toplo / hladno

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.273
forumasi da li ste imali bliski susret sa nimfomankom ili frigidnom zenom?

forumasice da li ste imale susreta sa kazanovom ili frigidnim muskarcem?

kako ste se izborili s tim, ili ste odustali ?
a mozda ste se prepustili ? :zper:

da li medju nama forumasima ima neko ko se uklapa u gore pomenute? da li si se borite sa tim problemom (ili to ne smatrate problemom vec uzivate u tome)?


eto pade mi na pamet da malo procaskamo o ovakvim slucajevima...samo molim bez vredjanja, nipodastavanja ljudi sa ovim problemima

ako je bilo...verovatno jeste...tesko da nesto nije bilo
 
Poslednja izmena:
не налетих још на фригидну,имах посла са нимфоманком...а то већ има и добрих и лоших страна јелте...
 
forumasi da li ste imali bliski susret sa nimfomankom ili frigidnom zenom?

forumasice da li ste imale susreta sa kazanovom ili frigidnim muskarcem?

kako ste se izborili s tim, ili ste odustali ?
a mozda ste se prepustili ? :zper:

da li medju nama forumasima ima neko ko se uklapa u gore pomenute? da li si se borite sa tim problemom (ili to ne smatrate problemom vec uzivate u tome)?



eto pade mi na pamet da malo procaskamo o ovakvim slucajevima...samo molim bez vredjanja, nipodastavanja ljudi sa ovim problemima

ako je bilo...verovatno jeste...tesko da nesto nije bilo

Samo sam imao posla sa nimfomankom :D Extra bilo mjesec dana,poslije se rastali :D
Ali eto tako kako vako nako :D
Missssim nemozes naraditi kolko se njoj zeli,zelje su joj u vecini slucajeva prelazile moje mogucnosti :D
Ali eto trudio se da ne okaljam obraz,pa na kraju pobjegao :D
Ehhehe,odovoljili jedno s drugim i ondak presli na druge :D
Ipak sve u svemu lijepo iskustvo :D
 
sad se ja pitam kako prepoznati ?

ih, kako..ako imas iskustvo prepoznas..nije to neka filozofija..ne postoje neka pisana pravila koliko puta zeli ili ne zeli...evo recimo prosto..ako prevazilazi tvoje zelje za sexom i ne poklapata se tu onda je nimfo, a ako ima slabiju sexualnu zelju od tebe mozda je frigos a mozda i ne, opet zavisi kolike su tvoje licne potrebe za sexom..ko zna sta je normala:think:
 
sa ninfomankom - ne!
sa frigidnom - ne!
sa kazanovom - e, tu me nadje. pa svaki mi je bio kazanova. neki krace, neki duze, ali - da.
sa frigidnim muskarcem - ja ne znam da to postoji... osim ako nije ono - joj, ovo mi se prvi put desava - ali i u tom slucaju je odgovor - neeee.


dobro sam prosla, ha ?:manikir:
 
ja ne znam sta je frigidni muskarac i ne zelim ni da zamislim:)
za frigidne zene me bas briga:P
a musko kazanova....
to kazanova mu dodje ko neki kompliment, a ja nemam lepo misljenje o takvima. to su nepotvrdjene osobe. ustvari, nemaju druga polja na kojima bi se potvrdile pa jedino ako mogu, da jebbu okolo i od toga dozi prasinu i pompu. to je smesno....
ne znam da li sam bila sa takvima, sa mnom su svi bili relativno ok....:)
 
Samo sam imao posla sa nimfomankom :D Extra bilo mjesec dana,poslije se rastali :D
Ali eto tako kako vako nako :D
Missssim nemozes naraditi kolko se njoj zeli,zelje su joj u vecini slucajeva prelazile moje mogucnosti :D
Ali eto trudio se da ne okaljam obraz,pa na kraju pobjegao :D
Ehhehe,odovoljili jedno s drugim i ondak presli na druge :D
Ipak sve u svemu lijepo iskustvo :D

pitah malo pre kako se prepoznaje
e sad da se nadovozem na tvoj post...kako znas da je ona ta koje imala problem?...sta ako si ti taj....recimo ona ima normalne zelje a ti smanjene pa ti deluje da ona preteruje (ovo je samo primer u korist caskanja nista vise :))...na osnovu cega se neko okarakterise da je nimfoman/frigidan ?
jel ti sama rekla?
 
ih, kako..ako imas iskustvo prepoznas..nije to neka filozofija..ne postoje neka pisana pravila koliko puta zeli ili ne zeli...evo recimo prosto..ako prevazilazi tvoje zelje za sexom i ne poklapata se tu onda je nimfo, a ako ima slabiju sexualnu zelju od tebe mozda je frigos a mozda i ne, opet zavisi kolike su tvoje licne potrebe za sexom..ko zna sta je normala:think:

:confused: ovo ne zvuci fer ...ko je reko da ja ili ti il bilo ko sluzimo kao primer osobe sa normalnim potrebama?
 
ja ne znam sta je frigidni muskarac i ne zelim ni da zamislim:)
za frigidne zene me bas briga:P
a musko kazanova....
to kazanova mu dodje ko neki kompliment, a ja nemam lepo misljenje o takvima. to su nepotvrdjene osobe. ustvari, nemaju druga polja na kojima bi se potvrdile pa jedino ako mogu, da jebbu okolo i od toga dozi prasinu i pompu. to je smesno....
ne znam da li sam bila sa takvima, sa mnom su svi bili relativno ok....:)


Сатиријаза, хиперфилија или хиперсексуалност је, према психоаналитичарима, сексуални поремећај код мушкарца који се карактерише повећаном сексуалном активношћу. Назива се још и синдромом Казанове према легендарном авантуристи Ђакому Казанови
Порекло речи сатиријаза потиче од латинске речи satyriasis, односно грчке saturiasis, а које означавају Сатира, биће из грчке митологије.[2]
ima link u uvodnom postu

dodatak
Због свог великог сексуалног апетита често су приказивани и са ерекцијом или у разноврсним ласцивним положајима. Често су носили и штап украшен листовима винове лозе и бршљаном. Били су велики хедонисти.
http://sr.wikipedia.org/wiki/Сатир
 

Slične teme


Back
Top