ZNACE LI VAM STA OVI IZBORI ZA GRADONACELNIKA?

Beograd istrajava 7000 godina uprkos svemu.On je poput starag kita koji drema i ponekad stucne.

Kada prodjemo barem jos tridesetak "izbora" ovakva pitanja necemo postavljati. Ono sto je problem interni beogradski, sto oni koji ga vole tesko mogu da izraze svoju privrzenost gradu od onih koji tesko da bilo koga vole. :idea: :?:


trsoje3
 
Nemojj te me pogresno shvatiti sa ovom temom.
Ja obozavam ovaj grad, tu sam rodjen i daj boze nikada necu otici.
Samo su me jednostavno smorili ovo izbori ne mislim samo na lokalne izbore nego se nizu jedni za drugima a oni svaki put prave sve vecu paradu.
Ja bih prvi isao na svako glasanje kad ove predizborne kampanje ne bi izgledale kao iz holivudskih filmova.
Obecavaju "kule i gradove" kao da u ovom gradu zive sve sami metuzalemi pa nevidimo realnost.
 
Na izbore, bilo koje, izlazis zbog sebe i tebi dragih ljudi, a ne zbog politicara i njihovih ovakvih ili onakvih obecanja. Procitaj izmedju redova i sve ce ti se kazati. Da smo svi izlazili kad je trebalo, i glasali kako je trebalo (samo poslusali zdrav razum), ne bi nam se dogadjale sve ove dosadasnje gluposti i imali bismo barem deset godina vise kvalitetnog zivota. Ovako, citajuci neke post-ove, nisam siguran da smo lekciju naucili. Svako naredno otreznjenje bice nam sve bolnije. Uzmimo se u pamet, ako nista drugo zbog onih koji ostaju posle nas!
 
pa sta ima tu da se prica??.....oni koji su umesani u to,oni cute i "RADE"...

to su one KLASICNE stvari koje vec i ptice na granama znaju....namestanje poslova,"pranje" para,uzimanje %,SUPER-ULTRA korupcija(placanje i veze,time se i neki clanovi ovog fruma BAVE),zidanje vila i bazena...itd,itd.....mislim,sve su to stvari kojima se sluze NESHA i (veseli)DS DRUGARI.....

sada je doslo vreme da se izabere manje ZLO.....i ovoga puta,DEFINITIVNO manje zlo je Aleksandar Vucic.....inace ce Nesha i drugari da zaviju BG u SIVO...

steta sto "drakula" nije prosao.... :(
 

Back
Top