posao u 46 godina

Reci te mi gde zena u 46-oj godini pred otkazom da nadje posao? Nema gde nisam konkurisala i nista, a i ono sto su mi odgovorili surovo je stari ste! Ocajna...::per::
Uskoro punim pedesetprvu.U poslednjih 6 godina od kako sam ostala bez "sigurnog posla" radila sam sve i svašta.Sada mi pade na pamet da bi možda mogle da odemo u Crnu Goru.Uskoro će tamo početi turistička sezona pa ako baš nismo za izlog mogle bi smo raditi kao sobarice.:think:Možda neko ima bolju ideju!:bye:
 
Čini mi se da smo samo nas nekolicina nezaposleni jer ne vidim da se narod baš mnogo uzbuđuje zbog ove teme.Ako mi sami ne rešimo ovaj problem drugi nam neće pomoći.Ali budi sigurna da ako budeš naći neki stalan posao onda si veliki srećković.Ja sam do sada nalazila samo povremene poslove.
 
Niste samo vi sa ovim problemom.Tu sam i ja,a i mnoge žene i muškarci koje poznajem.Problem je u tome što uz nezaposlenost veoma često dolazi i osećaj beznađa.Upada se u depresiju pa bude još i gore.Možda smo mi samo veći borci pa pokušavamo i preko neta da nađemo posao jer verujemo da možemo još relativno dugo da kvalitetno i odgovorno radimo.Što se tiče posla za sobarice ovde u NS se već neko vreme vrti neki oglas pa ako ste zainteresovane javite mi se na PP poslaću vam broj telefona.U svakom slučaju ako vam neko traži novac za tu uslugu unapred nemojte nikako da pristanete.
 

Back
Top