Igre na srecu(LOTO)-Velike namestaljke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Sta mislite o ovome? Milioni su u pitanju i niko ne zna, ko je ili koga su izvukli... Non stop izvlacenje automobila a niko ne zna ko je izvucen... Neko tamo, neciji prijatelj, drugar, zena, brat? Sto ti da budes izvucen kada moze moj brat?

Najmanja ponuda za Punta... Ko radi na kompu unapred moze da vidi koja je to cifra... Sta ga kosta da pozove nekoga i da mu javi. Prava dojava :)

TV Pink i nekadasnja Lutrija Vojvodine, ako ste ih pratili pazljivije, mogli ste da uocite neke nepravilnosti... Po meni najvece namestaljke se odvijaju bas u ove dve firme... Zasto tako mislim. Ko ih kontrolise? Nikoga u ovoj nasoj majci Srbiji ne zanima sto kradu ljudima PARE!

Svojevremeno 60-tih na BBC-u zbog namestaljke su dobili otkaze ljudi koji su radili slicne stvari kao ovi nasi na TV Pinku.... Ko vrsi kontrolu kod nas? Niko, barem ja nisam cuo... A vi??

Naime, za loto kao i za sve ostale "igre", zna se unapred koji brojevi su u pitanju. Milion kombinacija i tacno se zna u kom gradu i na kom mestu je uplacen svaki listic. Time se ostavlja mogucnost manipulaciji...

Znam da mogu da izvuku svaki br. koji god pozele... Npr. Bingo... Ovo se odnosi prvenstveno za TV Pink, imam dokaza i uvek mogu da dokazem!!! Samo ko mene cuje...

Evo linka vezano za ovu temu:
http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2005/01/18/srpski/E05011701.shtml
 
Poslednja izmena:
Niko te ne tera ni da radis za 100 eur...

Па и не радим за 100 еур.

Nije stvar u tome da li da igramo ili ne, stvar je u namestaljci i kradji... I to sve drzavi ispred nosa, sem ako i drzava nije umesana...

Како може да не буде умешана, ако је она организатор истих...
Иначе по новом закону, организатор СВИХ игара на срећу може бити само и једино држава... Тако да ће ускоро и кладионице бити под контролом Државне Лутрије Србије...
 
Gomila prodavaca u prodavnicama,obezbedjenje,radnici u fabrikama,cistacice,kuvarice,profesori u srednjim i osnovnim skolama(znam nekolicinu)... sve u svemu veliki procenat gradjana Srbije...

Пре свега ово није тачно...
А и да раде за толико (не кажем да је то нормално), какве то везе има са ЛОТО-ом и Лутријом Србије?
 
Пре свега ово није тачно...
А и да раде за толико (не кажем да је то нормално), какве то везе има са ЛОТО-ом и Лутријом Србије?

Tacno je,licno ih znam.
Pa niko ih ne tera da rade,kao sto niko ne tera ljude da igraju prevare od igara na srecu koje organizuje drzava... U svakom slucaju i rad za sumu koja je ispod nivoa ljudske egzistencije i prevare sa igrama na srecu za jedne te iste gradjane organizuje drzava Srbija tj. njena vlast...
 
lutriju kontrolise drzava i sportske kladionice mafija...kod nas mu to dodje isto...radi se o mnogo kesa...zloupotrebe su verovatne i moguce....primetili ste kad ne izadje nekoliko puta na lotu 7 koliko se puta povecavaju ulozi za naredno kolo...narod se nada...a drzava za to vreme koristi kes...a da ne izadje 7---dovoljno je upitati kompjuterski program koja kombinacija nije uplacena...1 broj iz kombinacije uzeti i u izvlacenju lopticu otezati ili je napraviti u precniku siru...i 7 dana je garantovano da pare ostaju drzavi...a za 7 dana pare su na raspolaganju drzavi ili direktoru lutrije...pa 7 po 7 dana....kursne razlike...filovanje kursa....a sve drzi jedna partija pod kontrolom pa racunajte...
 
Pa cisto sumnjam da bi ovi lopovi ( nekada G17 asada DS ) koji upravljaju lutrijom dali nekom smrtniku 3 miliona evra.
E sad za one greb greb znam lika koji je dobio auto na to tako da to verovatno nije namesteno.

Sto se televizije tice znam za onu Sanju Marinkovic dok je jos radila na YU INFO kanalu i tamo vodila emisiju da je nagrade neke koje su u emisiji dodeljivali sve svojim prijateljima i sl. delila. To znam posto poznajem par ljudi koji su radili sa njom tamo a neki sada i na Pinku rade sa njom.

Tako da verovatno ima nesto sto i nije namesteno ali dosta toga sigurno jeste.
 
lutriju kontrolise drzava i sportske kladionice mafija...kod nas mu to dodje isto...radi se o mnogo kesa...zloupotrebe su verovatne i moguce....primetili ste kad ne izadje nekoliko puta na lotu 7 koliko se puta povecavaju ulozi za naredno kolo...narod se nada...a drzava za to vreme koristi kes...a da ne izadje 7---dovoljno je upitati kompjuterski program koja kombinacija nije uplacena...1 broj iz kombinacije uzeti i u izvlacenju lopticu otezati ili je napraviti u precniku siru...i 7 dana je garantovano da pare ostaju drzavi...a za 7 dana pare su na raspolaganju drzavi ili direktoru lutrije...pa 7 po 7 dana....kursne razlike...filovanje kursa....a sve drzi jedna partija pod kontrolom pa racunajte...

Taj navodni milionski dobitak drzava sigurno nece isplatiti nekom anonimus gradjaninu...
 
Tacno je,licno ih znam.
Pa niko ih ne tera da rade,kao sto niko ne tera ljude da igraju prevare od igara na srecu koje organizuje drzava... U svakom slucaju i rad za sumu koja je ispod nivoa ljudske egzistencije i prevare sa igrama na srecu za jedne te iste gradjane organizuje drzava Srbija tj. njena vlast...

И са овим си све рекао... Нико их не тера ни да играју игре на срећу...
Да ли би ти играо код шибицара на штајги, иако сасвим сигурно знаш да куглице нема?
Тада онда у опште није поента да ли имаш плату 10 или 10.000 евра, већ да ли си нормалан...
 
Pa cisto sumnjam da bi ovi lopovi ( nekada G17 asada DS ) koji upravljaju lutrijom dali nekom smrtniku 3 miliona evra.
E sad za one greb greb znam lika koji je dobio auto na to tako da to verovatno nije namesteno.

Sto se televizije tice znam za onu Sanju Marinkovic dok je jos radila na YU INFO kanalu i tamo vodila emisiju da je nagrade neke koje su u emisiji dodeljivali sve svojim prijateljima i sl. delila. To znam posto poznajem par ljudi koji su radili sa njom tamo a neki sada i na Pinku rade sa njom.

Tako da verovatno ima nesto sto i nije namesteno ali dosta toga sigurno jeste.

Tacno se balansira... Vidis ti znas jednog lika,dovoljno da se siri dalje... Jel zna neko nekog od nekog ko je dobio sedmicu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top