Filozofija - pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Filozofija - pomoc

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Filozofija - pomoc

Zamolio bih nekog ko je u mogucnosti i ko moze da odvoji malo vremena, a pri tome je kompetentan da mi pomogne oko jedne stvari. Naime dobio sam za domaci iz filozofije da razmisljam na temu "Zasto uceni (obrazovani) ljudi ne citaju filozofe" pa posto sam ja "prirodni talenat" za filozofiju i njoj slicne nauke, ja zaista nemam veze o cemu bih mogao da govorim, a mislim i sama tema mi je malo cudna, hocu da kazem: ko je to dokazao da uceni ljudi ne citaju filozofe? Kako bilo, ukoliko se ne pojavim sa smisljenim "govorom" smesi mi se... Tako da bih bio vrlo zahvalan svakom ko bi mi napisao neki sastav na zadatu temu ili bar dao neke smernice o cemu bih ja tu u stvari trebalo da govorim...Unapred zahvalan!

Zainteresovan član Angie. (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Filozofija - pomoc

Citat Original postavio mixajlosd Pogledaj poruku
    Zamolio bih nekog ko je u mogucnosti i ko moze da odvoji malo vremena, a pri tome je kompetentan da mi pomogne oko jedne stvari. Naime dobio sam za domaci iz filozofije da razmisljam na temu "Zasto uceni (obrazovani) ljudi ne citaju filozofe" pa posto sam ja "prirodni talenat" za filozofiju i njoj slicne nauke, ja zaista nemam veze o cemu bih mogao da govorim, a mislim i sama tema mi je malo cudna, hocu da kazem: ko je to dokazao da uceni ljudi ne citaju filozofe? Kako bilo, ukoliko se ne pojavim sa smisljenim "govorom" smesi mi se... Tako da bih bio vrlo zahvalan svakom ko bi mi napisao neki sastav na zadatu temu ili bar dao neke smernice o cemu bih ja tu u stvari trebalo da govorim...Unapred zahvalan!
    Čekaj, tema je data kao tvrdnja koju ti treba da potvrdiš, a ne kao pitanje na koje se može odgovoriti i pozitivno i negativno?
    Dakle, učeni ljudi ne čitaju filozofe. ?????????????????????????????
    Da sam na tvom mestu, ja bih napisala tako da maksimalno napadnem tezu iz naslova.
    Ali opet ako je tvoj prof neki mrgud to mu se verovatno ne bi svidelo....
    Ako umrem mlad, zaustavljen u koraku i snu....

Slične teme

1. filozofija života - životna filozofija
    Autor shinanai u forumu Filozofija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 05.12.2013., 01:48
  2. FILOZOFIJA
    Autor Actus purus u forumu Filozofija
    Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 13.11.2008., 13:54
  3. Filozofija
    Autor wild_child u forumu Jezik
    Odgovora: 6