Vlast u zemlji

Da li ružna slika Tadića znači da nema odgovora na to što ga "sposobni" nisu pobedili? Nije tu kriv Tadić već glupost i sujeta protivkandidata. Da se TN nije svuda gurao predsednik bi uveliko bila Maja Gojković koja je bila u mogućnost da rasturi Tadića. Da je Nikolić bio bolji pregovarač, SPS bi formirao vladu sa DSS i SRS. Dakle, umesto što vam ne valja Tadić, zapitajte se koliko su sposobni oni što kobajagi valjaju. Kako da mi sutra vodi zemlju neko ko deset godina nije umeo da pobedi nigde nego su mu i dobijeni izbori propadali jer ne ume da nađe koalicione partnere (poslednji put juče na Voždovcu).

Ma vodit ce vas Ceda Jovanovic u koaliciji sa Azemom Vlasijem :hahaha:
 
Znači odgovor je DA. Slobodno nastavi i pretvori temu u Tadićev foto-album a ja se uopšte ne brinem jer očigledno niko ne može da ga pobedi.

610x.jpg
 
Znači odgovor je DA. Slobodno nastavi i pretvori temu u Tadićev foto-album a ja se uopšte ne brinem jer očigledno niko ne može da ga pobedi.

Ti bi trebala bas iz tog razloga da se zabrines :mrgreen:
Rasprodo vam je drzavu, zaduzio vas je 20 MILIJARDI, ono sto je radilo vise ne radi i sad vas jese u galopu dok ne crknete ;)
....ali nista se ti ne brini....nemoze mu niko nista, jaci je od sudbine :P
 

Ti bi trebala bas iz tog razloga da se zabrines :mrgreen:
Rasprodo vam je drzavu, zaduzio vas je 20 MILIJARDI, ono sto je radilo vise ne radi i sad vas jese u galopu dok ne crknete ;)
....ali nista se ti ne brini....nemoze mu niko nista, jaci je od sudbine :P

Ko to mi? Ja sam jedna osoba i apsolutno mi je dobro, isto kao i pre. Nije mi ni podigao a ni spustio standard tako da me za 20 mlrd. zabole :mrgreen: :lol:
A za Tadića ne bih glasala kada bi bilo boljeg kandidata a nema tako da ne treba da se nervirate što je on na vlasti ;)
 
Pa i meni je bilo isto izmedju 10te i 20te dok sam ziveo sa mamom i tatom :rotf:

Čekaj, ti nemaš bolji argument od mog izvora prihoda? Kad kažem da mi je isto ne mislim na moj džeparac nego na novac koji dolazi u kuću i na njegovu kupovnu moć tj. količinu dobara i usluga koje njime možemo da priuštimo. A zarađujem i sama koliko mogu ;)
 
Čekaj, ti nemaš bolji argument od mog izvora prihoda? Kad kažem da mi je isto ne mislim na moj džeparac nego na novac koji dolazi u kuću i na njegovu kupovnu moć tj. količinu dobara i usluga koje njime možemo da priuštimo. A zarađujem i sama koliko mogu ;)

Hehehehe ovo mi je najsladje :super:


p.s. koliko se meni cini kod vas uvek isto, kladim se da vam ni za vreme Milosevica nije nista falilo...ae priznaj :mrgreen:
 
ne
sad konce vuche koshtunica iz opozicije u stvari njegovie machke ga telepatski kontrolishu
sve u dogvoru sa amfilohijem,pahomijem spc,sanu i borom chorbom
ne moze ni jedan novi zoki ko shto je bota protiv svega toga sam:(((((
 
Nije mi falilo, što ne bih priznala. Uvek smo pristojno živeli, nije fora da sad ja krivim Miloševića da nisam imala hleba da jedem kad nije bilo tako.

Pa sto onda glasas za BoTu cija je glavna parola borba protiv povratka u 90te :roll: (iako sklapa koaliciju sa SPS-om tj. 90tim) kad ti nista ne zivis bolje pod vladavinom BoTe nego sto si zivela pod onim protiv kojeg (vremena) se isti bori. :think:

A-ha, sta's sad :whistling:

:mrgreen:
 
Mislim da je najbolje da dodju Svabe i da nas porobe.Onda ce nam biti bolje.
Srbija ima sve manje stanovnika a sve vise politicara.Okupatori dolaze pa onda odlaze i ostavljaju nas nasim vladama da nas satiru.Stalno pricaju o tome kako treba zadrzati mlade i obrazovane u zemlji.A sve cine da nas oteraju iz Srbije.

tu je i pitanje i odgovor

prakticno, nisi u pravu, nemacka je u crno zavila ovaj narod i ove prostore i opet to radi

neprakticno, ako se misli da ova vrsta vlasti nije sposobna da upravlja drzavom i obezbedi sammostalno ekonomsko prezivljavanje, a i malo razvoja,
ako na to mislis da treba da dodje neka prava vlast i uprava, koju bi ovi morali da bespogovorno slusaju, da ne kradu, da zive od svog rada, da nema mafije politickikriminalne, da su i obicni lopovi u zatvoru, a da su na ulici manji od makovog zrna, e i ja sam za to

jedan beogradjanin koji je bio mali za vreme WWII je, kao i ti, davno izjavio `ovo nece da se resi bez jedne dobre okupacije`, secajuci se kako su nemci postupali sa lopovima, crnoberzijancuima i neradnicima
 
Poslednja izmena:
Pa sto onda glasas za BoTu cija je glavna parola borba protiv povratka u 90te :roll: (iako sklapa koaliciju sa SPS-om tj. 90tim) kad ti nista ne zivis bolje pod vladavinom BoTe nego sto si zivela pod onim protiv kojeg (vremena) se isti bori. :think:

A-ha, sta's sad :whistling:

:mrgreen:

Meni je uvek dobro, vraćao me u '90-te ili ne :zper:
Glasam za njega jer je dobar čovek i jer će možda jednom nešto i uraditi kad se opameti i rastera lopove iz svojih redova :lol: i zato što će me protiv-kandidat Nikolić, sasvim sigurno, vratiti u srednji vek ako pre toga ne umrem od infarkta ako ikada čujem da je pobedio.
 
Po cemu se ova danasnja vlada razlikuje od ostalih, koje su bile pre (i pre ove i pre cuvenog 5. oktobra)? Sad mi taj 5. oktobar izgleda tako smesno. Da li Boris Tadic i njegova kompanija mogu da pokrenu nasu zemlju sa mrtve tacke?

pre nego se neka vlast srusi, postoji iskrena ideja o tome kakva bi vlas trebala tom narodu, medjutim kada se realizuje rusenje, onda se nova vlat uvali u fotelje, i valjda od situacije na koju nisu navikli, jednostavno zaboravi na obecanja a i na ranije postavljene ciljeve. naracito je izrazeno u mladim demokraitjama
 
Meni je uvek dobro, vraćao me u '90-te ili ne :zper:
Glasam za njega jer je dobar čovek i jer će možda jednom nešto i uraditi kad se opameti i rastera lopove iz svojih redova :lol: i zato što će me protiv-kandidat Nikolić, sasvim sigurno, vratiti u srednji vek ako pre toga ne umrem od infarkta ako ikada čujem da je pobedio.

Znaci predsednik je dobricina samo malo (vise) priglup, pa eto jadnicak (lopina, to mu je maska) kad napuni dzepove sebi i lopovima koje je doveo sa sobom reci ce, DOSTA VISE KRADJE (jer nista nije ostalo) i onda ce les drzave predati nekom' drugom u ruke :ok:

Infarkt ti ne gine ;) a kad skontam da ce to biti lancana reakcija svih neprijatelja Srbije to ce ispasti kao prava stvar :super:
 

Znaci predsednik je dobricina samo malo (vise) priglup, pa eto jadnicak (lopina, to mu je maska) kad napuni dzepove sebi i lopovima koje je doveo sa sobom reci ce, DOSTA VISE KRADJE (jer nista nije ostalo) i onda ce les drzave predati nekom' drugom u ruke :ok:

Infarkt ti ne gine ;) a kad skontam da ce to biti lancana reakcija svih neprijatelja Srbije to ce ispasti kao prava stvar :super:

Da, predsednik je duša od čoveka. A infarkta neće biti sve dok mu je najozbiljniji oponent Toma ;)
 

Back
Top