Emulatori

Ok sta treba da kazem sta je emulator:) ili za sta postoje emulatori.
Emulator je program koji podrzava igranje igrica sa razlicitih konzola.Recimo Nintendo( onaj stari) njegove igrice igras na tvom PC-u. ili igrice od PS2 mozes igrati na racunaru, za to ti je potreban program koji se zove Emulator. Vecinom to nisu veliki programi.
Pozdrav svima!
 
DEVIL:
Ok sta treba da kazem sta je emulator:) ili za sta postoje emulatori.
Emulator je program koji podrzava igranje igrica sa razlicitih konzola.Recimo Nintendo( onaj stari) njegove igrice igras na tvom PC-u. ili igrice od PS2 mozes igrati na racunaru, za to ti je potreban program koji se zove Emulator. Vecinom to nisu veliki programi.
Pozdrav svima!
Ko to jos ne zna :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
najbolji emu koji sam ja skinuo je bio za super nintendo i igrao sam skoro sve hit igrice ..tj. rade izvrsno za razliku od emulatora za nintendo64 sa kojim sam imao mnoogo problema:)....
inace zanima me da li je neko ikada koristio emulator koji emulira citav racunarski sistem kao npr. Amiga emulator?...posto ja nisam uspeo da pokrenem to cudo:)...
 
Corey:
DEVIL:
Ok sta treba da kazem sta je emulator:) ili za sta postoje emulatori.
Emulator je program koji podrzava igranje igrica sa razlicitih konzola.Recimo Nintendo( onaj stari) njegove igrice igras na tvom PC-u. ili igrice od PS2 mozes igrati na racunaru, za to ti je potreban program koji se zove Emulator. Vecinom to nisu veliki programi.
Pozdrav svima!
Ko to jos ne zna :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
Znam da svi znaju sta je emulator al' sta bih drugo napisao na tu temu:)
 
Evo moram da ponovo pokrenem temu - treba mi pomoc. Kako da na PC igram igru sa PS2? Skinuo sam neki PS2 emulator velicine 2 MB, i to je fajl sa nekom ekstenzijom .z7 ili tako nesto (ne secam se, pre neko vece sam to uradio na tudjem racunaru). Kako se koristi taj emulator, preporuka za neki provereni ili bilo kakva informacija. Hvala.
 
koliko ja znam dobar emupator za SPS2 nije napravljen.
Cak postoje problemi i za sony 1 jer ne moze jedan emulator da pusti sve igrice vec neke mogu preko jednog a neke preko drugog.
 
zanzi:
Evo moram da ponovo pokrenem temu - treba mi pomoc. Kako da na PC igram igru sa PS2? Skinuo sam neki PS2 emulator velicine 2 MB, i to je fajl sa nekom ekstenzijom .z7 ili tako nesto (ne secam se, pre neko vece sam to uradio na tudjem racunaru). Kako se koristi taj emulator, preporuka za neki provereni ili bilo kakva informacija. Hvala.
.z7 ti je SNES emulator nema weze sa PS2...
 
sad sam otisao do sajta koji si poslao.
Da li znas Engleski?
tamo lepo pise da to nije gotov program da je projekat tek u razvoju i da se komercijalne (pune) verzije igrica jos ne mogu igrati na njemu.
 
Znam engleski, ali nisam citao. A link sam poslao na komentar da to sto sam skinuo nije za PS2 nego neki SNES...

U svakom slucaju, hvala za ovo da ne postoji dobar emulator koji radi, to je informacija koja ce da me oslobodi dalje potrage (nije bilo za mene).
 
za to ti je najbolji neki p2p i skines ceo paket emulatora sa romovima. najbolje je sto ti romovi sigurno rade na tom emulatoru.
Limwire
ili bitcomet ti je moja preporuka.
 
Ljudi bez ljutnje ali ovde ste nalupali gomilu gluposti (uglavnom)
Ovako,emu za amigu postoji i radi odlicno,zove se winuae,drugo emu za nintendo64 koji vrsi posao se zove project64 ver 1.6 i do sada samo 1 (jednu) igru na njemu nisam uspeo da pokrenem,emu za sony1 takodje radi ali morate imati cd sa igrama,sony2,xbox i nintendo cube jos uvek ne mogu biti uspesno emulirani jer su kompovi jos uvek preslabi za to....
Za vise info posetite jedan od najboljih sajtova posvecenih emulaciji koji je za divno cudo nas (poz n4l ) na www.emulationgalaxy.co.yu
 
zoranpetrovic84:
ok,znam sta je p2p program,ali sta da kucam u search-u...tek sam ovih dana uvek kablovski tako da ga do sada nisam koristio,za sada imam dc++ ,eMule imam,ali ga nisam instalirao...


Instaliraj ga, jednostavan je za upotrebu a ima stvarno dosta stvari za skidanje - ja jedino njega i koristim. I da - Dorcol rules, komsija :)
 

Back
Top