DA LI DA KUPIM SIEMENS C62?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: DA LI DA KUPIM SIEMENS C62?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano DA LI DA KUPIM SIEMENS C62?

Video sam ponudu Mobtela da za Siemens C62+post paid br. za 1500 din plus mesecne rate od 300,150,100 ili 50din.Ovo mi izgleda veoma primamljivo ali ne znam bas kakav je taj fon.Znam da je u klasi M55 ali da nema javu.Koliko memorije ima ovaj fon?Da li iam Ir ili blutut.Koliko kosta kamerica za njega?da li je istina da ne moze da skida sa neta melidije i slicice veco od 5kb?Odgovorite sto pre PLEASE

Guest

Podrazumevano

[cMA KAKAF BRE SIMENS olor=red][/color]

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DA LI DA KUPIM SIEMENS C62?

Citat Original postavio DeXa
    Video sam ponudu Mobtela da za Siemens C62+post paid br. za 1500 din plus mesecne rate od 300,150,100 ili 50din.Ovo mi izgleda veoma primamljivo ali ne znam bas kakav je taj fon.Znam da je u klasi M55 ali da nema javu.Koliko memorije ima ovaj fon?Da li iam Ir ili blutut.Koliko kosta kamerica za njega?da li je istina da ne moze da skida sa neta melidije i slicice veco od 5kb?Odgovorite sto pre PLEASE
    JEDNOSTAVNO RECENO: NE !!!!!!!!

telefon je tezak KRSH... tastatura je za kucanje krajnje bljak. nije ni blizu m55, koji je za njega zmaj (to negovorim zato shto imam m55 )
    nema IR, blutoooth nema maltene nothing.
    ALI (barem ima "ali") ima jednu kontroverznu stvar: a to je da je telefon sastavljao sony ericcson... tako kaze i proizvodjac i natpis na procesoru telefona...
    NISHTA LOSE ali ja sony nevolim a pogotovo los porod prouzrokovan ******* sony-a i siemensa!!!
    za te pare mozda i vredi, ali prodavaj ga odma i kupi neshto drugo (ja to uradio kad je 064 delio c60).

Pozdrav
    Marcus

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ipak cu ga uzeti jer je 1500 din dzabe(a karticu cu posle da dam kevi pa ce ona da placa rate)Koristicu ga par dana pa ako mi se ne bude svideo prodacu ga.HVALA

roody
    Guest

Podrazumevano

ne uzimaj ga ako mene pitas resenje je c60 odlican je imam ga.
    m55 je zivo sranj i mnogo je ruzan

Tunda025
    Guest

Podrazumevano

Pazi druze...sve sto je primamljivo na prvi pogled,je ustvari lose po tebe koji hoce da kupi.batali tu takvu vrstu ponude nego ti kupi simens c60..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ma sve je to jedna Ogromna prevara.Bio sam Do nisha i mora da se ceka u redu od po sto ljudi i to ko zna koilko dugo!!!!.Plus imaju samo paket od 300 din na 24 meseci znaci telefon izlazi oko 130E a on u sustini nece vredeti nista stvarno su lopuze.Mislim da ce moj siemens m50 jos da sljaka dok ne skupim lovu za nokiu 3660

Slične teme

1. GDE ili STA da kupim...
    Autor YouBetterStop u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.08.2008., 13:02
  2. Sta da kupim.?.?
    Autor Lord Of Midnight u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.07.2008., 11:37
  3. Gde da kupim TV-OUT
    Autor Dzefry011 u forumu Hardver
    Odgovora: 3