italijanski dokumentarc o kosovu "beskonačni rat"!!!

Resident sorrow

Zainteresovan član
Poruka
383
ljudi,strašno,da li je iko od vas gledao sinoć na rts-u film "BESKONAČNI RAT" koji je snimila italijanska televizija???potpuno sam u šoku...njima svaka čast..prikazali su kako zaista žive srbi na kosovu,a potpuno raskrinkali prodice tači i haradinaj,kao i prave razloge nezavisnosti...e neka je neko konačno prikazao pravu istinu a da nije iz srbije!!!!:worth:
 
Poslednja izmena:
film ce se reprizirati sigurno...ali ne znam sta je spektakularno u njemu---sve poznate cinjenice...velicina filma je samo u tome sto se na film odvazila grupa zapadnih novinara...pitanje je da li ovaj film hoce neko na zapadu i da prikaze...srbija je trebala pre vise decenija da finansira neki dokumentarac koji bi napravili poznati novinari sa zapada....ali il je u pitanju nedostatak sluha ili se namerno bilo inertno prema srpskom nacionalnom pitanju....cinjenica je da je srbija izgubila sve propagandne ratove....posle gubitka njih sve je bilo lakse..
 
ljudi,strašno,da li je iko od vas gledao sinoć na rts-u film "BESKONAČNI RAT" koji je snimila italijanska televizija???potpuno sam u šoku...njima svaka čast..prikazali su kako zaista žive srbi na kosovu,a potpuno raskrinkali prodice tači i haradinaj,kao i prave razloge nezavisnosti...e neka je neko konačno prikazao pravu istinu a da nije iz srbije!!!!:worth:

video se taj film a bio je skoro ipoljski ( valjda ) film
ali na žalost mi ne napravismo ništa slično :rtfm:
 
ljudi,strašno,da li je iko od vas gledao sinoć na rts-u film "BESKONAČNI RAT" koji je snimila italijanska televizija???potpuno sam u šoku...njima svaka čast..prikazali su kako zaista žive srbi na kosovu,a potpuno raskrinkali prodice tači i haradinaj,kao i prave razloge nezavisnosti...e neka je neko konačno prikazao pravu istinu a da nije iz srbije!!!!:worth:

Ma to se sve znalo i pre...samo se pitam do kada ce oni posteni Albanci da trpe zulum Tacija i Haradinaja...plasim se da ce i kod njih da dodje neki 5 oktobar...
 
ljudi,strašno,da li je iko od vas gledao sinoć na rts-u film "BESKONAČNI RAT" koji je snimila italijanska televizija???potpuno sam u šoku...njima svaka čast..prikazali su kako zaista žive srbi na kosovu,a potpuno raskrinkali prodice tači i haradinaj,kao i prave razloge nezavisnosti...e neka je neko konačno prikazao pravu istinu a da nije iz srbije!!!!:worth:

Одличан филм!
:rtfm:
 
odlicna emisija , nego jel ima negde drugi deo koji se najavljuje na kraju ?

ako nisam dezinformisana,trebalo bi da se prikaže u sledeći petak u 21:15...i ne znam da li se radi o samo još jednom delu ili ih ima još par...mene lično zanima onaj u kome dokazuju povezanost kosova sa avganistanom,kao i al kaide i vehabija...to stranci posebno vole!!!:mrgreen:

a neko reče-zašto si u šoku???pa upravo zato što film nisu snimili naši ljudi!!!!iznenađujući gest sa italijanske strane...ne znam koliko je to dobro za onog novinara...ma jesu,priznali su oni nezavisnost:evil:,ali meni se sviđa kad u filmu dođu do istog zaključka novinar i lik koji je pisao knjigu o kosovu-BIĆE DA POKLANJAMO KOSOVO U POGREŠNE RUKE!!!!!shvatili su da je došlo do teškog zajeba...na žalost,ne razmišljaju svi kao oni....
 

Back
Top