Srbija zahtijeva

Nisu svi izbegli na isti nacin. Neki su dosli na vreme, punih dzepova, i punih usta "patriotizma", a neki na traktorima, bez icega i bez prava cak i na zdravstvenu knjizicu. Ovi prvi su se naselili po elitnim gradskim opstinama i poceli da maltretiraju domace, po principu "dosli divlji, oterali pitome".

U Srbiji ima mesta za sav normalan i radan svet, a ovi sto huskaju na nove ratove neka idu negde drugde.

U svom prethodnom postu ti rece da je ovde prevelika guzva, a u ovom velis da ima mesta za sav radan svet?

A Srbija kao radna zemlja, vidim...ima radnih mesta koliko oces, fabrike piche 24 sata u tri smene...plate i standard raste...
Na zalost, sve to nije tako, i nusu vam izbeglice krive za to.
99 posto njih je doslo ovde da radi i zaradi, jer nije imalo kud a ne da zivi na ledjima stanovnistva
Ja licno sam dosao posle dejtona, sa 200 maraka u dzepu... da bi hranio godinama jednu domacu porodicu neradnika kirijama. Njihova sreca sto su imali nasledjenu veliku kucu.


Mislim, mnogi domaci su lepo ziveli i sada zive na racun nesretnika...
 
Igrokaz sa tuzbom ili kontratuzbom Srbije nije nista drugo do smejurija,izraz licemerja,neznanja,shibicarenja i otaljavanja.
Ne zelim komentarisati BG-sku budalastinu tipa,kao BG nesto zahteva !!!!
BG da je imao iskrene,odvazne i drzavnicke smelosti,ZNANJA i strucnosti trebao je HR tuziti 1995.godine.
Da BG ima iskrene namere da stane iza stradalih Srba trebao je tuziti HR i postaviti pitanje pred medjunarodne institucije gde je 1 600 000 Srba iz HR 1941.godine,gde je 230 000 Srba iz HR nestalo 1991.godine i gde je 180 000 Srba iz RSK 1995.godine.
Ali ne,BG savrseno boli ona stvar ne samo za Srbe izvan Srbije nego i za one juzno od Avale i severno od Save i Dunava.
BG nikada nije bilo dosta srpskih glava zarad sopstvene jeftine bednosti,nekad kada je kao poslednji umobolnik izigravao cuvara drzavnog socijalizma,a sada EUtanazijskog kanibalizma.!!!
Danasnja smejurija pred Medjunarodnim sudom je ocajni pokusaj vadjenja iz zamke koju je BG sam sebi postavio svojim neznanjem,qurvanjem,strahom,podloscu,necinjenjem i svojim kanibalistickim glupiranjem i kad je trebalo i kad nije trebalo.
Danas,mlatarati nekakvom protivtuzbom i zahtevati od HR da ne slavi Oluju !!!!! nije nista drugo do poslednji ritual shibicarenja ali bez kuglice ispod bilo koje kutijice.!!!!!
Kao i mnogo puta do sada “velicanstvena” euforija BG-skih fahidiota zavrsice se na ovom sudu kao i u mnogim slicnim situacijama,na nacin zayebali smo sami sebe a nas nije samo onaj ko nije hteo.!!!
 
BG nikada nije bilo dosta srpskih glava zarad sopstvene jeftine bednosti,nekad kada je kao poslednji umobolnik izigravao cuvara drzavnog socijalizma,a sada EUtanazijskog kanibalizma.!!!

svi problemi potiču od toga što vlast u srbiji nije srpska.
još od 1918.
poluokupatorska anacionalna kvazijugoslovenska banda šibicara.
 
99 posto njih je doslo ovde da radi i zaradi, jer nije imalo kud a ne da zivi na ledjima stanovnistva
Ja licno sam dosao posle dejtona, sa 200 maraka u dzepu... da bi hranio godinama jednu domacu porodicu neradnika kirijama. Njihova sreca sto su imali nasledjenu veliku kucu.


Mislim, mnogi domaci su lepo ziveli i sada zive na racun nesretnika...
Sa 200 maraka u dzepu.?
Jadan ti.
Hranitelju jedan !
Vrednice!
Dosao da radis i zaradis?
Pa naravno da si zato dosao.
I zauzeo jedno radno mesto onako po liniji a na racun ovih domacih.
Sta bi mi da nije vas tako vrednih?
Mi zivimo na vas racun a ne vi na nas?
EEEe lijepih li rijeci !!!
 
Sa 200 maraka u dzepu.?
Jadan ti.
Hranitelju jedan !
Vrednice!
Dosao da radis i zaradis?
Pa naravno da si zato dosao.
I zauzeo jedno radno mesto onako po liniji a na racun ovih domacih.
Sta bi mi da nije vas tako vrednih?
Mi zivimo na vas racun a ne vi na nas?
EEEe lijepih li rijeci !!!

Zelim ti da i ti negde dodjes onako kao sto sam ja. Iz sveg, sveg srca. :) Najiskrenije i iz duse :)

Drugo, budi zahvalan. Ja znam par domicijanih zena koje ne samo da su zahvalne, nego prezahvalne... :hahaha:


(i ne stoji ti ijekavica, znas? Kako je Vuk pricao, ne moze svako...:) )
 
Poslednja izmena:

Back
Top