naslov

2care2

Obećava
Poruka
97
dokrajcila me zivotinja.Zvao me u grad da gledam kako mu izgleda nova devojka.Nemam crne misli,ali misljenja sam da postoje ljudi koji nikada ne nadju srecu u ljubavi.Kazem vam ljudi zivotinja prava,i cemu to?
 
2care2:
dokrajcila me zivotinja.Zvao me u grad da gledam kako mu izgleda nova devojka.Nemam crne misli,ali misljenja sam da postoje ljudi koji nikada ne nadju srecu u ljubavi.Kazem vam ljudi zivotinja prava,i cemu to?


evo ti jedan mali & dobronamerni savet : NIKADA NISTA SA BIVSIM DECKOM !!!!!

UVEK MOZES DA PRONADJES BOLJEG & LEPSEG, SA KOJIM CE TI BITI BOLJE & LEPSE !!!!

Sto pre prevazidjes tu budalu, to bolje za tebe....

Pozdrav
 
Mislim da je to jedina situacija u kojoj bih izvukla nesto najprljavije o njemu i jos bih nafilovala i onda pred celim tako okupljenim drustvom, koje je bas moglo i da ti kaze, prezentovala bih ga u najcrnjem svetlu, a sve to kul, sa njom ok, inace ona je iskoriscena u toj prici za njegovo potkusurivanje.... Po meni je ona u jos glupljoj situaciji od tebe, a on mi je najjadniji . Ti si samo smorena jer ti takva situacija bas i nije bila potrebna. Furaj dalje, ne treba ti on.
 
E LJUDI PUNO VAM HVALA NA SAVETIMA.DA MI JE BILO SVEJEDNO NIJE!SITUACUJU SAM ISKULIRALA MAXIMALNO,NIJE MOJ STIL IZNOSENJE PRLJAVOG VESA.ISKRENO NISAM NI GLEDALA PUNO U PRAVCU DEVOJKE,ALI HM...NISTA SPEKTAKULARNO.VALJDA CE VREME SVE RANE ZALECITI!ALI DA MI LJUBAV LOSE IDE ,CINJENICA JE!YEBI GA
 
ne naprotiv,on je mene shutnuo na najdzukackiji nacin.Ljubav sa njim je bila-za 24 h odvedem te od raja do pakla,pa te tamo malo ostavim,pa te mozda vratim nazad.Ja sam ga puno volela.Bio je ocajan u krevetu,ali nesto me stalno vuklo ka njemu.Ljudi ne znam koji mi je qurac ali ne mogu da prestanem da placem vec 2 dana.Ovo me je ubilo!Juce sam izasla,i nisam se napila,JA SAM SE OTROVALA OD ALKOHOLA!Nije ljubav za mene!Necu bre vise ni da gledam muskarce.Sve su to same pychke!
 
2care2:
ne naprotiv,on je mene shutnuo na najdzukackiji nacin.Ljubav sa njim je bila-za 24 h odvedem te od raja do pakla,pa te tamo malo ostavim,pa te mozda vratim nazad.Ja sam ga puno volela.Bio je ocajan u krevetu,ali nesto me stalno vuklo ka njemu.Ljudi ne znam koji mi je qurac ali ne mogu da prestanem da placem vec 2 dana.Ovo me je ubilo!Juce sam izasla,i nisam se napila,JA SAM SE OTROVALA OD ALKOHOLA!Nije ljubav za mene!Necu bre vise ni da gledam muskarce.Sve su to same pychke!

Draga moja, cini mi se da ti vise sazaljevas samu sebe, a ne cinjenicu da on vise nije pored tebe. To je normalna ljudska reakcija, ali znaj da ides linijom manjeg otpora. Pa sta hoces?? Da te i dalje ostavlja malo u paklu, da ti ljubavi daje na kasicicu, da se ocajno seksas... :shock: Sta ti, pobogu, od toga nedostaje? Naravno, nista. Priznaj sebi da ti je neko povredio sujetu, i da si jako besna zbog toga; osvesti se, ne patis ti za njim nego za samom sobom!
Moj savet ti je da uvek budes u drustvu (nikako, ni slucajno, po ceo dan sama!), a da ne bi svoje misli uperila u pogresnom pravcu pre spavanja, obavezno se prihvati nekog ogromnog posla! Uvece ces biti toliko umorna da ces zaspati i pre nego sto se bacis u krevet.
Zivot je previse kratak da bi vreme trosila opakujuci sebe ili neku budalu koja to cak ni ne zasluzuje. I pokusaj sebe da zamislis za nekih dvadesetak godina (ti, sa sve klincima, muzem i svim sitnim porodicnim problemima) kako razmisljas o ovome dogadjaju :) .
I ljubav je itekako za tebe, videces i sama, kad budes nasla pravog muskarca!
 
Sad sam procitala sta sam sve napisala, i izvinjavam se ako sam bila previse stroga za neciji ukus :oops: .

Setila sam se taktike za "preboljavalje" sitnih dusa. Uspesno isprobane na par zenskih primeraka. Ovako, NI SLUCAJNO nemoj da ga zoves niti da se vidis sa njim sledecih 40 dana. Kukaj, placi, jedi kilograme cokolade, ma radi sta god ti se hoce, ali imaj na umu da toj patnji dodje kraj.Onda, 40-tog dana lepo odes u dobar provod (najbolje sa zenskim drustvom), lepo proslavis tih 40 dana (sto bi moja baba rekla, dajes mu cetrdeset dana :twisted: ), i od tada sve krece na bolje! Zvuci smesno, ali mnogima je pomoglo :D
 
Nedostajuci parametri:

1. godinice:
a) tvoje,
b) njegove.
2. koliko je trajala veza.

Po trenutnim podacima - opekla si se na svetlo! Svidjalo ti se da te drnda (ne sex - taj tuzni podatak imamo), a na kraju te to (drndanje) kosta treznosti i zivaca.

Univerzalni savet: idi gledaj zalazak Sunca i onda sacekaj izlazak (nije nuzno da blejis celo vece, vec navij budilnik), onda uzmi globus i pogledaj koliko je tanka ova skrama na kojoj zivimo, pa kolicna je ova planet spram sunca...

Sta postizes:

1. zemlja se okrece oko zamisljene ose, ne oko njega (stovani kolega je to vec spomenuo),
2. uocices da su tvoji problemi nistavni - sve se isto krece i ponasa milionima godina,
3. uocices beznacajnost sebe i tvojih problema - odbacis prvo i zadrzis se na drugom: beznacajnost problema
4. kada gledas zalazak sunca - mozda naleti neka romanticna dusa.

Pzdrv
 
Bad_Wolf:
Nedostajuci parametri:

1. godinice:
a) tvoje,
b) njegove.
2. koliko je trajala veza.

Po trenutnim podacima - opekla si se na svetlo! Svidjalo ti se da te drnda (ne sex - taj tuzni podatak imamo), a na kraju te to (drndanje) kosta treznosti i zivaca.

Univerzalni savet: idi gledaj zalazak Sunca i onda sacekaj izlazak (nije nuzno da blejis celo vece, vec navij budilnik), onda uzmi globus i pogledaj koliko je tanka ova skrama na kojoj zivimo, pa kolicna je ova planet spram sunca...

Sta postizes:

1. zemlja se okrece oko zamisljene ose, ne oko njega (stovani kolega je to vec spomenuo),
2. uocices da su tvoji problemi nistavni - sve se isto krece i ponasa milionima godina,
3. uocices beznacajnost sebe i tvojih problema - odbacis prvo i zadrzis se na drugom: beznacajnost problema
4. kada gledas zalazak sunca - mozda naleti neka romanticna dusa.

Pzdrv

Divno receno. Samo, svi smo mi isuvise sebicni da bismo prihvatili cinjenicu da su nasi problemi nistavni spram tudjih. Ja to iz svog iskustva. :oops:
 
2care2:
ne naprotiv,on je mene shutnuo na najdzukackiji nacin.Ljubav sa njim je bila-za 24 h odvedem te od raja do pakla,pa te tamo malo ostavim,pa te mozda vratim nazad.Ja sam ga puno volela.Bio je ocajan u krevetu,ali nesto me stalno vuklo ka njemu.Ljudi ne znam koji mi je qurac ali ne mogu da prestanem da placem vec 2 dana.Ovo me je ubilo!Juce sam izasla,i nisam se napila,JA SAM SE OTROVALA OD ALKOHOLA!Nije ljubav za mene!Necu bre vise ni da gledam muskarce.Sve su to same pychke!
Ponasa sa kao kreten, ocajan u krevetu, kazi mu hvala sto te ostavio !!!!!!
 

Back
Top