Srpski sabanizam

Svima ne valja drzava, ne valja vlada, ne valja ovo, ne valja ono, ... Sve bi oni to promenili i poveli nas u boljitak...Pa onda pljunu na beton i bace masnu hartiju od burek u park...

Амин.
Када би се свака индивидуа иоле потрудила, постигло би се неко побољшање.
А и људи увек кукају, па делује да има више проблема него што их заиста има.
Пун свет ''шабана'', не само Србија.
Нама су само лабави закони, лабав систем па се то примећује.
Бар нисмо програмирани.
 
Upravo tako ;)
Najjace idu na miting Kosovo je Srbija pokradu svu robu iz prodavnica u okolini..

**** VAS FEJSBUK PATRIOTIZAM!!! marsh na ulice pa branite Kosovo, trazite pravdu za Urosha, Chavica, branite Miladina, ne dajte Mladica, skupljajte vishe ljudi nego shto ih ima u Crnoj Gori!
ovo je bio status moje sestre na fb i slazhem se sa njom..stv. me nervira kad tako *****ju a ne bi smeli da kroche na kosovo
 
**** VAS FEJSBUK PATRIOTIZAM!!! marsh na ulice pa branite Kosovo, trazite pravdu za Urosha, Chavica, branite Miladina, ne dajte Mladica, skupljajte vishe ljudi nego shto ih ima u Crnoj Gori!
ovo je bio status moje sestre na fb i slazhem se sa njom..stv. me nervira kad tako *****ju a ne bi smeli da kroche na kosovo

Ne bi znali da repetiraju pusku...A muda bi im se momentalno skupila u atome...Svi vicu Kosovo, ovo ono, a ne znaju kad je bio boj na Kosovu...******, pubertet+lozana na 90-te=nove patriote...
 
Di cemo od tih silnih ratovanja?:mrgreen:

ne znam brate msm meni nije do s.ranja i hocu da prozivim kako treba ovaj zivot al sobzirom da je ovo ludi Balkan i svi jedva cekaju da izbije neko njesra da bi se najebali mile mame za stvari koje su se desile u proslosti samo je pitanje vremena kada ce da se desi i ja sam se pomirio sa tim nikada ovde nece biti mira koliko god mi zeleli...

ne znam koliko pratis politiku al' sad na prolece se odrzava referendum u Rep. Srpskoj da li su gradjani za nezavisnost a mudzosi prete ratom bla bla i svasta moze da bude :roll:
 

Back
Top