По други пут конкурисати у истој фирми?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: По други пут конкурисати у истој фирми?

Aktivan član milsu (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano По други пут конкурисати у истој фирми?

Да ли сте некада по други пут конкурисали за посао у истој фирми, а да сте примљени? Ја сам само једном поново дошао на разговор за исти посао, и дочекали су ме са: "Па ти већ ниси примљен!?!". Што сам и претпостављао, али сам ипак мислио да би вредело покушати још једном. Мада ми нису рекли никакво образложење зашто не испуњавам услове. Ипак, реч је сада о једном послу до кога ми је много стало, али сам летос одбијен, такође без образложења. Да ли би вредело покушати оставити бољи утисак, ако је то уопште могуће? Или мислите да се не треба понижавати толико?

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: По други пут конкурисати у истој фирми?

Ma nije ponizavanje uopste..treba se praviti blesav i poznavati zakone..na svaki nacin se potruditi da se izdignes iznad toga samopouzdanjem..na pr nisi zbog necega bio dovoljno kvalifikovan pa odes na neki kurs i zavrsis pa se opet pojavis..delta ima od skoro 1 hr za sve a pre si mogo bez problema iz maxija u sport..iz tempa u osiguranje i sl

Zainteresovan član ladowina (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio milsu Pogledaj poruku
    Да ли сте некада по други пут конкурисали за посао у истој фирми, а да сте примљени?
    Mislis "niste primljeni"? Jesam i zazalio sam zbog toga. Kad su poceli da me setaju ko ovna i kad su me pozvali na 4. dodatni razgovor verovatno samo da mi ponovo kazu "javicemo odluku" pukao mi je film i rekao sam da vec imam posao - iako mi je posao bash trebao u to vreme.

Citat Original postavio milsu Pogledaj poruku
    Да ли би вредело покушати оставити бољи утисак, ако је то уопште могуће? Или мислите да се не треба понижавати толико?
    Ne znam koliko ti treba posao. Ja bih pokusao jedino ako se u medjuvremenu nesto znatno promenilo sto bi uticalo na njihovu odluku - zavrsena skola, neko dodatno znanje / vestina, sta vec moze da bude relevatno. Ja licno sam jednom dozvolio sebi da se prema meni tako ophode (*** moglo se majmunima da me drndaju) & sve cu uraditi da se to ne ponovi. Prelomi.
    Poslednji put ažurirao/la ladowina : 19.02.2010. u 11:43 Razlog: red reci

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

ja jesam ali ne me nisu nu zvali. Naime konkurisao sm na oglas oglas istekao i posle 7 dana ponovo isti konkurs sa istm uslovima. Da budem posten malo mi bilo sumnjivo zar bas niko ne odgovara kriterijumima makar isao na probni rad od mesec dana. Ti si bar pozvan. Naravno u medjuvremenu sam se zaposlio u super firmi.

Aktivan član milsu (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Хех, више сам него квалификован, то јест формалне квалификације нису ни тражили, а имам доста искуства на сличном али много тежем послу. Знам да бих посао радио како треба, али нисам ни одбијен због квалификација или способности, него што се очигледно нисам допао газди. Па рекох, можда му се сада свидим, ако је променио укус? Штета, то би био посао који бих волео да радим до пензије, услови су изнадпросечни, али како објаснити човеку да треба да ме прими... Ионако понавља оглас на сваких пар месеци, чим никако не може да нађе радника или не зна шта хоће, или је преварант, то јест запосли човека на месец дана пробног слабије плаћеног рада, па онда нађе изговор да га отпусти, типа: "Е, ја сам коначно приметио да имаш крив нос, ниси ти за овај посао."

Slične teme

1. Утисак недеље, други део
    Autor vracaracc u forumu Politika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 09.02.2010., 20:34
  2. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 07.11.2009., 10:15
  3. Други светски: фалсификује се све !
    Autor Пресретач u forumu Istorija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.08.2009., 21:46
  4. Odgovora: 76