Slucajnost

gema

Aktivan član
Poruka
1.056
Danas u skoli u toku prepiranja sa drugaricom, pored njenog mlatranja ruk u pokusaju da je odgurnem , kojim slucajem sam je uhvatio za ( . )( . ) [znate na sta mislim], a ona se samo nasmejala okrenula , i otishla. Jel ona normalna ili?:dontunderstand::dontunderstand:
 
nije to nista...moj drug iz odeljenja je stajao sa drugaricom i dok mu je ona nesto pricala on ju je iz cista mira uhvatio, covek je to uradio nesvesno, stim sto je pre toga 3 min buljio u njen dekolte....

ti si jos i dobar...:D
 
ajde sta baronises ko da si joj lupio zvaku a pre toga da si jeo beli luk :dontunderstand:



mislim da je to normalno (ili ne? :mrgreen:) i znam smo ja i ortaci u osmom osnovne i prve srednje stalno vacarili ortakinje za seSi iz zezanja i nije bilo negodovanja od strane njih ;p samo je jedan ortak dobio samar....
 
al nije stos da je bilo nasamo , nego nasred hodnika, a obicno drugi koji su pokusavali, tipa da uhvate nesto, su dobijali samar ili ogrebotine po licu
 
Brate, opterećena je time da je dobra riba i da je svi vataju. Koleginica iz moje klupe ceo čas nije ni primetila da sam je držao za bulju ceo čas.

Anegdota:
Dok sam bio u tunisu upoznao sam jednog Norvežanina koji je imao sestru(plavušu)
Pokucah mu na vrata da idemo na bilijar, a ona ih otvara skoro gola, dlanovima prekrivajući bradavice
Pošto sam pre odlaska u Tunis gledao filmove Shred I i II, iskoristio sam tu foru
Digao sam ruku u vis i rekao "HIGH 5"
Nasela je


Uhh, lepšu sisu nisam u životu video
 
Joooj, koji pacooo...

Ja imam nekoliko "drugarica" koje mi sluze kao "lutke za vatanje" kad sam pijan u gradu. Vatam ih pred celim klubom i nista mi ne urade i to je sasvim normalno(za mene)...doduse, jedna od njih vata mene, ali to je druga prica...
DRUGARICA!!!
ne verujem ti...da sam ja pipnuo drugaricu za ( . ) ( . ) do sad bi bio kod nje kuci a ne ovde...

Pa nisu svi yebaci kao ti, sta ces...:)
 
nem pojma...
pa i sam kazes da je bilo slucajno, sta sad treba da se izdere na tebe?
bilo joj smesno i to je to..
iskreno, ne volim te sto se tripuju kad ih neko pipne, ili pogleda..
te su najvece zeljnice.
 

Back
Top