sa koliko godina imati prvu vezu?? (prva neka najobicnija)

ozb, da mogu da vratim vreme,i da ulijem sebi neku religioznost,ja bih se zamonasila ,majke mi mile
sta,volis samo jednog,taj na nebesima,ne smara te,a seksualnog nagona mozes da se resis opsteci sa svecama,pa se posle ispovedis,boli te uvo
ili,mozda one casnosestrinske uniforme ubijaju svaku zelju za sexom :/
Mene bas pale :rumenko:

Ne ne bih se zamonasio nikad, majke mi.. Pa to je prirodno, sex, ljubav ... Ne treba preskociti to u zivotu. Doduse, istina je da neki ljudi mogu da nas razocaraju ali sve je to zivot, i ne treba ga odbacivati ;)
 
NIKAD
hefner_wideweb__470x288,0.jpg
 
Ma daj, balavo i onda posle u 17 imaju ozbiljne veze i vec u 18-toj imaju po dete jedno da bi se u 22 razveli jer ih muz maltretira ili tome slicno :roll:

E to!
Covece, gledam slike od neke devojke koja je zaista popularna u mom gradu...ima oko 15-16 god. trenira odbojku, ovo ono...devojka je zaista kao andjeo, slatka, dobra...i sad, smuvala se sa likom koji ima preko 20 god. i on nama prica kako mu je sa njom. Evo deo citata; "...dodje mi prvo Ana, nju izyebem, a odma' nakon nje dodje Kaca..."
Ana i Kaca su dve najbolje drugarice, i obe imaju oko 15-16...covece, ja nisam znao koliko god. imaju, izgledaju i po0nasaju se kao da im je 18.:eek:
 
Pa ja bih to tumacio ovak' obe su sponzoruse, obema se svidja taj jer je pun love, pa treba mi ovo, evo ti, treba mi ono , evo ti, i onda su obe zadovoljne, sta je to jedan sex sa nekim ko je pun para, po meni je postenije otici na zeleznicku i izhebati se posteno znajuci da si kurwa i da se prodajes za pare nego tako na fino, i kad joj kazes ,,Ti si *****,, ona ce unajmi pola bande iz grada da te prebije jer siris ,,nebuloze,, o njoj :lol:
 

Back
Top