U kom svetu vi živite
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: U kom svetu vi živite

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano U kom svetu vi živite

E, sad, ozbiljno momci:
    Anonimni ste, odakle vam i dalje energija da se pretvarate?
    Ako je ko zbunjen neka pogleda većinu naslova ovde i sve će mu se samo ka'sti...
    Tema je, ipak SAVREMEN muškarac...

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

šta fali momcima :?

Ističe se infidel (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio mr. I
    šta fali momcima :?
    to se i ja pitam

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Ma, znate ono njihovo (vaše?) pretvaranje pred "ortacima", evo ga i ovde! Zašto, kad vas niko i ne poznaje???
    Pojaviše se muškarci "feministi" (šta je suprotno od "femini"), valjda ŽENOMRSCI.
    Nisu svi, naravno, samo mi mnoge teme ovde užasno smrde na "MAČO"....

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Lexa
    Ma, znate ono njihovo (vaše?) pretvaranje pred "ortacima", evo ga i ovde! Zašto, kad vas niko i ne poznaje???
    Pojaviše se muškarci "feministi" (šta je suprotno od "femini"), valjda ŽENOMRSCI.
    Nisu svi, naravno, samo mi mnoge teme ovde užasno smrde na "MAČO"....
    OVDE NIJE TOLIKO U PITANJU MENTALITET KOLIKO "PRINCIP". ZENE SE I POVERE JEDNA DRUGOJ INTIMNO, MUSHKI TO NE UMEJU A SVAKU TEMU U VEZI SEKSUALNOSTI DRUGA STRANA (ona kojoj se poveravamo) DOZIVLJAVA KAO ZEZANJE STO MOZE DOVESTI DO NEPRIJATNIH SITUACIJA. I OMALOVAZAVANJA... :?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: U kom svetu vi živite

E, sad, ozbiljno momci:
    Ako je ko zbunjen neka pogleda većinu naslova ovde i sve će mu se samo ka'sti...

a šta ćeš ti ovdje ako te to nervira, očekivala si naći savršenog na forumu :shock:

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Koristim privilegiju anonimnog, glupiram se i k.njam... Kao i većina... Trebali biste i vi biti svesniji anonimnosti, ovde, gde je tu blam? Pa možete priznati da ne znate da plivate, bu-hu
    Ni ja ne volim da se rasplačem pred svima, nije u pitanju iskazivanje emocija, čudim se nedostatku REČI što je izuzetno uobičajen problem kod VAAAAAAS :shock:
    Khm, ne, ne tražim mr. Perfect, bar ne ovde. Što?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

E, sad, ozbiljno momci:
    Na kojim si ti lepkovima ? I koji je tvoj problem ? Šta ti nije jasno ? I zašto misliš da se pretvaramo ?

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Milojko Vasic
    E, sad, ozbiljno momci:
    Na kojim si ti lepkovima ? I koji je tvoj problem ? Šta ti nije jasno ? I zašto misliš da se pretvaramo ?
    Pss.. Pss... Ja bih sad pustio tiho, u pozadini, pokojnog Fredija Merkjurija sa pjesmicom: "THE PRETENDER" :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Citat Original postavio Milojko Vasic
    E, sad, ozbiljno momci:
    Pss.. Pss... Ja bih sad pustio tiho, u pozadini, pokojnog Fredija Merkjurija sa pjesmicom: "THE PRETENDER" :wink:

hm, ti bi pustio Fredya u pozadinu
    ja mislim da je on tako najviše i volio :wink:

F R E D Y F O R E V E R ! ! !

Podrazumevano

Sve si mogao da mu kažeš ali to ne...... :shock:
    Sad će Dlakavi da pošizi :?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Koristim privilegiju anonimnog, glupiram se i k.njam... Kao i većina... Trebali biste i vi biti svesniji anonimnosti, ovde, gde je tu blam? Pa možete priznati da ne znate da plivate, bu-hu
    Ni ja ne volim da se rasplačem pred svima, nije u pitanju iskazivanje emocija, čudim se nedostatku REČI što je izuzetno uobičajen problem kod VAAAAAAS :shock:

NIŠTO, plivaj dalje :wink:

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Mozes li malo jasnije da kazes sta te cudi...

Oni koji su u projekcijama i foliranju , oni u anonimnosti vide ekstremno dobro polje za egzibicionisam u svojoj delatnosti.
    Oni koji se u zivotu ne foliraju , iz razlicitih razloga pre svega prakticnih, oni nemaju potrebe ni ovde da se foliraju, A NJIH SAM SIGURAN DA NEBI PREPOZNALA , BAS PO PITANJU KOJE SI POSTAVILA.
    Oni su ti uopsteniji , neinteresantniji , nema mistike, kao da su gluplji ,nekreativniji,banalniji.
    Kad malo porastesh onda ces shvatiti da je jedna od razlika izmedju polova i ta da zene vishe cene govornu kreativnost , a muskarci proizvodnu.
    Zene estetiku , muskarci tehnologiju...
    ....zene formu, muskarci sustinu....
    ...zene dinamiku kao potvrdu zivota, muskarci rutinu da im omoguci vreme za kreativne izlete radi samopotvrdjivanja.

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

KAKO TI ZNAŠ ŠTA JE FREDI VOLEO?
    JA SAM PRIČAO O PESMI A NE O PRIVATNOM ŽIVOTU DOTIČNOG... OD ČEGA JE ONO UMRO?
    [/b]

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Sve si mogao da mu kažeš ali to ne...... :shock:
    Sad će Dlakavi da pošizi :?
    Ma zbog pedera šize - ****** tj osobe sklone sopstvenom polu, koje su toga svesne jer u maštanju priželjkuju to, ali javno ni za živu glavu ne bi pomenuli...
    Dakle, nemam razloga da "šizim"

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

KAKO TI ZNAŠ ŠTA JE FREDI VOLEO?
    JA SAM PRIČAO O PESMI A NE O PRIVATNOM ŽIVOTU DOTIČNOG... OD ČEGA JE ONO UMRO?
    [/b]

od života, u svakom slučaju šteta, slažeš se zar ne?

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

NIŠTO, plivaj dalje :wink:
    Ma, kako god ti kažeš

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Mozes li malo jasnije da kazes sta te cudi...

Oni koji su u projekcijama i foliranju , oni u anonimnosti vide ekstremno dobro polje za egzibicionisam u svojoj delatnosti.
    Oni koji se u zivotu ne foliraju , iz razlicitih razloga pre svega prakticnih, oni nemaju potrebe ni ovde da se foliraju, A NJIH SAM SIGURAN DA NEBI PREPOZNALA , BAS PO PITANJU KOJE SI POSTAVILA.
    Oni su ti uopsteniji , neinteresantniji , nema mistike, kao da su gluplji ,nekreativniji,banalniji.
    Kad malo porastesh onda ces shvatiti da je jedna od razlika izmedju polova i ta da zene vishe cene govornu kreativnost , a muskarci proizvodnu.
    Zene estetiku , muskarci tehnologiju...
    ....zene formu, muskarci sustinu....
    ...zene dinamiku kao potvrdu zivota, muskarci rutinu da im omoguci vreme za kreativne izlete radi samopotvrdjivanja.
    Nije mi bila namera da vređam ceo muški rod, koliko god vama, tebi, neverovatno izgledalo ja poštujem muškarce, čak i one sa stavom kao što je tvoj, jer takvi, bar, imaju stav. Ali, moram da primetim da ti žene ne poštuješ ni malo. A, kao žensko, nalazim se prozvanom i smeta mi da neko na osnovu spekulacija nekog filozofa bez imena (ili čega već), bez ikakvog argumenta žene naziva POVRŠNIM i sposobnim jedino za rađanje, t.j. reprodukciju.
    Apsolutna isključivost, kojoj si sklon pri bilo kakvom pitanju koje počinje sa "muškarci ili žene", hoću reći - ko je u čemu bolji ili gori, je svojstvena osobi koja ne razmišlja, koja je imala suviše patrijarhalno vaspitanje da bi obrazovanje moglo doći do izražaja, t.j. IZUZETNO MLADOJ, NEUPUĆENOJ I NEFLEKSIBILNOJ OSOBI. Po svemu dosad sam zaključila da si upravo suprotnost navedenom, pa sam malo zbunjena.
    Izvinjavam se na "psihoanalizi", ali moja je zbunjenost bezgranična. Najpre me je iznenadilo tipično muško (dobro, hajde) hvatanje za slamku po pitanju mojih godina, jer ja u skladu svojih godina biram pitanja i, svakako, dajem odgovore.
    Dakle, kad malo porastem NEĆU shvatiti to što si mi predočio iz tri prosta razloga:
    - ne slažem se, ali UOPŠTE, sa tezama;
    - to je tvoj LIČNI stav koji ne mora nužno da bude istina, pa da si ga izvukao iz najcenjenijih i najčitanijih knjiga Filozofskog fakulteta;
    - i, naravno, jer sam ŽENSKO, i kao takva ne mogu nikada da se složim sa onim što direktno ide protiv mene, sve i da je istina.
    Još jednom naglašavam da ja nemam ništa protiv muškaraca, samo mi se ne dopada javno omalovažavanje svega što žena predstavlja ili ne predstavlja i kada bi neko samo malo pažljivije pročitao šta pišem (bez da smisli odgovor pre nego pročita temu) sve bi mu se otkrilo samo i na pravi način.
    A, možda bi uspeo i da mi odgovori.
    Pozdrav.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.590
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

Zapamti. Anonimni ili ne muškarci žive isključivo u svom svetu , uređenom po njihovim pravilima i shvatanjima.Svaka žena koja se drzne i na trenutak da im objasni da to ne ide baš tako ili ne daj bože da počne da menja,eto katastrofe.E sad, to nemoj da te uzbuđuje. Ukapiraš koncept, raščistiš u svojoj glavi i nemaš više nikakvu dilemu.Postaju laki za rukovanje i upotrebu i naravno pitomi i meki kao mali mačići. U takvom moru ljubavi plivaj odlučno do tvog sigurnog ostrva i ostavljaj lagani penušavi trag ( da te pamte sa setom) :wink:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio Lexa[color=red
    ]- i, naravno, jer sam ŽENSKO, i kao takva ne mogu nikada da se složim sa onim što direktno ide protiv mene, sve i da je istina.[/color]Još jednom naglašavam da ja nemam ništa protiv muškaraca,
    ?

Pa sta?

Prva moja asocijacija je da vichesh... Druga (ako pp da je prva tacna) - neshto te muci - sad, ako dodam da ce se ovo pod 2 resiti kada odrastes cini mi se da ces, sledstveno onim pod 1, da popiz.is?!

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Citat Original postavio Lexa[color=red
    ]- i, naravno, jer sam ŽENSKO, i kao takva ne mogu nikada da se složim sa onim što direktno ide protiv mene, sve i da je istina.[/color]Još jednom naglašavam da ja nemam ništa protiv muškaraca,
    ?

Pa sta?

Prva moja asocijacija je da vichesh... Druga (ako pp da je prva tacna) - neshto te muci - sad, ako dodam da ce se ovo pod 2 resiti kada odrastes cini mi se da ces, sledstveno onim pod 1, da popiz.is?!
    Grešiš.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Mislim, što se vike tiče. Velika i bold slova mi služe kako se ne bi obraćala pažnja na nebitne stvari.
    A, jeste me izveo iz takta, zato što poznajem njegove ranije postove na koje nisam uspevala da odgovorim jer mi se kompjuter gasi posle pola sata :shock: , pa sam odustala...
    Zato je onde i dobar deo tih odgovora.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Khm, opet ja:
    Što se odrastanja tiče, kažu naučnici da broj sivih ćelija opada posle 25.
    Da li je neophodno da ostarim da bih shvatila vaše ideje?

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Khm, opet ja:
    Što se odrastanja tiče, kažu naučnici da broj sivih ćelija opada posle 25.
    Da li je neophodno da ostarim da bih shvatila vaše ideje?
    Vratimo se prvotnom pitanju: m izbegavaju otvorene odgovore, cak i kada su anonimni? Pitaj...

Sto se tice oduiranja sivih celija: statistika i brojanje su cudo - sve zavisi koliko kom. koristis (neko, ne ti), odumiranje samo smanjuje max moguci broj za upotrebu (Ferrari neces voziti 300km/h na nasim putevima, ali neko hoce u Nemackoj). Godine samo slazu kockice u glavi i onda je to jaaaakooo dobra stvar...

Opet: pitaj. Da vidim da li me je blam...

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

E, baš mi je drago da me je neko ozbiljno shvatio pa, makar bio i ironičan.
    Konkretno, započela sam ovu temu bez teme zbog tema tipa: "Ta smešna, sisata stvorenja", ili "Zašto muškarci vole maloletnice", da ne dužim - kakve guzove ima Karleuša, koji si klošar ako nemaš kajlu....
    Imam utisak da se takvi momci PLAŠE ŽENA i da jure maloletnice, između ostalog. O svemu ovome možete I PRIČATE svaki dan sa "ortacima", a onda dođete kod drugarice i, ako ste mnogo uznemireni, ispričate joj svoje najveće probleme. A i to je retkost!
    Nemali broj njih mi je rekao kako su mu se smučili drugovi jer samo pričaju o silnom broju devojaka koje su ka.ali (bez delića pomisli da govore istinu), bulazne, foliraju se i pričaju BAJKE. To mi, dakle, govore muškarci, momci koji me smatraju prijateljem (ima i to). Da li, možda, oni mene lažu? Sumnjam, a nisam idiot da ne vidim kada neko bulazni. Takmiče se ko će da bude veći frajer i to rade među sobom! To rade ODRASLI ljudi, heeeeeeeeeej!
    A iznenađena sam, u svemu ovome, što niko ne koristi svoju anonimnost i NE GOVORI O ONOME ŠTO GA ZAPRAVO INTERESUJE. Sport, kola, ako vas to čini srećnim, ali ČEMU FOLIRANJE? Ovde?

Slične teme

1. s kim zivite
    Autor J. A. u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 03.10.2008., 23:20
  2. Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 23:20
  3. pa... gde zivite?...
    Autor Alexandra9 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 07.09.2005., 13:30

Pravila za slanje poruka