lobanja

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
da vas pitam - gde najbolje razmisljate/planirate/pravite rezimee o svom zivotu?
tj, gde se najbolje samoposmatrate?

ja, evo, u krevetu i gradskom prevozu
jer su mi sva cula otprilike mrtva ili u fazi odumiranja
samo mi je misao ziva .
 
vise sam mislila na stanje
nego na lokaciju konkretnu
dakle, gde obicno dospete u stanje nirvane

napr, u krevetu
je stanje, jer lezete tu sa namerom da spavate
telo se opusta, disanje usporava, mrak, itd,
samo misao luta
 
ja dok radim moje tajne vezzbe sa dugom i teshkom motkom
potezi se usmeravaju prema zvezdanom nebu i polzzajima trenutnim
bos sam i u konekciji sa prirodom
planetom i svim radom tog vitlanja

:)
 
Najviše pored Dunava..
Ili već pored neke vode.
I da bude sunca.
I šetam.
Mnogo šetam..
Eventualno napravim malu pauzu da priđem vodi i da je dodirnem i onda opet šetam...

POnekad umem i da vozim bicikli..
Meni je bitan pokret.
Kroz fizički rad se smirujem, upoznajem, sređujem i unapređujem..

Ležanje mi nikad ništa nije dobro donelo, kada legnem znači da sam dotakla dno...
Naravno, ne mislim da legnem da spavam.. nego da legnem pa da smislim šta ću...
 
Noć. Samo sto noć otkriva strepnje i strahove, pa rađa insomniju.
Sivo postaje crno, crno još crnje a bijelog je baš malo. To je jedini problem.
Ja se ne plašim sopstvenih misli, samo što me one distanciraju od ljudi. A tesko je naći nekoga sa kime mogu da se dijele ideje, i ko podstiče mozak, zato si samom sebi najbolji sagovornik... mada, nije to loše, kako ćeš razumjeti druge jednog dana, ako ne razumiješ sebe.
 
Najgore mi je kad uhvatim sebe kako sam prevezao par kilometara i prosao pet raskrsnica misleci o necemu, dok je auto vozio moj "auto pilot" :lol:
Inace, najbolje razmisljam nocu i u svojoj sobi.
 
noc....ja sam zombi....u toku nocu ustanem bar 5 puta, imam faze polu sna, budnosti, sna....jos mi ne smeta i mogu da funkcionisem ali mozda ce to postati problem, mnogo me trosi.....
 
ja isto najbolje razmisljam uvece....ako sam negde napolju,tiha letnja noc dusu dala za to...bitno je da sam sama....ljudi me cesto previse ometaju i skrecu mi paznju na nebitne stvari i tako me dekoncentrisu u otkrivanju smisla zivota! :sad2: zato ja najvise volim moje forumske drugare,kad mi dosade samo kliknem na x u crvenom polju i resen problem :))))
 
u krevetu..ma ke,njam ..ne samoposmatram se..suvishe sam umorna kad legnem..mislim ili na sex ili kako shto pre da zaspim
ili zashto sam uopshte rodjena..koji je moj faktor..misliim strashno
 
Najvise u kadi, ili pod tusem... Volim da razmisljam zatvorenih ociju dok mi voda lije niz lice, to me savrseno relaksira i moja lokacija dobija potpuno novu dimenziju, misli su mi bistre...

Verovali ili ne, kada treba da donesem neku vrlo vaznu odluku, odem u razgledanje radnji... U shoppingu sam odlucila koji cu fakultet da upisem, da li cu da se preselim i tome sl. Ne umem da objasnim zato, ali misli su mi tad savrseno sredjene.

U gradskom prevozu ili dok setam parkom i ne razmisljam toliko, vise se fokusiram na muziku i samo uzivam u njoj, ali kad putujem negde, to je vec druga prica, mada tad ne mislim ni o cemu konkretnom, vise mastam... :heart:

U krevetu ne razmisljam, odmah zaspim.
 

Back
Top