PARAPSIHOLOSKI RAT

japanski-strsljen

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.577
Danas se vise ne zvecka oruzijem, vec je u upotrebi parapsiholoski rat...Kada se napada jedna zemlja osim bankarskog sistema,napada ju se politicari na koje se utice parapsiholoski...Naime ucitelj, pomocnika 'vodi' u ASTRA,pazi da se pupcana vrpca ne prekine-srebrna nit kojom je pomomcnikovo telo povezano sa astralnim i ide do mozga osobe koja je predmet' obrade'...Na takvu osobu se moze uticati da misli,kako parapsiholog zeli i da donosi odluke u iteresu porucioca...sta mislite o tome....


Obradjena zrtva, donosi odluke po zelji narucio ca....TAKO SE UTICE NA VAZNE ODLUKE...Astralni letac ulazi u telo zrtve,utice na negove misli,i rukovodi njegovim odlukama...KOJA JA SUPER SILA ODMAKLA DALJE I MA IMA PRIMAT U ASTRALU....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pretpostavljam da su cijene usluga astralnih agenata prilično visoke. Možda ne bi bilo loše svi da skupimo, koliko ko može da da, pa da angažujemo nekog. Možda bi bilo jeftinije nego da kupujemo naoružanje po NATO standardima.
 
Ne mislim da se na bas taj nacin moze uticati na misli....bar ne na ljude koji imaju iskustva u astralu...mada,ostavlja prostora za razmisljanje Ipak si u astralu podlozan svemu i svacemu,ako se ne zastitis prije projekcije....jedino ta ne svjesna projekcija,za pocetnike koji nemaju pojma sta ih je snaslo....tad vjerujem da parapsiholog moze da se "nakaci" tj da upravlja mislima pojedinca.....ali lako mozes postati svjestan toga Mislim da to pali kod ljudi koji nemaju dovoljno razvijenu svijest o natprirodnom...sa njima moze svakako da se upravlja....
 
Poslednja izmena:
Zahvalio bi se budali na spotovima ,a i svima vama na ucescu....Jer je tema jako siroka pa ne mogu sam da je obradim....DOBRODOSLI.....

DA LI SU U SVE OVO UMESANE I VAZEMALJSKE CIVILIZACIJE....

 
Poslednja izmena od moderatora:
Kugle i te amajlje ne znace nista. One samo sluze da prevare um zrtve koja poveruje u takvo nesto a kad poveruje to moze da bude vrlo opasno.
Postoje sile ne znam kakve prirode u smislu od cega su napravljene i odakle dolaze (o tome se moze nagadjeti) ali zasigurno imaju neku losu misiju po ljude da obave.

Hiljade vesti truje nam svesti svakoga dana. Gotovo nemoguce je prostim ljudskim umom pa bio on toliko velik koji oni ne mogu bar malo izmanipulisati. Sto veca svest eto njih da zbune ali u isto vreme sto veca svet to mogu na najmanje bolne nacine da uticu sto znaci da je podizanje sveti najveca odbrana od takvih napada. Izgleda da ne mogu da citaju misli ali zato mogu da ubacuju neke svoje u ljude. Zato kada vam na um padne neka bezvezna misao odbacite je kao da nije vasa. Kad covek shvati da nije sasvim sam on podize svest ali nije to dovoljno. Samo prihvatanje ovoga unosti strah sto je samo jedan od razloga zasto ljudi odbacuju i samu mogucnost da mozda to zaista postoji. Poenta je i shvatiti da kada imas podignutu svest oni ti manje mogu naskoditi, pa tako nema potrebe za strahom. Hrabrost je osobina koja je veca od ponosa.
 
Kakve veze ima HAARP sa parapsihologijom? Mislio sam da znas o cemu hoces da se diskutuje kad si postavio temu, ili ne znas?

DA ZNAM O CEMU DISKUTUJEM...HAARP JE PARAPSIHOLOSKO ORIZIJE ZA KOTROLU MISI..ISTO ONO STO KORISTE PARAPSIHOLOLOZI...UPOTREBLJENO JE KOD NAS 99g I U IRAKU....EFEKAT JE ISTI....ULAZI SE U MOZDANO POLJE PROTIVNIKA,STVARAJU MU SE PSIHICKE TEGOBE DEPRESIJE, STRAH ISL...ISTO ONO O CEMU SMO RASPRAVLJALI STO MOZE COVEK PARAPSIHOLOG MOZE HARP...SAMO UPOTREBOM TEHNICKIH NISKO FREKVETNIH TALASA....KORI STI SE U PARA PSIHOLOSKOM RATU....A TO JE TEMA ZAR NE-KOTROLA LJUDSKOG UMA....:rtfm:
 
Ma ne mogu da ti kontrolisu misli
Tačno tako.Za kontrolu misli potrebno oblikovati misaone forme koje su slične misaonim formama osobe koju žele kontrolisati.A tako nešto nikakva mašina ne može danas proizvesti pošto još ne znaju ni kako mozak funkcioniše.
Danas ljudima jedino strah kontroliše misli,pa zato se i pokušava manipulacijom kroz strah uticati i kontrolisati misli ljudi.
A to se radi kroz medije i proturanja informacija na razne načine,uglavnom lažnih.
 
Poslednja izmena:
Tačno tako.Za kontrolu misli potrebno oblikovati misaone forme koje su slične misaonim formama osobe koju žele kontrolisati.A tako nešto nikakva mašina ne može danas proizvesti pošto još ne znaju ni kako mozak funkcioniše.
Danas ljudima jedino strah kontroliše misli,pa zato se i pokušava manipulacijom kroz strah uticati i kontrolisati misli ljudi.
A to se radi kroz medije i proturanja informacija na razne načine,uglavnom lažnih.

Eeee o tome ja pricam ali niko ne slusa...
 
a otkud vi znate da oni vec nisu istrazili kako mozak funkcionise?

O tome se ovde i govori, oni su istrazili kako mozak funkcionise, ali to znanje koriste protiv ljudi, dok u javnost pustaju pricu kako ne znaju kako funkcionise.
 
a otkud vi znate da oni vec nisu istrazili kako mozak funkcionise?

O tome se ovde i govori, oni su istrazili kako mozak funkcionise, ali to znanje koriste protiv ljudi, dok u javnost pustaju pricu kako ne znaju kako funkcionise.

A,zbog cega mislis da jesu? I na koji ga nacin iskoristise? Ne razmisljas do cega bi to dovelo da jesu.....to bi bilo najmocnije oruzje....sve se bojim da ne bi vec poceli sa njegovom primjenom....ne brini,znala bi da jesu...
 
A,zbog cega mislis da jesu? I na koji ga nacin iskoristise? Ne razmisljas do cega bi to dovelo da jesu.....to bi bilo najmocnije oruzje....sve se bojim da ne bi vec poceli sa njegovom primjenom....ne brini,znala bi da jesu...

Ja mislim da se oni ko god da su igraju sa nama svima ko macka sa misem i tek na kraju kad im dosadi ili kad vise nemaju koristi od njega ga pojedu ako su u mogucnosti. Takodje one koji odbijaju da igraju po njihovim pravilima a uticu na mase i odbijaju da osecaju strah koji oni pokusavaju da prouzrokuju bivaju nazalost sklonjeni. Vrebaju i nadju trenutak. Mada valjda postoji neki zakon kog se moraju drzati pa tako ne mogu uvek u svakoj prilici sprovesti plan u delo.

Neka moja razmisljanja su tekla u smeru da uklanjeju sa javne scene one koji uticu na mase da se ponasaju suprotno od njihove zelje. Nadam se da mi nece zameriti sto pominjem njegovo ime i unapred se izvinjavam svim onima koji su se spremili da osude ovaj moj cin. Jednostavno osetio sam potrebu to da kazem i reci cu. Mislim da je Tose Proeski kao i neki pre njega od javnih licnosti uklonjen upravo jer je propagirao neke vrednosti koje su lepe i koje su ljude vracale tamo gde ih je on usmeravao. Taj covek je zaista bio nesto posebno. Nek mu je vecna slava.
 
Poslednja izmena:
95770.jpg
 
DA ZNAM O CEMU DISKUTUJEM...HAARP JE PARAPSIHOLOSKO ORIZIJE ZA KOTROLU MISI..ISTO ONO STO KORISTE PARAPSIHOLOLOZI...UPOTREBLJENO JE KOD NAS 99g I U IRAKU....EFEKAT JE ISTI....ULAZI SE U MOZDANO POLJE PROTIVNIKA,STVARAJU MU SE PSIHICKE TEGOBE DEPRESIJE, STRAH ISL...ISTO ONO O CEMU SMO RASPRAVLJALI STO MOZE COVEK PARAPSIHOLOG MOZE HARP...SAMO UPOTREBOM TEHNICKIH NISKO FREKVETNIH TALASA....KORI STI SE U PARA PSIHOLOSKOM RATU....A TO JE TEMA ZAR NE-KOTROLA LJUDSKOG UMA....:rtfm:

to mozes da izoves na mnogo laksi nacin, tako sto izazoves rat...
 

Back
Top