Izbor za miss i mister avatar na LJiS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Dakle, o cemu se radi - biramo avatar koji je naj seksi seksi seksi seksi, znaci avatar koji mozemo videti u okviru pdf LJiS. Jedan muski i jedan zenski. Naravno, muskarci glasaju za zenski avatar a zenske za muski. Postoji i nagrada, 1. mesto dobija 500 dinara dopune(licno cu uplatiti dopunu na broj pobednika u(naglasavam) OBE konkurencije.

Pravila

- moze glasati samo forumas koji se uclanio na forum pre objavljivanja ovog posta.

- u konkurenciju ne ulaze klonovi, kao i njihovi glasovi.

- 1 forumas - 1 glas.

- moze se glasati samo za avatar koji je dodat u profilu forumasa/forumasice pre objavljivanja ovog posta.

- ne moze se glasati za sebe.

Izbor traje do kraja februara a nagrada se "urucuje" 1. marta.

Neka izbor pocne! :)
 
Poslednja izmena:
1. mesto dobija 500 dinara dopune(licno cu uplatiti dopunu na broj pobednika

ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kako si genijalan, choveche...fenomenalna fora da dobijesh broj telefona najseksi cice :mrgreen:

Kao onaj tip shto se obogatio tako shto je raspisao nagradnu igru za najvechi krompir...i slali mu ljudi shirom zemlje, a bila je mnogo vecha, pre rata je ovo bilo, zemlja mislim, za krompire ne znam
i onda je uredno poslao nagradu najvechem krompiru, a ostatak prodao na pijaci...najbolji krompir je imao...

hehehehe

najseksi avatar ima light & dark
 
shatje 1 - djole 1 - stronci 1 - Ava Braun 1 - Dr Hard 1 - light & dark 1

Najseksi cica ne mora da bude ako ima najseksi avatar. :P I nije fora, ne mislim muvati pobednicu i ne mislim je kresnuti, ozbiljan sam sa ovim i samo sam zeleo malo takmicarskog duga sa tih 500 dinara dopune, tom nagradom uopste.

I ne mozes glasati i za musko i za zensko Pipi. :)

Ko nece da se igra - ne mora. :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top