Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...

Drage moje forumasice i cenjeni forumasi...

U vecini prodavnica mozete pronaci gomilu proizvoda namenjenih kako zastiti tako i povecanju seksualnog uzitka... Pored kondoma, koji su postali svakodnevnica, sada su tu i razni lubrikati, gelovi, vibrirajuci prstenovi i sl. To me je navelo da otvorim ovu temu i da medjusobno podelimo iskustva u koriscenju svih ovih preparata... Ovu temu sam zamislio kao sveobuhvatni pregled svih ovih zezalica... Da imamo sve na jednom mestu...

Znaci, da li posecujete seksi sopove i sta najcesce kupujete... Kako je bilo prvi put kada ste usli u seksi sop... Kakva su vasa iskustva sa asortimanom koji vam je ponudjen... Kakvi su radnici... Da li ste zadovoljni ponudom ili mislite da bi trealo da imaju jos nesto u ponudi... Da li uopste postoji neki seksi sop u vasem gradu...

Kao sto rekoh, neki proizvodi se mogu pronaci i u obicnim prodavnicama i marketima... Cak i kod Kineza imaju vibratore... Da li ih je neko pazario... Kakva su vasa iskustva sa kupovinom preko oglasa... Ponekad su oglasi puni preparata za potenciju... Da li ste ih narucivali, kakva su bila iskustva... Nekad su bili popularni johanbin i spanska musica... Onda je na presto dosla vijagra... Ovih dana na TV-u se reklamira Vigorect... Ima jos dosta slicnih preparata u ponudi... Da li ste ih koristili... Kakva su vasa iskustva...

Da li volite da koristite ove stvarcice... Koliko ste spremni da se upustite u ovakva eksperimentisanja... Vecina njih je bar probala seksi ves... Da li se zadrzavate na nekoj klasicnoj varijanti, ili mozda volite kozu, neke sado mazo varijante... Da li ste nekad koristili lisice... Kakav je osecaj kada vidite da je partner bespomocan i da mora da se prepusti vasoj masti...

Da li ste nekad koristili razne gelove i lubrikate... Kakva su vasa iskustva... Da li povecavaju seksualni uzitak... Ili mozda kondome sa raznim lubrikatima koji imaju zadatak da odrze erekciju kod muskarca i produze odnos... Da li ste nekad koristili vibrirajuce prstenove... Kakav je uzitak...

Da li ste nekad koristili vibrator... Kakav je osecaj... Da li ga praktikujete i sa partnerom ili samo kad ste sami... Da li vas partner ima nesto protiv toga... Da li ga to demoralise ili i on voli da eksperimentise... Postoje razliciti vibratori, dildoi, itd... Da li znate razliku izmedju svih tih spravica... Vidjao sam u ponudi i neke vrste bibratora koji mogu istovremeno da se koriste i za vaginalnu i analnu upotrebu... Kao i one za stimulans klitorisa... Sta mislite o tome... Da li se neko odvazio da ode malo dalje i proba razne kuglice, jajasca i sl... Kakav je osecaj... Da li je postojao strah... Da li ste zadovoljni ili razocarani...

Sta ste jos koristili ili imate nameru da koristite... Slobodno dopunite ovaj post vasim iskustvima i saznanjima... Da li imate nameru nesto da probate... Ili mozda nesto da preporucite na osnovu licnog iskustva...

Poslednji put ažurirao/la Papa Smurf : 23.02.2010. u 14:30
    Zavist valja i zaslužiti...

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...

Takve radnje obilazim u sirokom luku jer ubijaju moj dozivljaj onogo sto nazivamo intimnim odnosima. Mislim da ta pomagala ne pomazu, vec odmazu, i meni je licno sve to jako smesno. Kome se to dopada, ok, nemam nista protiv sve dok nisam u vezi sa osobom kojoj se tvo svodja. Vodjenje ljubavi je odnos dvoje ljubavi, ne ljudi i sprava. Dopada mi se da razgledam i kupujem interesantan ves kojim ga iznenadim, ali nista vise.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Podrazumevano Re: Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...

A, sto volim kad kolege otvore temu u kojoj postave 79.526.391 pitanje

Ukratko, posecujem, nemam nista protiv, smatram da takve radnje treba da postoje, to je obicna ljudska potreba, nista narocito.
    Nema blama, koji blam kad sam ja i sam prodavac. Pre ce njih da bude blam kad ih uhvatim da nesto ne znaju o onome sto prodaju
    Posebno inZistiram da mi u detalje objasne upotrebu, sto je krajnje komicno.
    I na jednoj temi se zezasmo o tome kako li oni prave popis i kako im se zovu artikli

Buduća legenda Ankora (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Fanatik.. ljubi te ex E'len

Valja začinit sex ..
    Probavala sam nešto od navedenog . Kuglice izbjegavam
    Što se tice lubrikanata -- nisam osjetila nešto veci užitak osim što je vjeran drug u nekim situacijama..

Nego, di si ti ? Si živ ba te led?
    ¡Olé!

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

lubrikante čisto probo...ostalo jok...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    lubrikante čisto probo...ostalo jok...
    kakv je osecaj
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nikakav...

gost 113085 nije na forumu
    ...cao,cao...vidimo se neki drugi put...odlaziiiiiiiiiim...:)
    Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Lisice

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

iam jedne profi...oćeš...?

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ove mi odgovaraju,mogu ih skinuti,kad podivljam...najbolje da krevet razvalim cijeli

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

..nikad ih nisam koristila.. bojim se da ce morat dolazit vatrogasci ako nešto zapne.. a prijatelj i rođak mi rade u vatrogascima, ajmee...

I tako to..
    ¡Olé!

Elita
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ankora Pogledaj poruku
    ..nikad ih nisam koristila.. bojim se da ce morat dolazit vatrogasci ako nešto zapne.. a prijatelj i rođak mi rade u vatrogascima, ajmee...

I tako to..
    Ma ja sam ovom svom kupila one,shto se mogu skinuti i bez kljuca,igrackica ebena
    ali posluze fino...

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

ej, koji tekst, 5+ za pisanje....
    da imam vibrator, malo mi dojadio ali kad zatreba tu je.....korisna spravica ali trosi baterije u pm...
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Aktivan član brunhilda (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Prvi ulazak u sex shop bio je...kad sam imala 20, cini mi se. Nisam imala decka vec duze vreme i jedan drug me je podstakao da kupim sebi dildo. Namerno ne kazem naterao .
    I eto, tada sam kupila taj neki dildo... Pa nesto kasnije sam nabavila vibrator i jos kasnije jos jedan...ali to ne u sex shopu, nego u drogeriji. Taj mi je omljeni, mali slatki vibrator za klitoris. I tako, kupim s vremena na vreme neki ves u tim sex shopovoma. Lubrikante takodje... Sredstva za dezinfekciju sexi igrackica.... Tako...sitnice.

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

Citat Original postavio brunhilda Pogledaj poruku
    Prvi ulazak u sex shop bio je...kad sam imala 20, cini mi se. Nisam imala decka vec duze vreme i jedan drug me je podstakao da kupim sebi dildo. Namerno ne kazem naterao .
    I eto, tada sam kupila taj neki dildo... Pa nesto kasnije sam nabavila vibrator i jos kasnije jos jedan...ali to ne u sex shopu, nego u drogeriji. Taj mi je omljeni, mali slatki vibrator za klitoris. I tako, kupim s vremena na vreme neki ves u tim sex shopovoma. Lubrikante takodje... Sredstva za dezinfekciju sexi igrackica.... Tako...sitnice.
    nisam znala da ovo ima...drago mi je

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

I jos ponesto

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Samo cu da napisem da je poseta sexy shopu jedno iskustvo vise ... prvi put je bio takav da je u meni probudio mnogo radoznalosti i zelju da dodjem i drugi put ... osoblje gde sam ja bila je super (ne gleda te cudno , ne smara osim ako zelis pomoc ,... mozes satima da biras i posmatras sta ti treba ili mislis da ti treba,...ma milina) i tamo je najnormalnija stvar da se ode u takav soping - to nije nista nesvakidasnje i cudno

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Jel onaj durex prsten nekog vraga valja?
    ¡Olé!

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1488

luna ga hvalila...neke ga kudile...
    i ove moje sto su probale kazu nista specijalno...
    nemam iskustva s njim...nesto me ne privlaci

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

a e , i ja sam cula da je to bacanje novaca ..
    ¡Olé!

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Dajte neke preporuke iz sex shopova ..
    ¡Olé!

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Volim da probam razne,nove stvari jer su one i namenjene poboljsavanju uzitka tokom sexa.Zasto onda od fantasticnog sexa ne napraviti jos fantasticniji sex?
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

Citat Original postavio Luna72 Pogledaj poruku
    Volim da probam razne,nove stvari jer su one i namenjene poboljsavanju uzitka tokom sexa.Zasto onda od fantasticnog sexa ne napraviti jos fantasticniji sex?
    Kažeš durex prsten ti je bio dobar?
    ¡Olé!

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Citat Original postavio Ankora Pogledaj poruku
    Kažeš durex prsten ti je bio dobar?
    Bio i biceStvar ukusa,probaj,nista ne boli
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    851

.. A vidit cu ..
    ¡Olé!

Slične teme

1. Da li je uzitak zene u tome da muskarac uziva?
    Autor >:voodoovod< u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 18.08.2008., 15:38
  2. Užitak programiranja (ili zašto volim da programiram)
    Autor Kurt2 u forumu Programiranje
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 20.04.2008., 16:18
  3. Užitak gledanja filma
    Autor Soomruck u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.08.2007., 12:24
  4. Da li vam je sexulni uzitak-orgazam najveci uzitak u zivotu?
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 25.10.2005., 10:57
  5. Savrsen recept za pravi užitak !!!!
    Autor Medo Medic u forumu Arhiva
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.07.2004., 13:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku