DOKTORI

Pre nego pocnete da komentarisete na temu, molim da procitate pravilnik foruma i iformisete se sta je zabranjeno.
U slucaju da krene vredjanje lekara, smatrace se da ste pravilnik procitali i da ga krsite. Ti ce postovi biti obrisani a vama ce biti dodeljene kazne.
 
Ja nemam ni poverenja a ni neka posebno losa iskustva,od skoro sam u srbiji pa bi zamolila nekog ko ima iskustva i da mi preporuci dobrog pedijatra a i lekara opste prakse za mene?gde je najbolje karton otvoriti?

Hvala unapred....:think:
 
Pre nego pocnete da komentarisete na temu, molim da procitate pravilnik foruma i iformisete se sta je zabranjeno.
U slucaju da krene vredjanje lekara, smatrace se da ste pravilnik procitali i da ga krsite. Ti ce postovi biti obrisani a vama ce biti dodeljene kazne.

Posto je koleginica nejasna. Da razjasnim. Vredjanje lekara ne podrazumeva pogrdne reci, psovanje i tome slicno. Za to cete verovatno dobiti ban na par dana a ne brisanje posta. Zabranjeno je bilo kakvo kritikovanje rada lekara, znaci mozete samo da upucujete hvalospeve i hvale i da ih dizete u nebesa. Znaci mi lekari i stomatolozi i buduci lekari i stomatolozi smo divni, vi sve znamo, mi smo bezgresni mi smo bogom dani, mi smo divni, mi smo fenomenalni.

Ajde sad pocnite sa hvalospevima. :D
 
Ja mislim da sam svakom pismenom korisniku ovog foruma bila jasna, kome ipak nesto nije bilo jasno, najbolje neka nauci da cita i pise.
Ali za one kojima vidim ipak nije bilo jasno razjasnicu: nije dozvoljeno vredjanje lekara, komentari njihovog rada, dobrog ili loseg, nece biti uklonjeni.
Takodje se upozoravaju korisnici da se ne mesaju u rad moderatora postovima slicnim ovom gore jer je i to protiv pravilnika i povlaci sa sobom kaznu.

:)
 
Smes da kazes zasto mislis da te je pogresno lecio ili vec to na sta imas da se zalis, ime ne smes da pominjes niti da vredjas celu lekarsku profesiju.
Ma kreni ti samo, sve sto ne valja ja cu da popravim ;)
 
A bas sam teo ime:think:ajde sto sam cekao 10ak dana na njega..pa jos 3 sata tog dana..od toga 1 na nogama i bolovima u kicmi..nego sto njemu nije bilo jasno sto sam dosao..navodno taj bol po njemu nije nastavak povrede od pre 6 meseci..jer se na rengenu nista ne vidi..nije me ni pogledao..trazio papire koje nema sanse ni tumac na procita..ne kazem to kaoo laik nego svi u DZ ne mogu procitati sta ta lekarka napise..i nista..napisa on da treba jos 3 nalaza da bi on video sta mi je..paz to..ja mu objasnjavam sve on me ne slusa trazi papire..znaci znam kako su svi redom pregledali kod kojih sam bio..on je navodno neki struchnjak koji radi cela 3 sata nedeljno:idea:ne znam toliko sam besan uzas 1
 
Поука о правном леку :)

- Искажите незадовољство лекару који вас лечи;
- Ако нисте задовољни његовим објашњењем, тражите разговор са његовим начелником одељења (службе);
- Ако и тада нисте задовољни, имате више опција:
а) У свакој ЗУ ради заштитник права пацијената;
б) Пријавите случај инспекцији Министарства здравља;
в) Пријавите случај Суду части првог степена Лекарске коморе Србије која одлучује по приговору физичког лица на рад лекара, њиховог члана.
 
Ja nemam ni poverenja a ni neka posebno losa iskustva,od skoro sam u srbiji pa bi zamolila nekog ko ima iskustva i da mi preporuci dobrog pedijatra a i lekara opste prakse za mene?gde je najbolje karton otvoriti?

Hvala unapred....:think:

Србија је широк појам а и пише се великим почетним словом...
У којем сте месту (граду)?
 
A bas sam teo ime:think:ajde sto sam cekao 10ak dana na njega..pa jos 3 sata tog dana..od toga 1 na nogama i bolovima u kicmi..nego sto njemu nije bilo jasno sto sam dosao..navodno taj bol po njemu nije nastavak povrede od pre 6 meseci..jer se na rengenu nista ne vidi..nije me ni pogledao..trazio papire koje nema sanse ni tumac na procita..ne kazem to kaoo laik nego svi u DZ ne mogu procitati sta ta lekarka napise..i nista..napisa on da treba jos 3 nalaza da bi on video sta mi je..paz to..ja mu objasnjavam sve on me ne slusa trazi papire..znaci znam kako su svi redom pregledali kod kojih sam bio..on je navodno neki struchnjak koji radi cela 3 sata nedeljno:idea:ne znam toliko sam besan uzas 1

Ох Јуне, ништа лакше од промене ортопеда.:D
 
Иди код Михајла Илеа (Михајло Илле). Надрндан је и сујетан али је мега добар ортопед.
Има амбуланту у клиничком... ;)
 
Иди код Михајла Илеа (Михајло Илле). Надрндан је и сујетан али је мега добар ортопед.
Има амбуланту у клиничком... ;)

Јели тај у неком сродству са др Татјаном Илле? Надрнданији и сујетнији од ње не постоји...:D
 
Иди код Михајла Илеа (Михајло Илле). Надрндан је и сујетан али је мега добар ортопед.
Има амбуланту у клиничком... ;)

Ma nem pojma muka mi vise koliko me setaju..sad treba opet uput za to..pa nazad i tako sve u krug..sve se zakazuje samo veza radi..a kroz vrata sam provalio da je ovaj olosh stoje mu na prozoru 4 flase pica sve lepo upakovano..u odelcu ladno ko da je doso na kaficu:evil:
 
Od danas zvanicno mrzim domove zdravlja :evil:

kad treba da dodjem????? u 3 ujutru????
stignem u 9 tamo,a dr vise ne prima...i to od jutros jos....mozes misliti....
jedini dan za trudnice u nedelji...i ona ne prima :poludeo:
ne da mi se taj ponedeljak pa to ti je
mrzim DZ :besna:
 

Back
Top