Sa godinama zelja za sexom se smanjuje?

littlefoot:
I dali je ovo stvarno istina. U poslednje vreme cujem sve vise muskaraca koji prodaju foru kako im sex nije bitan u zivotu. Doduse, mahom su to sve muskarci ozenjeni ili vezani. Jel to samo fora za zenu/devojku ili je ziva istina?

Ja sto sam starija sve sam ludja 8)

Ovako...
(ovo sam procitao)
Od ulaska u pubertet pa do 35-te - zelja raste
od 35-40 OPADA
od 40-50 stagnira...
od 50 - PRIRODNI FENOMEN :D
A DALJE...
 
littlefoot:
I dali je ovo stvarno istina. U poslednje vreme cujem sve vise muskaraca koji prodaju foru kako im sex nije bitan u zivotu. Doduse, mahom su to sve muskarci ozenjeni ili vezani. Jel to samo fora za zenu/devojku ili je ziva istina?

Ja sto sam starija sve sam ludja 8)

Ма ко те то маже!
Тачно је да смо најактивнији (и најболји) у двадесетим годинама из објективних разлога (тужно еби га), за разлику од вас. Сад што нас ви манје физички привлачите кад сте најболје у..., друга прича.
Луђа си зато што упознајеш себе све више, за разлику од нас који који са "Испитиванјем" сопственог тела крећемо у нижим разредима ОШ :oops: :oops: :oops: и то 100% нас.
 
Ljuba82:
littlefoot:
I dali je ovo stvarno istina. U poslednje vreme cujem sve vise muskaraca koji prodaju foru kako im sex nije bitan u zivotu. Doduse, mahom su to sve muskarci ozenjeni ili vezani. Jel to samo fora za zenu/devojku ili je ziva istina?

Ja sto sam starija sve sam ludja 8)

Ма ко те то маже!
Тачно је да смо најактивнији (и најболји) у двадесетим годинама из објективних разлога (тужно еби га), за разлику од вас. Сад што нас ви манје физички привлачите кад сте најболје у..., друга прича.
Луђа си зато што упознајеш себе све више, за разлику од нас који који са "Испитиванјем" сопственог тела крећемо у нижим разредима ОШ :oops: :oops: :oops: и то 100% нас.

KAKVA OŠ?
PA U OBDANIŠTU SE UVEK DESI "ČUVENA SCENA OTKRIVANJA SVETA" 8) TO JE ONO KAD TI DRUGARICA TRAŽI DA VIDI... :lol:

inače NJ latinično
није исто као нј ћирилично...
То ти је ЊИНДОЊС! :wink:
А на једној разгледници сам сазнао да је манастир направљен у ЏИЏ веку
:lol:
 
Ма ко те то маже!
Тачно је да смо најактивнији (и најболји) у двадесетим годинама из објективних разлога (тужно еби га), за разлику од вас. Сад што нас ви манје физички привлачите кад сте најболје у..., друга прича.
Луђа си зато што упознајеш себе све више, за разлику од нас који који са "Испитиванјем" сопственог тела крећемо у нижим разредима ОШ :oops: :oops: :oops: и то 100% нас.[/quote]





Joj, lepi moj, nema to nikakve veze sa upoznavanjem sebe! :D Ipak su žene malo zrelije od muškaraca svoje generacije. A tek što tebi bežim, uf?! 8)



Volela bih da čujem mišljenje muškarca preko 30 :roll: :lol:
 
KAKVA OŠ?
PA U OBDANIŠTU SE UVEK DESI "ČUVENA SCENA OTKRIVANJA SVETA" 8) TO JE ONO KAD TI DRUGARICA TRAŽI DA VIDI... :lol:

inače NJ latinično
није исто као нј ћирилично...
То ти је ЊИНДОЊС! :wink:
А на једној разгледници сам сазнао да је манастир направљен у ЏИЏ веку
:lol:[/quote]


Au...čoveče :D
Ja o sexu, ti o manastirima :wink:
:*
 
littlefoot:
KAKVA OŠ?
PA U OBDANIŠTU SE UVEK DESI "ČUVENA SCENA OTKRIVANJA SVETA" 8) TO JE ONO KAD TI DRUGARICA TRAŽI DA VIDI... :lol:

inače NJ latinično
није исто као нј ћирилично...
То ти је ЊИНДОЊС! :wink:
А на једној разгледници сам сазнао да је манастир направљен у ЏИЏ веку
:lol:



Ма види...што се тиче слова...пишем ћирилицом зато што само нју признајем као српско писмо! А слова "Нј", "Лј" i "Дж" су плод моје ленјости, а не незнанја (једини прави ћирилични фонт сам морао да инсталирам, пошто га нема по "default"-у и наравно још "тражим" слова). Мада чак и оваква слова су манји компромис од вашег...рецимо "C" које представлја "Ђ", "Ћ" и "Ц"!
Не сумнјам да си искуснија...али си и далје исувише млада да би могла да причаш...ма не могу више да пишем! Једноставно питај тетку о ономе горе написаном!
Још једна ствар: кад кажем "упознаванје себе", не мислим само на физичке карактеристике него и на неке дублје ствари...кристалисанје тога шта ти више/манје прија и сл.
Тужно је то што и не знаш колико не знаш!
 
littlefoot:
Ма ко те то маже!
Тачно је да смо најактивнији (и најболји) у двадесетим годинама из објективних разлога (тужно еби га), за разлику од вас. Сад што нас ви манје физички привлачите кад сте најболје у..., друга прича.
Луђа си зато што упознајеш себе све више, за разлику од нас који који са "Испитиванјем" сопственог тела крећемо у нижим разредима ОШ :oops: :oops: :oops: и то 100% нас.





Joj, lepi moj, nema to nikakve veze sa upoznavanjem sebe! :D Ipak su žene malo zrelije od muškaraca svoje generacije. A tek što tebi bežim, uf?! 8)



Volela bih da čujem mišljenje muškarca preko 30 :roll: :lol:[/quote]





evo, ajde, kad si navalila :)

ja imam tlidesettli (7. jula) i vidim sex u svemu oko sebe i erotičan mi je i ovaj miš koji mi tako glatko leži u šaci i asocira me možeš-i-sama-da-pogodiš-na-šta, tako da ti svojim primjerom pobijam tu teoriju o nezainteresiranosti mužjaka za sexom u tim godinama.
ili sam možda u manjini :roll:

ah, da :!: napomenuti ću i to da smo u visokoj trudnoći i da "konkretnog" sexa nije bilo već duže :cry: 'al ni tu nije kraj mojim problemima jer u istoj kući stanuje svastika (fresh razvedena u kasnim dvadesetim) koja sva puca od "zdravlja" dok u gostima, u isčekivalju početka faksa, imamo supernovu na "erotskom" nebu otijelovljenu u tinejdžerki plave kose i zelenih očiju :oops:
i ovo koliko sam se raspisao, što nije mi praksa, govori u prilog tome koliko mi se položaj zavidno-nezavidan :?

još povodom teme:
ja mislim da je to foliranje, barem kod nekih od njih, u smislu kako je njima važnije sve drugo kod žene, a ustvari krče prilaz ka novom pašnjaku samo drugom tehnikom.
¤
 
Ljuba82:
littlefoot:
I dali je ovo stvarno istina. U poslednje vreme cujem sve vise muskaraca koji prodaju foru kako im sex nije bitan u zivotu. Doduse, mahom su to sve muskarci ozenjeni ili vezani. Jel to samo fora za zenu/devojku ili je ziva istina?

Ja sto sam starija sve sam ludja 8)

Ма ко те то маже!
Тачно је да смо најактивнији (и најболји) у двадесетим годинама из објективних разлога (тужно еби га), за разлику од вас. Сад што нас ви манје физички привлачите кад сте најболје у..., друга прича.
Луђа си зато што упознајеш себе све више, за разлику од нас који који са "Испитиванјем" сопственог тела крећемо у нижим разредима ОШ :oops: :oops: :oops: и то 100% нас.



sjetićeš se ti ovoga kad napuniš tri banke :wink:
 
I meni se sve čini da je to otrcana fraza muškaraca da se distanciraju od partnera. Baš tužno. U suštini bi taj sex mogao biti mnogo kvalitetniji od onog sa nekim koga malo poznaješ. Obično se ljudi u dugoj vezi smore jedno od drugog, umesto da iskoriste priliku što se dobro poznaju. Proklet je taj ljudski rod. Uvek te tudje interesuje više.


btw- a koje su to naše najbolje godine?:)
 
littlefoot:
Volela bih da čujem mišljenje muškarca preko 30 :roll: :lol:

Po jednom osnovu nemam prava da odgovaram, ali ako mislis na godine - ondaK tju ti odgovorim: lazu (ako ne - bolje po mene/nas ostale - manje konkurencije)!

Zene su ineteresantne - uvek (ali ne sve) - najradije bi rekao od 30, pa nadalje... Ali moze i mladje... Mada je zrelost, zrelost... :wink:

Meni kada se primakne IV dan (po mojoj teoriji IV dana) bez kresa - odjednom su sve ribe po gradu mnogo zamamnije - so: sex je svuda i u svima, samo su neki mnooogo kilavi...
 
ahaha
znaci muskarci uvek vrebaju nesto sa strane? njih zena-supruga ni ne zanima? znaci brak je laz? oni ga odrzavaju samo zbog dece? i zbog rucka?
u stvari brak i nije ljubavna veza...to su samo neki cimeri koji su se nekad kresali iil zgresili s bebom.
u stvariveza i ne postoji. sve je samo seks.
 

Back
Top