od cega se sastoji centrala?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: od cega se sastoji centrala?

qazxw
    Guest

Podrazumevano od cega se sastoji centrala?

glvni delovi ,veza sa korisnikom .iz kojih komponenti prelazak sa analogne na digitalnu dali se menjaju brojevi koji softver koriste centrale dali je to windovs molim komentar

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: od cega se sastoji centrala?

Citat Original postavio qazxw
    glvni delovi ,veza sa korisnikom .iz kojih komponenti prelazak sa analogne na digitalnu dali se menjaju brojevi koji softver koriste centrale dali je to windovs molim komentar
    Prijatelju, nemam nista protiv toga da pitas dok se ne umoris. Prijavljujes se pod nick-ovima "qazxw", "qaz", "wqet", "aaa", "10" itd. Pa kad vec toliko pitas, a d razmmislis da se lepo prijavis kao clan, red je...

Osim ako nisi ranije koristio "duduk" kao nick?

Tvoji postovi zahtevaju mnogo dugacak odgovor, knjigu zapravo. Evo ovaj:
    "glvni delovi ,veza sa korisnikom .iz kojih komponenti prelazak sa analogne na digitalnu dali se menjaju brojevi koji softver koriste centrale dali je to windovs molim komentar"
    Pa to je cela nauka prijatelju. (ne bih da komentarisem gramaticki aspekt)

Ako nameravas da se upises u neku skolu, tamo ces saznati. Ako te samo zanima, kupi neke knjige pa tabiri. Ako ti je dosadno, valjda ce ti neko odgovoriti, kome je takodje dosadno, ali preopsirna je tema, pa bi i odgovor trebao biti takav.

Ili nameravas da sagradis vlastitu telefonsku centralu?

Ponavljam, nemam nista protiv sto pitas, ali me stvarno zanima, koliko pitanja, sva veoma specificna, pa me interesuje i sta dobijas time ako i dobijes odgovore u vidu podebele knjige?
    Zalazis u "sitna crevca" o telefoniji, stvarnio si "zaludjenik" za tu oblast, pa bi eto, da znas?

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Idi kupi knjigu.

duduka
    Guest

Podrazumevano odgovor

codermarker nisam bio dugo na netu ,ne vidim zasto se nebih potpisao svojim nikom inace sam registrovan na krstarici ,ima jos ljubi koje pitaju kao ja pa tako da nisam usamljen a ti se opet javljas bez pitanja ,da pojasnis opet nesto oko gramatike ,pa covece ako neces da odgovaras ti nemoj i tacka a ne sa nekim tvojim glupim komentarom te skola ,te knjiga te ovo ,te ono prosto odjebi ako ovo ne obrise moderator toliko od mene i pozdrav svima

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: odgovor

Citat Original postavio duduka
    codermarker nisam bio dugo na netu ,ne vidim zasto se nebih potpisao svojim nikom inace sam registrovan na krstarici
    Pa sto se ne prijavis kad si vec registrovan?

Citat Original postavio duduka
    ima jos ljubi koje pitaju kao ja pa tako da nisam usamljen a ti se opet javljas bez pitanja ,da pojasnis opet nesto oko gramatike ,pa covece ako neces da odgovaras ti nemoj i tacka a ne sa nekim tvojim glupim komentarom te skola ,te knjiga te ovo ,te ono prosto * ako ovo ne obrise moderator toliko od mene i pozdrav svima
    Da, gramatika je osnovno znanje koje si trebao da prikupis jos od osnovne skole? Ili za tebe ne postoji kao kategorija. Jeli tako pricas i sa ljudima? Ajde molim te, to je stvar osnovne kulture!
    Za tebe je skola, knjiga glupost?
    Inace, sta imas protiv knjiga i izucavanja tako slozene problematike u skolama?
    Ili mislis da ces svo znanje dobiti u dve recenice?

I nije to ni bitno, samo me je zanimalo, cime se to bavis kad imas toliko zestoko interesovanje do detalja za telefoniju, i ne samo za telefoniju.
    Samo cekam pitanje u stilu:
    "sta je kvantna fizika, cemu sluzi i sta su tahioni, i gde se najvise proizvodi bakarnih zica u svetu,molim odgovor..."
    ....
    Nemas potrebe da se ljutis, ali brate bode oci, koliko si nepismen a zanimas se za tehnologiju. Pa kako da nesto naucis ako ni pismen nisi kako treba? Zato te pitam.
    Uostalom, ako neko ima strpljenja da ti odgovora na ta tvoja pitanja, sve je ok.

modesti77
    Guest

Sve se to uci na fakultetu!Cujemo se ponovo za nekih 5 godina!!! :shock:
    Citat Original postavio hauba
    Idi kupi knjigu.

Slične teme

1. Dali volite konobare da zbog cega,ne zbog cega
    Autor Tanasko@ u forumu Muškarci
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 23:52
  2. U čemu se sastoji sazrevanje?
    Autor Vaka u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.03.2008., 20:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu