Zimske olimpijske igre 2010

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantokrator

Zainteresovan član
Poruka
471
Buduci da nemaju kvalitetnog predstavnika na ZOI 2010 u Vankuveru, Srbi su odlucili da podrze hrvatskog biatlonca Jakova Faka.

Svi se nadaju da ce se mladi Jakov plasirati medju prva tri mesta, jer sreci nece biti kraja ni u Srbiji ni u Hrvatskoj, ni u dobrom delu BiH, kad sluzbeni spiker na dodeli medalja kaze: "FAK CROATIA!"

Prakticno on je predstavnik cele bivse Juge... Svi ce navijati za njega... iz ovih ili onih razloga!

:orkestar: :zimag: :bob: :sneskoz: :zskace: :zskace: :sanke: :grudvanje2: :cistisneg: :ponoc:
 
Poslednja izmena:
Buduci da nemaju kvalitetnog predstavnika na ZOI 2010 u Vankuveru, Srbi su odlucili da podrze hrvatskog biatlonca Jakova Faka.

Svi se nadaju da ce se mladi Jakov plasirati medju prva tri mesta, jer sreci nece biti kraja ni u Srbiji ni u Hrvatskoj, ni u dobrom delu BiH, kad sluzbeni spiker na dodeli medalja kaze: "FAK CROATIA!"

Prakticno on je predstavnik cele bivse Juge... Svi ce navijati za njega... iz ovih ili onih razloga!

:orkestar: :zimag: :bob: :sneskoz: :zskace: :zskace: :sanke: :grudvanje2: :cistisneg: :ponoc:
postavljač me iznenadio ovakvom glupošću od teme. mislio sam da je pametniji
 
žalosno je da srbi nemaju svoje predstavnike u zimskim sportovima. evo mi država sa jednim polu skijalištem i bez snijega, imamo nekoliko olimpijaca, a vi koji imate kopaonik nijednog.

Kao shto rekoh mi tjemo UCHESTVOVATI na Mondijalu za razliku od nekih. A shijemo vas i u vaterpolu i plivanju uprkos tome shto imate tako veliko, plavo i prekrasno more a mi smo kontinentalna drzhava.
 
žalosno je da srbi nemaju svoje predstavnike u zimskim sportovima. evo mi država sa jednim polu skijalištem i bez snijega, imamo nekoliko olimpijaca, a vi koji imate kopaonik nijednog.

Nova reklama za Master card:

Karte za utakmice reprezentacije Srbije na SP 150 eura, Hotelski smestaj 1000 eura, Avionska karta 1500 eura,hrana 500eura, Svetsko prvenstvo bez hrvata ... NEPROCENJIVO !!!!
 
Ne, da smo bolji tje pokazati to kad budemo prvi, vi ste bili samo tretji. To tje se desiti upravo ove godine, na zaprepashtjenje celog sveta a narochito tje biti pogubno po srchane bolesnike u Hrvatskoj i na Kosovu.

može da bidne a i ne mora:hahaha: nego šta će vaši srčani bolesnici kad se delije vrate prije nego li su ošli:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top