(Tinejdzeri) Klasicna muzika

sad ti hoces da kazes da ljudi koji slusaju Cecu,Minu slinu i ostale rahiticne sabane a ne slusaju klasicnu muziku su zatucani :roll: shatro ljudi koji slusaju klasicnu muziku su pametniji od drugih po tebi a? ...wtf

ne slusam ni te pajsere iz granda a niti klasicnu muziku al' o5 sam se naslusao ziqe sa 10 prosecnih ljudi 4-5 zanrova i muzicki ukus mi je svestran i nisam zatucan da slusam samo jedan-dva muzicka pravca...

slusam pre svega kavalitentu muziku i sve sto mi se svidi.
 
Poslednja izmena:
sad ti hoces da kazes da ljudi koji slusaju Cecu,Minu slinu i ostale rahiticne sabane a ne slusaju klasicnu muziku su zatucani :roll: shatro ljudi koji slusaju klasicnu muziku su pametniji od drugih po tebi a? ...wtf

ne slusam ni te pajsere iz granda a niti klasicnu muziku al' o5 sam se naslusao ziqe sa 10 prosecnih ljudi 4-5 zanrova i muzicki ukus mi je svestran i nisam zatucan da slusam samo jedan-dva muzicka pravca...

slusam pre svega kavalitentu muziku i sve sto mi se svidi.
:eek:

Da upravo to hocu da kazem :lol:
Nije satro nego nauka dokazala :lol:
Pa i klasicna je kvalitetna sto samim tim iskljucuje mogucnost da ti slusas ,,kvalitetnu muziku,, jer si rekao da je ne slusas :rumenko:
Slusham , al josh sam sam malo chuo , samo dve Betovenove simfonije i dosta kracih numera , ali klasichna muzika je zakon .

P.S: Deveta simfonija zakon !

:cmok:
 
ja u poslednje vreme bas slusam:heart:
osim onih koje sam kacila na muzici(znaci-carmina burana,lacrimosa,varkire,listi favorita dodajem i griega-in the hall of mountain king,mendelosn-prolecna pesma,i betoven-meseceva sonata:heart: i ne mogu sada da se setim:heart:)
 
Ozbiljno je nauka dokazala da su svi ljudi, koji slusaju grand, zatucani?
Ajde mi pokazi dokaze, stvarno bih voleo da vidim to...:D

ma debilizam....vec sam rek'o na nekoj temi pre da veicna mojih ortaka koji su obrazovani slusaju uglavnom grand, i muzika nema nikakve veze sa stepenom necije inteligencije / obrazovanja nego pre svega zavisi od licnosti samog coveka ;)

Sad sam se setio da je ovo jedina stvar klasicne muzike koju gotivim....kako je jako ***!!! -.-

 
Poslednja izmena:

Back
Top