Да ли нас у вези има само двоје или више? (са психичког аспекта)

Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?

na kakvu li si ti naleteo siroma...:sad2:
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?
Nego el ti ziv onaj dingo?
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?

Nađeš nevinu.....:roll:
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?
E,sad..nemojmo generalizovati...Nije tako kod svih devojaka...O tome se ne prica sa sadasnjim momcima..Verujem da ni njima nije prijatno,kao sto i meni ne bi bilo prijatno da slusam o necijim bivsim curama..mozda nekome to ne smeta-meni smeta i ne zelim da mi neko trubi o tome.Bivsi su bivsi sa razlogom,i treba tamo da pawaju i ostanu...U proslosti...:D
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?
Traži nevinu i odma je ženi :rumenko:
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?

.. Temelje stavit na stupove istine i ostavit prošlost iza sebe . Zato se i nazivaju " bivšima " .
BTW --> Vi muški ste veće babe od nas. Tako mi Bog pomogao. :mrgreen:
 
E,sad..nemojmo generalizovati...Nije tako kod svih devojaka...O tome se ne prica sa sadasnjim momcima..Verujem da ni njima nije prijatno,kao sto i meni ne bi bilo prijatno da slusam o necijim bivsim curama..mozda nekome to ne smeta-meni smeta i ne zelim da mi neko trubi o tome.Bivsi su bivsi sa razlogom,i treba tamo da pawaju i ostanu...U proslosti...:D

Још једном сам прочитао, изгледа да ме ниси разумела:
Не смета мени да она прича о бившима, али ми смета ако ћути + криви мене за нешто што нисам урадио.

Тако испада да не причамо о том неком, а он живи међу нама као дух и квари срећу..
:besna:
 
.. Temelje stavit na stupove istine i ostavit prošlost iza sebe .

Већ сам на то одговорио, али се порука још није појавила.
Ајд поновићу:
То је немогуће у ситуацијама када прошлост живи попут духа око нас, а драга особа не жели да прича о њој.
 
Већ сам на то одговорио, али се порука још није појавила.
Ајд поновићу:
То је немогуће у ситуацијама када прошлост живи попут духа око нас, а драга особа не жели да прича о њој.

A zašto ić kukom po vodi ?
Strpljenja . Možda ta draga osoba traži potvdu da neće nayebat zbog recenog .
 
A zašto ić kukom po vodi ?
Strpljenja . Možda ta draga osoba traži potvdu da neće nayebat zbog recenog .

Ммда... пре ће бити да зна да "духа" неће уклонити разговором, а кад већ мисли да не може да га уклони боље да други буде крив и да се не зна прави узрок хистеријама.
:besna:
 
Ммда... пре ће бити да зна да "духа" неће уклонити разговором, а кад већ мисли да не може да га уклони боље да други буде крив и да се не зна прави узрок хистеријама.
:besna:

Ti si tu vezu vec osudio lipi moj.
 
a koja to "roba" nije polovna?
nevina?

ako si joj prvi ne valja nije iskusna...ako si drugi pa nadalje ne valja leci traume na tebi...ako si dvadeseti pa nadalje ne valja kurrva je?

pa sta ebete? :lol:

A ne ne pardon ne pricamo o tom trosenju..nego o traumama da izgleda ko nova i da traje..da malo trosi i da je jeftino odrzavanje pre svega:lol:
 
Примећујем да девојке у нову везу уносе своје прошле, претпрошле и натпрошле везе.
Тако се догоди да нас у вези буде 3-4 неки пут и 5.
Што рече Ђуле, осетиш се као утешна награда за њене поразе, или као главни кривац за њене зај**е.

Како се изборити са тим?

Nikako. Vremenom nestane to ponasanje. I ovo ne rade samo devojke, dosta ljudi vuche repove bivsih veza..
 

Back
Top