Sledeci zivot

Možda ,ali ne kao pripadnik homo sapiensa jer muški primerci drugih vrsta su u debeloj prednosti naspram muških primeraka navedenog.Premda kada bih mogla da biram ,biram bogomoljku i to ženskog pola. :mrgreen:
Šta je Jonh Doe osim što imaš problem sa cm imaš problem i sa karmom?
 
I ženski i muški pol ima određenih prednosti, meni se sviđaju ove prednosti koje sam dobila kao žena, tako da bih opet odabrala da budem žena:manikir: Ako budem imala decu, volela bih da imam ćerku i sina. A za odvojene račune se slažem.
 
volela bih da sam musko samo u nekoliko situacija: kad sam trudna,kad mi mamlaz na zeleznickoj kaze nesto glupo i mene svrbi da ga roknem po glavi,kad mi se u koloni od 4h ispred tunela gotard piski a nema nikakvog grma da se sakrijem...to bi bilo to
u svemu ostalom je lepse biti zena :zaljubljena:
 
volela bih da sam musko samo u nekoliko situacija: kad sam trudna,kad mi mamlaz na zeleznickoj kaze nesto glupo i mene svrbi da ga roknem po glavi,kad mi se u koloni od 4h ispred tunela gotard piski a nema nikakvog grma da se sakrijem...to bi bilo to
u svemu ostalom je lepse biti zena :zaljubljena:

i stajati na vagi po ceo dan i celog zivota biti na dijeti
 
NN zar nisi ti kazao nekada negde kako si se ugojio pa vise ne mozes da trcis i bavis se sportom:mrgreen:?

...sta mogu kada sam ocarana tvojim likom i delom pa upijem kao sundjer svaku rec koju izgovoris:manikir:

...ne poznajem zenu koja ne staje na vagu...to se zove kultura i higijena zivota...
 
au...al' je vama dobro ovde... :-)
moram da vam priznam nesto kada ste mi tako veseli na ovoj temi...
Ja bi voleo da sam zensko...samo da napomenem, nemam apsolutno nikakve afinitete prema muskarcima!
Zasto bi voleo da sam zensko...iz prostog razloga...dosadilo mi da ON razmislja umesto mene, da me nervira nocu i ne da mi da spavam, da mi okrece glavu i pravi budalu od mene kad god prodje neka lepa devojka...
dosadilo mi da smisljam reznorazne strategije kako bi osvojio neku devojku...i sto se ona vise snebiva, on me tera da se jos vise cimam, umesto da odem...
E zbog toga bi voleo da se rodim kao zena, ali neka dooobraaa...pa da mene jednom neko salece...bilo bi mnogo lakse, a bilo bi i seksa koliko hoces...Razbijao bi se po ceo dan :hahaha: sa kim god stignem!

Cak bi isao i dalje od toga - bio bi lezbejka - nimfomanka!
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!
Iskreno da ti kazem svejedno bi mi bilo samo kad bi mi dali da budem cistacica ili vatrogasac:worth::whistling:
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!


Ne bih, bas je dobro biti zena.

Inace pola ovoga sto si naveo ne zavisi od pola vec od toga kakav si kao osoba.
 
Ja jedino na cemu zavidim muskarcima u Srbiji je sto su oni po default-u ti kojih se nimalo ne doticu kucni poslovi, sav teret oko kuce se podrazumeva da padne na zenu kad se uda ovde u Srbiji, a i oko gajenja dece takodje treba neko da ih podseca na ulogu oca
Cast izuzecima!

Svejedno, ako bi trebalo da se rodim kao muskarac koji ce da misli da je Bogom dan samo zato sto je musko - onda hvala, ne!

Ovo boldovano najvise zavisi bas od nas zena, tako drage moje vodite racuna kako vaspitavate sinove i muzeve :)
 

Back
Top