gde imaju jeftini stapovi,masinice u bgili ako neko ima da mi pokloni sta ili masinic
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: gde imaju jeftini stapovi,masinice u bgili ako neko ima da mi pokloni sta ili masinic

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano gde imaju jeftini stapovi,masinice u bgili ako neko ima da mi pokloni sta ili masinic

ja sam pocetnik u ribolovu i zelim dakrenem sa nekim jeftinijim priborom......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: gde imaju jeftini stapovi,masinice u bgili ako neko ima da mi pokloni sta ili mas

Ispod Pančevačkog mosta ! Pa biraj

Nov član
    Učlanjen
    26.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: gde imaju jeftini stapovi,masinice u bgili ako neko ima da mi pokloni sta ili mas

hvala...videcu kad budem imao vremena da odem da kupim neki stap...

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hvala treba da odem samo da kupim stap vec sam kupio od druga neku masinicu koja mu je stajala nije je ni koristio nova....
    robinson gravitex 504
    3+1
    5,2:1
    i ako moze neko da mi kaze kakva je jel dobra ili da je menjam

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Moci ce za pocetak da prodje mada nisam cuo za taj model, za kasnije ces videti sta ti treba pa ces kupiti bolju, ja sam poceo slicno sa prostijom DAM masinicom od 35-40 marona a sad bolje da ne pricam koliko "bacam" na masinice a i na stapove skoro toliko!
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hvala....

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja znam lika koji je digao kredit i platio stap 2000 evra i onda se razveo nije imao ni struju e to se zove zaludjenik

Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Toliko skup moze biti samo stek stap, varalicarski nisu skupi u proseku, moze za 50-100 eura da se uzme solidan stap, 100-200 eura odlicni stapovi, 200-500 eura vrhunski stapovi najvise klase!!
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne znam koji je stap uzeo ali znam samo da je lud sto je sebi unistio zivot zbog stapa razumem da ima pa da onda kupi ali ipak da se razvede to mi je malo retardirano

Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Ma ko zna da li je to bio problem, mozda je to bila samo kap koja je prelila casu, ali ako zeni smeta da joj se muz bavi sportom (stek se koristi za takmicenja, imaju i treninge i ligu i idu na Evropska i Svetska takmicenja ako su dovoljno dobri), a ti vidi nesto od Robinsona, imaju Classic i Spinn stapove za 50-ak eura a vrlo dobri!
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ok uskoro ce mi rodj pa taman cu da skupim pare....

Nov član
    Učlanjen
    17.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

gde imaju da se kupe fiberglas za samostrel?

Početnik
    Učlanjen
    08.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma sve ima kod kineza, nije skupo .

Aktivan član Festomanka (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio zozonijus Pogledaj poruku
    ma sve ima kod kineza, nije skupo .
    Verovali ili ne u bloku 70 ima ODLICNIH stapova i masinica + dodatne opreme...

Naravno, ne mislim na one masinice od 400 dinara.. Ta plasticna naravno da ne valja nista.. Ali oni zaista imaju odlicnu opremu.. Sve su bolji i bolji...
    Ja sam tu kupila dva stapa i masinice, udice, stolice, sve redom...
    izbegavam da dugo budem sam u stanu

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 01:40
  2. Novi stapovi i masinice za varalicarenje
    Autor Dejan_66 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.12.2009., 12:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge