Svakodnevnica & krevet

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. gledano kroz maštovitost.
Mislite li da se maštovitost i kreativnost u svakodnevnom životu ogleda i u maštovitosti u krevetu i da npr. ljudi koji su dosadni inače, nisu ništa bolji u krevetu?
 
e da vidis mog tipa.....kao sivi misko....pa jos i preozbiljan, pa jos i cutljiv....ali, kad me dohvati ne znam gde mi doope a gde glava....i to traje 4 godine.....i sex nam je najbolji i ne jenjava.....stalno uvodi neke novine, malo on malo ja.....:)....eh, za to stvarno mogu da kazem da mi funkcionise.....
 
e da vidis mog tipa.....kao sivi misko....pa jos i preozbiljan, pa jos i cutljiv....ali, kad me dohvati ne znam gde mi doope a gde glava....i to traje 4 godine.....i sex nam je najbolji i ne jenjava.....stalno uvodi neke novine, malo on malo ja.....:)....eh, za to stvarno mogu da kazem da mi funkcionise.....

Pa normalno nego ove sto se ebu glavom najmanje im bitno da udje
 
.. gledano kroz maštovitost.
Mislite li da se maštovitost i kreativnost u svakodnevnom životu ogleda i u maštovitosti u krevetu i da npr. ljudi koji su dosadni inače, nisu ništa bolji u krevetu?

A sto pitas da li je belo crno?

Jasno da ko ima maste i hrabrosti to ispunjava u svim aspektima zivota.

Ono jeste smotan i ruzan ali je zmaj u krevetu... gluposti. Takav je kakav je... i musko i zensko, samo mi cesto pogresno tumacimo ono sto vidimo u svakodnevici pa odatle i babske price.

Naizgled povucene i nenamteljive tumacimo kao slabice, a cesto su to ljudi stvarno sigurni u sebe, dok razbacane baje drzimo za zestole momke, a u stvari kukavice.

Sve isto vazi i za zene, skromno obucena, ni nasminkana, ni doterana, ali cesto tacno zna sta hoce i vrlo je sigurna u sebe - i daje sve, ako imas pameti i mmm da pitas.
 
.. gledano kroz maštovitost.
Mislite li da se maštovitost i kreativnost u svakodnevnom životu ogleda i u maštovitosti u krevetu i da npr. ljudi koji su dosadni inače, nisu ništa bolji u krevetu?

Upravo tako, oni koji nemaju nikakvu dinamiku i pravolinijski razmišljaju bez
želja za promenom, razvojem i daljim pogledima, takvi su i u krevetu..i ako
su kojim slučajem i "talenti" za isti, brzo se istroše i nema tu ništa zanimljivo.
 

Back
Top