi,ali ja ne mogu da ga vise cuvam,nemam gde,a moj beban nije bas druzeljubiv...zao mi je da ga ostavim na ovako losem vremenu...
 
Poslednja izmena:
pa ne znam sta da ti kazem
vidi nesto iskombinuj kako mozes i vidi dal ga traze....ako je vec dva dana tu,bice verovatno jos tu.....imas vremena da vidim dal je neciji

BIo je u mom hodniku,htela sam da ostane u sobi ali ne mogu zbog mog macora a nemam gde da ih razdvojim,nadam se da ce biti i ovih dana tu,nahranila sam ga pa se nadam da ce ostati ovde negde....ali stvarno je lepa:heart:
 
Verovatno je u pitanju nečiji mačor is komšiluka, možda bi trebalo da ga puštaš napolje malo ne bi li se vratio. Februar je mačori idu dalje nego obično pa treba i to imati u vidu. Na kraju krajeva možeš i neki plakat da napraviš kasnije ako vidiš da ne ide kući.

Pa pustam ga ja i hranim ga,zalepila sam plakate,a i nasla sam potencijalnu vlasnicu koja ce ga sigurno uzeti ako se niko ne javi da ga trazi...mozda je odlutao ali znam da niko uvde u mom okrugu nema ovakvu macu,moguce da je nekom dosadila ili da je pobegla u svakom slucaju,videcemo...vazno da je nahranjena i da je na suvom,a i neverujem da ce se vratiti kuci,kod moje kuce je vec par dana odatle ne mrda...zato moj macor protestvuje,evo nema ga vec 5h....
 
Beban ce se privici na drugara, veruj mi.

Posto se niko nije javljao za macora ja sam izabrala najbolju porodicu sa tim da sam ih obavestila da ukoliko se neko javi da je macor njihov postoji mogucnost da ga vratimo....POklonila sam porodicu koja ima devojcicu sa celebralnom paralizom i verujem da ce joj drustvo prijati...a i sigurna sam da ce ga lepo cuvati,zvali su malopre da kazu da se macor odmah navikao na novu situaciju i da je mnogo umiljat,izgleda da mu se dopadaju isto koliko i on njima,verujem da sam dobro postupila ;D

Sto se tice mog macora,ne znam da li si pratila temu SVE O MACAMA,tamo smo pisali o tome koliko je "agresivan",necu bas to tako da nazovem nego ajde,ne voli drustvo,do skoro je i nas grebao po licu....cim nas vidi sa tim mackom,odmah se ljuti na nas i lomi sve sto stigne,ljuti se...imam ja vec jednog kome sam dovoljno potrebna,a mozda je taj drugi macor potreban nekom drugom,srecna sam sto sam usrecila nekoga:D
 
Posto se niko nije javljao za macora ja sam izabrala najbolju porodicu sa tim da sam ih obavestila da ukoliko se neko javi da je macor njihov postoji mogucnost da ga vratimo....POklonila sam porodicu koja ima devojcicu sa celebralnom paralizom i verujem da ce joj drustvo prijati...a i sigurna sam da ce ga lepo cuvati,zvali su malopre da kazu da se macor odmah navikao na novu situaciju i da je mnogo umiljat,izgleda da mu se dopadaju isto koliko i on njima,verujem da sam dobro postupila ;D

Super! :klap:
 
Posto se niko nije javljao za macora ja sam izabrala najbolju porodicu sa tim da sam ih obavestila da ukoliko se neko javi da je macor njihov postoji mogucnost da ga vratimo....POklonila sam porodicu koja ima devojcicu sa celebralnom paralizom i verujem da ce joj drustvo prijati...a i sigurna sam da ce ga lepo cuvati,zvali su malopre da kazu da se macor odmah navikao na novu situaciju i da je mnogo umiljat,izgleda da mu se dopadaju isto koliko i on njima,verujem da sam dobro postupila ;D

Sto se tice mog macora,ne znam da li si pratila temu SVE O MACAMA,tamo smo pisali o tome koliko je "agresivan",necu bas to tako da nazovem nego ajde,ne voli drustvo,do skoro je i nas grebao po licu....cim nas vidi sa tim mackom,odmah se ljuti na nas i lomi sve sto stigne,ljuti se...imam ja vec jednog kome sam dovoljno potrebna,a mozda je taj drugi macor potreban nekom drugom,srecna sam sto sam usrecila nekoga:D
BRAVOOOO!!!!!!:D:klap::super::ok::maramica::hej:B r a v o o o o !!!!:zurka: A Beban.... narvno da je ljubomoran na mackica...!!! Misli da vise volis mackica:ljubomoran:
 
Poslednja izmena:

Back
Top