....oslobodjeni svih okova prepusteni samo osecaju divljine koji budi vasa cula.

Ponekad je tako malo potrbno da covek bude zadovoljan.
Juce se otvorio jedan novi klub.Maers ime nekazuje nista.a i nisam bio pri nekoj velikoj volji da idem.
Ipak...
Na otvaranju minimum tri hiljade ljudi.Miris hasisa pali nozdrve.Alkohol u visokim casama sa puno leda Ribe koje obnazene u transu igraju na sipci.Svoja tela izlazu pogledima i na licima im se vidi da uzivaju u tome.Tipovi koji su zategnuti.Koji pokazuju svoje zategnute stomacice i jos bolje guze u svim varijantama.
Lokal koji je kao stvoren za ,mene.Blic fles razara ocni sistem.Boje koje se menjaju i koje ljude preobrazavuju u zivotnje iz dzungle.
U jednom trenutku gubim osecaj za mesto i vreme.Penjem se na sipku i osecam samo poglede koji me prate.Poglede koji me pale.Muzika koja razara moj sistem za mesto i vreme.Osecam ruke na sebi.Svud na mom telu.Zvizduci koji daju potstrek i koji u meni pale dodatno ubrzanje.Neko ludilo me obuzima.I ja sam samo svoj prepustam se iskrenom zadovoljstvu.Pored mene riba koja u minijaturnom brusu i jos manjoj sukji se nasadjuje na moje medjunzje.Pogled oivicen jakim kreonom i odcjaj crvenog blica koji me przi do sreca.Ona se oblizuje i daje mi svoje usne na probu.Ali samo na blic.Igramo igru macke i misa i nezna se kome ce koja uloga pripasti.Iza mene tip koji znojav se lepi na moja ledja.Njegove ruke me prozimaju i ispituju.Polako ali brutalno nasadjuje svoj uspaljeni kar na moju pozadinu i pokazuje svima sta oseca.Vreme jefaktor koji je nebitan u tom transu sve traje satima.Samo smo mi vazni i samo smo mi tu.a svi su oko nas ali ne i za nas.
Nakon nekog vremena se pridruzuje jos jedan par i vreme je da im prepustimo lozu mi smo pokazali sta smo imali.Sta smo znali.
Upznavanje.LJudi oko nas nas gledaju i bodre nas u nasem sledecem naboju.Obavezan alkohol i zlatna tekila.Njen vrat premazujemo pomorandzom on sa jedne strane ja sa druge.U ustima ona drzi krisku pomorandze i prvo je on jede nakon toga ja.Vreme je da se promene uloge sada sam ja u sredini.Prvo me ona polako oblizuje.Nakon toga on prelazi ovlaz preko mig vrata jezikom i dolazi do kriske na mojim usnam.Blag ujed za usnu i sledi poljubac.
Pogled mi luta i vidim samo izbezumljenu rulju koja u transu prati ritam.
Nakon svega palimo dzoint i tu je prekid blokade spadaju i pocinje orgijanje.Zavrsavamo svi troje u nenom stanu.
Nakon svega danas osecam samo umor i neku blagumucninu u mom stomaku.ali sam ispunjuen pozitivnom energijom i zadovoljstvom.
To je izlazak koji me cini srecnim i to je zivot bez kog nemogu ziveti.
Nadm se da nisam bio vulgaran.I nadam se da nisam jedini koji nakon jedne noci moze biti ispunjen naredni dan ceo dan slatkim umorom.