Реченице које су прославиле политичаре
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Реченице које су прославиле политичаре

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Podrazumevano Реченице које су прославиле политичаре

REČENICE KOJE SU OBELEŽILE POLITIČARE SA OVIH PROSTORA

l Momir Bulatović - „Dovoljno je samo da vi odete!"
    l Slobodan Milošević - „Niko ne sme da vas bije", „Volim i ja vas", „A sada svi na svoje radne zadatke", „Moj sin Marko je zarađivao za život noseći gajbe"
    l Dragan Đilas (Miloševiću) - „Podnesite ostavku"
    l Mihalj Kertes - „Ako se ja kao Mađar ne bojim Srbije, zašto se Srbin boji Srbije?"
    l Vuk Drašković - „Svi, svi, svi!", „Juriš„, „Don't mix frogs and grandmothers" (Ne mešajte žabe i babe)
    l Branko Kostić - „Ako treba ješćemo i korijenje"
    l Stjepan Mesić - „Ja sam svoj zadatak obavio, Jugoslavije više nema i hvala vam lijepa"
    l Zoran Đinđić - „Ako moraš da progutaš žabu, nemoj mnogo da je gledaš, već je progutaj, a ako moraš da progutaš nekoliko žaba, progutaj prvo najveću", „Kome je do poštenja, neka ide u crkvu, neka se ne bavi politikom"
    l Boris Tadić - „Ima, bre, da ih pobedimo"
    l Mlađan Dinkić - „Svetska ekonomska kriza će zaobići Srbiju, koja neće osetiti negativne efekte"
    l Božidar Đelić - „Spavam na kauču u stanu svoje tetke na Novom Beogradu", „Kad ekonomska kriza potresa svet, treba iskoristiti diskontinuitet u poslovanju mnogih svetskih kompanija da bismo njihove pogone premestili u Srbiju"
    l Milan Milutinović - „Prema oceni OEBS-a, opozicija je dobila većinu, međutim, kad se pogleda pažljivije spisak tih opština, malo su tu pobrkani lončići"
    l Kori Udovički (penzionerima) - „Ako nemate novca da platite račune, prodajte stanove"
    l Čedomir Jovanović - „Možda su mi ruke prljave, ali mi je zato savest čista"
    l Milo Đukanović - „Šah sam omrznuo od njih i njihovog podaništva šahovnici i mladoj demokratiji, tipa 'kalašnjikov'"
    l Bogoljub Karić - „Da se ne uvozi salata u Srbiju za 20 miliona evra, nego da je naš Srbin sadi, kao što je uvek sadio, i izvozi"
    l Vojislav Koštunica - „Nisam bio obavešten"
    l Velimir Ilić - „Ljudi, mnogo kradete, da kraduckate pomalo, pa da vas tolerišemo", „Pušite mi k.... vi sa Studija B i Nebojša Čović sa vama", „Moje obezbeđenje nije napalo novinara, već lika koga su hvatali sa spuštenim gaćama među ovcama", „Zar je greh ovakvog huligana lišiti života"
    l Dragan Marković Palma - „Patriotizam se ne sipa u traktore"
    l Vojislav Šešelj - „Zapadne granice velike Srbije su Karlobag - Karlovac - Ogulin - Virovitica", „Vi svi pripadnici sekretarijata Haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite k...."
    l Aleksandar Vučić - „Dobro, tada sam bio u drugačijoj političkoj partiji, ali oduvek sam mislio da je postojao zločin u Srebrenici i da to niko živ ne može opravdati"
    l Milan Paroški - „Ko vam kaže da je ovo hrvatska zemlja, imate pravo da ga ubijete kao kera pored tarabe"
    l Nenad Čanak - „Još li jednom taknete narodnu volju, narod će vam suditi, i otići ćemo odavde, na Dedinje, izvaditi đubre iz bunkera, i ovde ćemo ga obesiti, evo ovde će da visi!"
    l Milutin Mrkonjić - „Završićemo pre roka!"
    l Mirko Marjanović - „Lepše se živelo u vreme kad su bile sankcije"
    l Mira Marković - „Ja i moja deca jedva smo čekali da istekne mandat mom mužu"
    l Tomislav Nikolić - „Ako ovih dana budete sreli Zorana Đinđića, recite mu da je i Tito pre smrti imao problema sa nogom", „Nisam završio fakultet jer nije valjao zakon o univerzitetu"
    l Dušan Mihajlović - „Gospodin Legija se odazvao na svaki sudski poziv i zašto bismo hapsili nekog ko se ponaša kao savestan građanin?"
    l Vlajko Stoiljković - „Saglasan sam sa svojom ostavkom"
    l Zoran Živković - „Naš plan je da Srbija 2007. uđe u EU"
    l Dragan Tomić („Jugopetrol"; za demonstrante 1996/1997) - „Na ulici su militantne grupe sa svim odlikama fašizma"
    l Dejan Mihajlov - „Đinđićeva majka to jasno kaže: 'Mog sina su ubili njegovi i jedan bivši ministar jasno mi je to rekao'"
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano Re: Реченице које су прославиле политичаре

Dragoljub Micunovic: "Tarzane, pa jel' plivas. Znas ti kako je Tarzan plivao po sumi."
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Boris Tadić : Tražim aplauz i za ovu rečenicu.
    Velimir Ilić : Šta misli ovaj Dinkić, da smo mi svi male đokice.
    Čedomir Jovanović : Srbi ne znaju da žive sa Albancima.
    Stjepan Mesić : Ne razumijem što se Tadić ljuti na mene, trebao je i on da dođe, i da
    zajedno posetimo Kosovo.
    Boris Tadić/ Mlađan Dinkić / Božidar Đelić: Srbija je lider regiona. Otvorićemo stotine hiljada radnih mesta. Brinućemo o socijalno ugroženima. Ova država ima strategiju za mlade.. bla bla, truć truć
    Opet Velja: Ovaj premijer ko Deda Mraz, bio, govorio, otišao, ima čovek preča posla..
    A vi, ministre, tu nešto žvalavite..
    Hašim Tači: Kosovo je postiglo velika dostignuća u demokratiji i poštovanju ljudskih prava
    Gospodar brda i kamenja, Don Milo ( [u gostovanju kod Jugoslava, odgovara na pitanje o svadbi sina svog prijatelja Svete Marovića, gde se trošilo stotine hiljada evra, pevale Ceca, Severina ) : U Crnoj Gori, kad se sin ženi, to je znate posebna prilika, čast, najvažniji događaj.
    Haris Silajdžić : Proslava rođendana Republike Srpske je antidejtonska.

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Zoran Djindjic - "Neko jede meso , a neko kupus. U sushtini , svi mi jedemo sarmu "
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Ivica Dacic: "Ovaj ovde spomenik... I on gleda na usce... Ovo je, slabost Beograda je sto ne koristi dovoljno prednost sto je na dve reke... Divno, divno. Ovde ima, ovde je znaci - brdo, znaci - planine... Planinski deo je, zato se zove Kalemegdan. Kale je brdo... Kale, kale... Tu su bili Turci u stvari u tvrdjavi."
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.02.2010., 22:12
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.12.2009., 19:35
  3. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 13.06.2009., 18:48
  4. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.09.2008., 15:07
  5. Odgovora: 7