Sta sve moze da znaci...?

ljilja br.0905967:
Earthworm:
Sta sve moze da znaci kad se muska osoba obrati zenskoj osobi sa "duso"? Ja ovo ozbiljno pitam!
Ako ti se tako obrati na radnom mestu hoce da ti uvali da odradis i njegov ili njen posao.Ne nasedaj lepim recima :D

JESTE KAO KAD SE VI SMEŠKATE PA OVO-ONO... :roll:
TAKO SE MENI PRE NEKI DAN DESILO SLEDEĆE:
ULAZIM U AUTOBUS A JEDNA FUFA ULETE "KROZ" MENE NA ULAZNIM VRATIMA DA BI SE ZAVALILA NA SEDIŠTE...
JA STANEM ISPOD ŠIBERA JER MI PRIJA, A ONDA OVA, NAPRED POMENUTA, POČNE DA ME CIMA ZA RUKAV I KAO KEZ PREKO CELE FACE I DODAJE MI DA JOJ OTKUCAM KARTU...
POGLEDAH KARTU...
POGLEDAH DOTIČNU..
UZVRATIM JOJ SA "OSMEHOM" I DALJE STOJEĆI POD ŠIBEROM...

:lol:
 
TAKO SE MENI PRE NEKI DAN DESILO SLEDEĆE:
ULAZIM U AUTOBUS A JEDNA FUFA ULETE "KROZ" MENE NA ULAZNIM VRATIMA DA BI SE ZAVALILA NA SEDIŠTE...
JA STANEM ISPOD ŠIBERA JER MI PRIJA, A ONDA OVA, NAPRED POMENUTA, POČNE DA ME CIMA ZA RUKAV I KAO KEZ PREKO CELE FACE I DODAJE MI DA JOJ OTKUCAM KARTU...
POGLEDAH KARTU...
POGLEDAH DOTIČNU..
UZVRATIM JOJ SA "OSMEHOM" I DALJE STOJEĆI POD ŠIBEROM ........ja joj uzmem kartu okrenem ledja da otkucam, kad osetim ruke na mojoj guzi, preko stomaka do slica , kako ga samo strucno otkopcava mora da je neka profi ...20 eura , preslisavam se sta imam po dzepovima, bilo bi blama da me neko odzepari , vikne ona vozacu,, majstore pusti onu našu,, kad pocne riba da se uvija oko šipke ..... .............dlakavi ne rece jel bio dan ili ....jer ako je bio mrak nebi ti prijao siber....ziva nisam za tebe
 
Dlakava_Strvina:
ljilja br.0905967:
Earthworm:
Sta sve moze da znaci kad se muska osoba obrati zenskoj osobi sa "duso"? Ja ovo ozbiljno pitam!
Ako ti se tako obrati na radnom mestu hoce da ti uvali da odradis i njegov ili njen posao.Ne nasedaj lepim recima :D

JESTE KAO KAD SE VI SMEŠKATE PA OVO-ONO... :roll:
TAKO SE MENI PRE NEKI DAN DESILO SLEDEĆE:
ULAZIM U AUTOBUS A JEDNA FUFA ULETE "KROZ" MENE NA ULAZNIM VRATIMA DA BI SE ZAVALILA NA SEDIŠTE...
JA STANEM ISPOD ŠIBERA JER MI PRIJA, A ONDA OVA, NAPRED POMENUTA, POČNE DA ME CIMA ZA RUKAV I KAO KEZ PREKO CELE FACE I DODAJE MI DA JOJ OTKUCAM KARTU...
POGLEDAH KARTU...
POGLEDAH DOTIČNU..
UZVRATIM JOJ SA "OSMEHOM" I DALJE STOJEĆI POD ŠIBEROM...

:lol:
Nisam mislila samo da to rade muskarci, i zene pribegavaju tome.
 
Ako ovo pitanje shvatimo ozbiljno, onda: moze da znaci - bas otkida na tebe , a moze da znaci i - ama bas nista.

Ima ljudi koji to koriste kad si im drag, ima onih koji hoce da tii uvale posao, ili nesto drugo,... a zavisi i kako to 'duso', zvuci, jel 'duuusho', ili d'sho, ....

bolje ti to da proveris na neki drugi nacin, a ne da se hvatas za jednu rec :D
 
tamo sam gde....:
-Eva-:
Nikad nisam voljkela nekoga oslovljavati sa dušo, pile, mišu, srce, niti da mene tako oslovljavaju. Previše slatkasto - :evil: ljigavo.
slazem se sa tobom..malo vestachki-deluje :roll:

obichno malo punije ili ruzhnije osobe oslovljavaju sa DUSHO!.. obichno..
Ali nema veceg crnjaka nego kada koleginice kolegu $ecera$a oslovljavaju sa "$eceru"

:twisted:

 
cLick - OR - Die:
tamo sam gde....:
-Eva-:
Nikad nisam voljkela nekoga oslovljavati sa dušo, pile, mišu, srce, niti da mene tako oslovljavaju. Previše slatkasto - :evil: ljigavo.
slazem se sa tobom..malo vestachki-deluje :roll:

obichno malo punije ili ruzhnije osobe oslovljavaju sa DUSHO!.. obichno..
Ali nema veceg crnjaka nego kada koleginice kolegu $ecera$a oslovljavaju sa "$eceru"

:twisted:



:D
 

Back
Top