naslov
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: naslov

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano naslov

dokrajcila me zivotinja.Zvao me u grad da gledam kako mu izgleda nova devojka.Nemam crne misli,ali misljenja sam da postoje ljudi koji nikada ne nadju srecu u ljubavi.Kazem vam ljudi zivotinja prava,i cemu to?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: naslov

Jesi li ti isla da vidis kako mu izgleda nova devojka?

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

iznamestao me da se nadjemo u istom drustvu,da sam znala ne bih ni mrtva otisla

Podrazumevano

Skot....

Primećen član maliPrinc (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ljakse....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio 2care2
    dokrajcila me zivotinja.Zvao me u grad da gledam kako mu izgleda nova devojka.Nemam crne misli,ali misljenja sam da postoje ljudi koji nikada ne nadju srecu u ljubavi.Kazem vam ljudi zivotinja prava,i cemu to?

evo ti jedan mali & dobronamerni savet : NIKADA NISTA SA BIVSIM DECKOM !!!!!

UVEK MOZES DA PRONADJES BOLJEG & LEPSEG, SA KOJIM CE TI BITI BOLJE & LEPSE !!!!

Sto pre prevazidjes tu budalu, to bolje za tebe....

Pozdrav

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

ma shta te briga. je l lepsa od tebe? mrsavija?

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio jagodica
    ma shta te briga. je l lepsa od tebe? mrsavija?
    Pa naravno da je lepsa i mrsavija od nje! Zasto bi je inace ostavio? A zvao ju je da vidi novu jer je hteo da joj pokaze kako treba da izgleda

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

iznamestao me da se nadjemo u istom drustvu,da sam znala ne bih ni mrtva otisla
    Ja sam za kartu u jednom pravcu...eliminishi skota!!

Suvishe si dobra za njega... 8) :wink:

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Ma batali nesrecnika, nije vredan da se nerviras!

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

:shock: Nadam se da si coolirala situaciju i da si bar malo uspela da mu stavish do znanja da te ne interesuje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Moje misljenje - budala!
    A pametna je i savet - Ignore&Forget!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Mislim da je to jedina situacija u kojoj bih izvukla nesto najprljavije o njemu i jos bih nafilovala i onda pred celim tako okupljenim drustvom, koje je bas moglo i da ti kaze, prezentovala bih ga u najcrnjem svetlu, a sve to kul, sa njom ok, inace ona je iskoriscena u toj prici za njegovo potkusurivanje.... Po meni je ona u jos glupljoj situaciji od tebe, a on mi je najjadniji . Ti si samo smorena jer ti takva situacija bas i nije bila potrebna. Furaj dalje, ne treba ti on.

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano :-)

E LJUDI PUNO VAM HVALA NA SAVETIMA.DA MI JE BILO SVEJEDNO NIJE!SITUACUJU SAM ISKULIRALA MAXIMALNO,NIJE MOJ STIL IZNOSENJE PRLJAVOG VESA.ISKRENO NISAM NI GLEDALA PUNO U PRAVCU DEVOJKE,ALI HM...NISTA SPEKTAKULARNO.VALJDA CE VREME SVE RANE ZALECITI!ALI DA MI LJUBAV LOSE IDE ,CINJENICA JE!YEBI GA

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

mozda si ga povredila pa ti on vraca. sutni ga,jer je otislo sve u pogresnom pravcu. ali preispitaj i sebe.

Obećava
    Učlanjen
    23.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

ne naprotiv,on je mene shutnuo na najdzukackiji nacin.Ljubav sa njim je bila-za 24 h odvedem te od raja do pakla,pa te tamo malo ostavim,pa te mozda vratim nazad.Ja sam ga puno volela.Bio je ocajan u krevetu,ali nesto me stalno vuklo ka njemu.Ljudi ne znam koji mi je qurac ali ne mogu da prestanem da placem vec 2 dana.Ovo me je ubilo!Juce sam izasla,i nisam se napila,JA SAM SE OTROVALA OD ALKOHOLA!Nije ljubav za mene!Necu bre vise ni da gledam muskarce.Sve su to same pychke!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ne naprotiv,on je mene shutnuo na najdzukackiji nacin.Ljubav sa njim je bila-za 24 h odvedem te od raja do pakla,pa te tamo malo ostavim,pa te mozda vratim nazad.Ja sam ga puno volela.Bio je ocajan u krevetu,ali nesto me stalno vuklo ka njemu.Ljudi ne znam koji mi je qurac ali ne mogu da prestanem da placem vec 2 dana.Ovo me je ubilo!Juce sam izasla,i nisam se napila,JA SAM SE OTROVALA OD ALKOHOLA!Nije ljubav za mene!Necu bre vise ni da gledam muskarce.Sve su to same pychke!
    Draga moja, cini mi se da ti vise sazaljevas samu sebe, a ne cinjenicu da on vise nije pored tebe. To je normalna ljudska reakcija, ali znaj da ides linijom manjeg otpora. Pa sta hoces?? Da te i dalje ostavlja malo u paklu, da ti ljubavi daje na kasicicu, da se ocajno seksas... :shock: Sta ti, pobogu, od toga nedostaje? Naravno, nista. Priznaj sebi da ti je neko povredio sujetu, i da si jako besna zbog toga; osvesti se, ne patis ti za njim nego za samom sobom!
    Moj savet ti je da uvek budes u drustvu (nikako, ni slucajno, po ceo dan sama!), a da ne bi svoje misli uperila u pogresnom pravcu pre spavanja, obavezno se prihvati nekog ogromnog posla! Uvece ces biti toliko umorna da ces zaspati i pre nego sto se bacis u krevet.
    Zivot je previse kratak da bi vreme trosila opakujuci sebe ili neku budalu koja to cak ni ne zasluzuje. I pokusaj sebe da zamislis za nekih dvadesetak godina (ti, sa sve klincima, muzem i svim sitnim porodicnim problemima) kako razmisljas o ovome dogadjaju .
    I ljubav je itekako za tebe, videces i sama, kad budes nasla pravog muskarca!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Sad sam procitala sta sam sve napisala, i izvinjavam se ako sam bila previse stroga za neciji ukus ops: .

Setila sam se taktike za "preboljavalje" sitnih dusa. Uspesno isprobane na par zenskih primeraka. Ovako, NI SLUCAJNO nemoj da ga zoves niti da se vidis sa njim sledecih 40 dana. Kukaj, placi, jedi kilograme cokolade, ma radi sta god ti se hoce, ali imaj na umu da toj patnji dodje kraj.Onda, 40-tog dana lepo odes u dobar provod (najbolje sa zenskim drustvom), lepo proslavis tih 40 dana (sto bi moja baba rekla, dajes mu cetrdeset dana ), i od tada sve krece na bolje! Zvuci smesno, ali mnogima je pomoglo

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Nauci da uzivas u sebi i svojoj slobodi.
    Bavi se stvarima koje volis. Pa nije on centar tvog sveta!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A i nemoj da dozvolis da ti neko bude centar sveta... da se taj svet ne bi iznenada srusoi

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Nedostajuci parametri:

1. godinice:
    a) tvoje,
    b) njegove.
    2. koliko je trajala veza.

Po trenutnim podacima - opekla si se na svetlo! Svidjalo ti se da te drnda (ne sex - taj tuzni podatak imamo), a na kraju te to (drndanje) kosta treznosti i zivaca.

Univerzalni savet: idi gledaj zalazak Sunca i onda sacekaj izlazak (nije nuzno da blejis celo vece, vec navij budilnik), onda uzmi globus i pogledaj koliko je tanka ova skrama na kojoj zivimo, pa kolicna je ova planet spram sunca...

Sta postizes:

1. zemlja se okrece oko zamisljene ose, ne oko njega (stovani kolega je to vec spomenuo),
    2. uocices da su tvoji problemi nistavni - sve se isto krece i ponasa milionima godina,
    3. uocices beznacajnost sebe i tvojih problema - odbacis prvo i zadrzis se na drugom: beznacajnost problema
    4. kada gledas zalazak sunca - mozda naleti neka romanticna dusa.

Pzdrv

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Nedostajuci parametri:

1. godinice:
    a) tvoje,
    b) njegove.
    2. koliko je trajala veza.

Po trenutnim podacima - opekla si se na svetlo! Svidjalo ti se da te drnda (ne sex - taj tuzni podatak imamo), a na kraju te to (drndanje) kosta treznosti i zivaca.

Univerzalni savet: idi gledaj zalazak Sunca i onda sacekaj izlazak (nije nuzno da blejis celo vece, vec navij budilnik), onda uzmi globus i pogledaj koliko je tanka ova skrama na kojoj zivimo, pa kolicna je ova planet spram sunca...

Sta postizes:

1. zemlja se okrece oko zamisljene ose, ne oko njega (stovani kolega je to vec spomenuo),
    2. uocices da su tvoji problemi nistavni - sve se isto krece i ponasa milionima godina,
    3. uocices beznacajnost sebe i tvojih problema - odbacis prvo i zadrzis se na drugom: beznacajnost problema
    4. kada gledas zalazak sunca - mozda naleti neka romanticna dusa.

Pzdrv
    Divno receno. Samo, svi smo mi isuvise sebicni da bismo prihvatili cinjenicu da su nasi problemi nistavni spram tudjih. Ja to iz svog iskustva. ops:

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ponasa sa kao kreten, ocajan u krevetu, kazi mu hvala sto te ostavio !!!!!!

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Hm ...
    Možda se čovek slatko osvetio za sve jade koje si mu nanela ?

(ajde sad, drvlje i kamenje)

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

'Ajd' da drzim stranu skotu: mozda TI nisi bila inspirativna u krevetu? Mozda se tu niste "pogodili", a oboje ste sex experti...

Slične teme

1. naslov
    Autor srećica u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 00:33
  2. naslov
    Autor .lemur. u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 08.09.2006., 20:43
  3. naslov
    Autor aber u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 12