Fenomen zvani - kosu čupam, oči vadim

jeste, đoko, uzrok svih naših problema je nedostatak seksa. :roll:


a tebi, devojčice, da odgovorim - čovek koji se slaže sa svima nije čovek, nego beskičmenjak.
ako se ne slažem s tobom, ja ću to i da ti kažem, neću ti titrati niti ići uz dlaku.
različiti ljudi, različita mišljenja.
prosto i jednostavno.

niko nije ni spominjao titranje, al razmena mišljenja i stavova je sušta suprotnost prepiranju ;)

i hvala za ovo - devojčice :ok:
 
jeste, đoko, uzrok svih naših problema je nedostatak seksa. :roll:


a tebi, devojčice, da odgovorim - čovek koji se slaže sa svima nije čovek, nego beskičmenjak.
ako se ne slažem s tobom, ja ću to i da ti kažem, neću ti titrati niti ići uz dlaku.
različiti ljudi, različita mišljenja.
prosto i jednostavno.

Da se ogradim od besmisla : Postavio sam pitanje i sklonio se u stranu. Nemogućno je da se raspravlja o slaganju ili neslaganju s mojim pitanjem.
Što dalje pokreće, novu temu.
 
niko nije ni spominjao titranje, al razmena mišljenja i stavova je sušta suprotnost prepiranju ;)

i hvala za ovo - devojčice :ok:

nema na čemu.

a i tu razmenu mišljenja svi vršimo različito, jer smo - različiti.
to je suština.

nisu svi na forumu da bi po ceo dan pisali s kim bi se kresnuli, s kim ne bi, čiji avatar je seksi, čija guza je najbolja i slično.
da sam svaki put počinjala da se prepirem kad bi mi nešto zasmetalo, osedela bih ispred računara.
realno, na 80 % postova koje čitam ovde svakodnevno mi se, u najmanju ruku, povraća.
ranije nije bilo tako.
al' ko mene pita. :)
 
Dobro bre, zašto žene/devojke/devojčice/bake toliko vole da se prepucavaju? :neutral:
Malo malo pa se na nekoj temi neko zakači :neutral:

Sva sreca pa se ovdje likovi nikada ne prepucavaju :roll:
a mi smo sve kokoshke,pa se moramo cerupati...:roll:

elem...ja,licno,se svadjam kad mi naleti neki moron...i sjedne mi k'o kec na desetku...
a dosadno mi bude u to vrijeme,odmaram od ucenja ili tako neshto...
pa nije na odmet,pokazati nekome gdje mu je mjesto :mrgreen:
 
Ajde sad ozbiljno.Ni ja ne volim ta forumska svadjanja jer ne vidi njihovu svrhu.Dodjem ovde da se opustim i caskam sa dragim ljudima a ne da se svadjam.Ok je neko razilazenje u mmisljenju jer je to sasvim normalno,ali bre vredjanje i ponizavanje je zaista jadno.

Ali ovo je Internet digitalni tor za marvu.....tako da je bitno ko je koga POWN-ovao EPIC WIN-ovao:lol:
 
Ja ovdje dolazim da odmorim mozak od ucenja...

i onda naletim na budalu...on razilaze se mishljenja...nebitno...ne provociram...ali me provociraju...
neko je skoro rekao da se ovde posvadja a u RLu trpi mnogo toga...

e ja ne trpim,ni ovdje ni u RLu [mozda zato pola faxa ne prica sa mnom :mrgreen:]

ali potezanje majke i ostale blize i dalje rodbine je bolidno...
ja sam uvijek za mudre i relativno mirne doskocice...:)
 
pa da se ne lažemo, padale su i teške reči ... ne znam sad ko tačno, ali naletela sam u par navrata na žestoke svađe...
mislim, čemu? :roll:

Padaju i teške reči, mada toga na LJIS-u ima manje nego na pdf Politika;) njihove rasparave bez žestokih svađa jednostavno ne idu, ne znam zbog čega?! ...verovatno zbog nedostatka argumenata onoga što zastupaju, mada mislim da ti dolaziš baš sa tog pdf-a pa da ti ne objašnjavam.... pa samim tim nemaš šta ni da se čudiš, što toga ima i na ovom pdf-u mada u mnogo manjoj dozi.;)
 

Back
Top