Ministrima kazna do 50 000 dinara

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:
 
prijava-200.jpg

No, nooooooo, vise(ali ni manje):(
 
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:

Sto se tice inteligencije,da je ovo prava drzava ona bi od ovakvih pojava stitila prvo sebe a samim tim i narod.Jer narod moze da bude i glup ali drzava nesme da nepostuje zakon i ponasa se kako se ponasa.Ali nazalost stavili su nam i amove i dizgine pa sibjuli sibaju a dokle videcemo.:think::think::think:
 
Kod nas je vlast nepovratno zarazena lopovskim sindromom koji se zavrsava konfuzijom gradjana i totoalnim beznajedm. Utopija je traziti od lopova da prestanu, kad znaju da mogu i da nece biti kaznjeni. Harac rajo, harac treba, i taj tada - kao i ovi sada - nece se time zadovoljiti. Ne mogu, navikli...Kroz prizmu povesti od turskih haraclija do srpskih, meni kao pojedincu ostaje samo da budem "zadovoljna" dovoljnim, a to je bagatelih do 50 ooo. dinara. Sta bi da ne budu kaznjeni ni toliko?

I, naravno, "prstic" premijera da se zanjise u vazduhu i pripreti: No, no vise..

Mi da se pomolimo Bogu da nama ne zanjise ono Hickokovo klatno...

Evo sta meni rade, oplela me tempora lucida:(
 
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:

Licemerje i korupcija nemaju kraja.Kako se boriti protiv lopova?Pa uhapsite ih! Necete?Onda umuknite vishe_ne mozemo vishe da slushamo vashe priche za malu decu.Lopurde neotesane...
 
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:

Zajebavanje naroda.
Tu komisiju za pronevere nije blam da objave kolika kazna čeka nekoga od ministara,službenika koji su potrošili pare na ručkove i prijeme i još se hvale uspehom,dajte slučajeve putarina.železnice,obilaznice,nameštene prodaje firmi i sl.da vidimo kolike su tu zloupotrebe.
 
Joj, pa sad rekose na vestima, od 5-50 000.
Znaci, mogu da plate makar 6.000...

Sta im mozemo?!

Tadic je saketao sto: Nema izbora!!!
I sve me nesto drzala nada, sto bi se reklo: Imala sam san, saketanjem Tadiceve pesnice, taj san mi je definitivno zabranjen! Ministri pronasli dobrano parche Dembelije u Stradiji, i ne zele da je se odreknu, kamoli dele sa stradijcima.
 
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:

Da, Biljo, ali sada to dalje ide na sud.;)
 
Gde pise da idu na sud?
Kazna je PREKRSAJNA, za nju je zakonom predvidjena suma od 5000-50 000.din.

Prvo ja najavljivana krivicna, a onda su revizori dobili drasticno vece plate, i kazna je prekrsajna.

Na sud ce otici da plate, osim ako im to ne obavi sekretarica, da se ne lomataju "ljudi':(
 
[/B]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=02&dd=19&nav_id=412374
-------------
Tragikomika:dash:
Naravno, premijer je nalozio " da se to vise ne sme ponoviti", ja se pitam: Sto da ne?
Trosite koliko god zelite, nista manje nego dosad, kazna je pre nagrada!

Sto da ne, cim je povecana plata revizorima, umesto krivicnih slede prekrsajne prijave, gde je maksimum do 50 000 din. Potkupljivi neki revizori, kraducens nekoliko miliona- platis neku sicu, namireni i ministri i revizori!


Koliko dugo ce vredjati inteligenciju naroda?!

"Ne bavite se kriminalom, vlast ne trpi konkurenciju":rtfm:

Narod je najvise kriv-apsolutno
tako glup narod treba da bioloski izumre. Grehota je da zivi.
 
Пласирање оваквих вести у медије је само један од трикова актуелне власти који има за циљ да свима покаже како тобож рука закона не пита ко је ко,и ко је чији члан партије.
Међутим када се сагледа свеукупна слика дође се до тога да су њихове речи и дела у супротности.Нема малте не ни једног министарства у којем није избио скандал и у којем није откривена "мафија"али још не видесмо да је неки министар процесуиран у кривичном поступку,углавном се кола сломе на маргиналним ликовима афере који су испали жртва махинација а кључни играчи и даље настављају да воде игру.
 
"....Opelo gordo držim u doba krize svetske,
nad ovom mutnom vodom!
Tu, gore, gde ministre san umoran hvata
i na mrtva slova paučina pada,
leži groblje nade, džonja brat do brata,
Prometeji krađe, apostoli jada.
To je hram tajanstven i družina tužna,
za ogromnu Vladu, k'o naš um beskrajna
lenja kao ponoć vrh ostrva južna
mračna kao cenzus, k'o Čedina tajna."

M. Medenica
 
"....Opelo gordo držim u doba krize svetske,
nad ovom mutnom vodom!
Tu, gore, gde ministre san umoran hvata
i na mrtva slova paučina pada,
leži groblje nade, džonja brat do brata,
Prometeji krađe, apostoli jada.
To je hram tajanstven i družina tužna,
za ogromnu Vladu, k'o naš um beskrajna
lenja kao ponoć vrh ostrva južna
mračna kao cenzus, k'o Čedina tajna."
M. Medenica
Zao mi je sto moram da ti rasprsim iluzije, osim ako nisi neki partijski zvanicnik ili nesto, kada dodje Cika Toma, sanse su 99 posto da ce biti isto/jos gore z:D
Srbija samo treba da kuca /quit
mass suicide. It is for the best z:D
 
Je li ovaj s "poternice" (treci s desne strane u prvom redu) rekao da ce podneti ostavku, ako u Srbiji ne bude potroseno milion vakcina?
Utroseno je deset puta manje, on ne podnosi ostavku!
Koliko novaca je uzalud baceno, sledece, da li ste primetili da od najavljivane "stashne" epidemije svinjskog gripa pocektom februara, nema ni e?

Sta se desilo u etru, kad naprasno nestadose svi bacili, bakteriji, virusi i slicne poshasti?
Nema cak ni "obicnog"!

Pa, ja ne znam sta treba da urade,da bar jedan podnese ostavku, makar kad najavi da je i (kao ponudi, jer svakako ne bi bila prihvacena), ali, eto - reda radi?!
 
"Sudija može da proceni da li će usmeno da sasluša lica protiv kojih su podnete prijave, s tim što oni mogu da daju odbranu i u pismenom obliku.

Ako sudija utvrdi da treba da se i usmeno saslušaju, onda ih poziva, napomenuo je Pašalić.

On je ukazao da je rok za prekršajno gonjenje dve godine od dana kada je prekršaj izvršen, a zaprećena kazna za odgovorno lice zbog nenamenskog trošenja budžetskih sredstava do 50.000 dinara.(RTS)
---------------
Beli medvedi ne moraju ni da se pojave, moguce da im sekretarica otkuca, kurir odnese, jer Justicija je davno pobegla iz Srbije, ostavivsi nama damu iz medjumozga- jetrvu Malovicku!
 

Back
Top