Miodrag Petrovic Ckalja

Tačno tako.
Na našu bruku i sramotu otišao je u penziju sa drndavim satom. Portir iz RTB ga je ispratio i pružio ruku. Niko više.

Mlade generacije mogu da ga vide samo u "Kamiondžijama", ostali filmovi i serije ko zna u kakvom su stanju.
 
24-ckalja-1000_547.jpg



17374s.th.gif
 
Znate li vi da on uopste nije glumio ...jednostavno je ispoljavao svoje emocije !
Cuo sam pricu da ,kad mu je majka umrla ,morali su da ga odvedu sa njene sahrane ,jer su se svi prisutni zacenili od smejanja ,kada je Ckalja poceo da place ...na isti nacin na koji je to radio i u svojim filmovima .
 
Znate li vi da on uopste nije glumio ...jednostavno je ispoljavao svoje emocije !
Cuo sam pricu da ,kad mu je majka umrla ,morali su da ga odvedu sa njene sahrane ,jer su se svi prisutni zacenili od smejanja ,kada je Ckalja poceo da place ...na isti nacin na koji je to radio i u svojim filmovima .

Cula sam za to, ne znam koliko je tachno...
Skoro sam bila u shoku kada sam saznala da se Paja i on nisu toliko mirisali... Valjda nisu ni govorili, jer su kao, dva totalno drugacija karaktera, licnosti ... ali kamiondzije?? :eek::eek: :think:
Ako je to istina, kapa dole za profesionalnost... :worth:
 
Cula sam za to, ne znam koliko je tachno...
Skoro sam bila u shoku kada sam saznala da se Paja i on nisu toliko mirisali... Valjda nisu ni govorili, jer su kao, dva totalno drugacija karaktera, licnosti ... ali kamiondzije?? :eek::eek: :think:
Ako je to istina, kapa dole za profesionalnost... :worth:

I ova mi je prica poznata :eek: . Imali su oni status zvezda ,ali ne ovih danasnjih kojih ima milion ...bili su medju retkima ,i bili su sujetni :confused: !
 
Cula sam za to, ne znam koliko je tachno...
Skoro sam bila u shoku kada sam saznala da se Paja i on nisu toliko mirisali... Valjda nisu ni govorili, jer su kao, dva totalno drugacija karaktera, licnosti ... ali kamiondzije?? :eek::eek: :think:
Ako je to istina, kapa dole za profesionalnost... :worth:

Istina je.
Ima nekoliko anegdota i u Pavlovoj biografiji, koja je izasla prosle godine.
Nisu govorili jer je Vujisic prezirao Ckalju, njegovo ''lakrdijastvo'', sklonost ka preterivanju i karikiranju.
Bili su u tako losim odnosima, da Mira Banjac prica, kad je snimala s njima dvojicom, a obojica su joj bili prijatelji - svaki ju je zivkao ''da je nesto pita'' cim bi stala da poprica s ovim drugim.
Vujisic nije bio u najboljim odnosima ni sa Batom Stojkovicem. Njegov najbolji prijatelj medju glumcima bio je Slobodan Aligrudic, a druzio se i sa Mrgudom Radovanovicem, Evom Ras i Mirom Banjac.
 

Back
Top