GRANICE!?

Pre nego što ti većina odgovori Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica, ili "ne tražimo ništa novo, samo carstvo Dušanovo", reći ću da naše granice oivičavaju entitet nad kojim imamo kontrolu. Sada, ako je u pitanju Kosovo- naša kontrola se trenutno završava sa Kosovskom Mitrovicom...
Naravno, u ostalim delovima je granica jasna, izuzev na Vukovarskoj adi i pojedinim delovima Drine.
 
По демокрацијским стандардима,Смедеревски санџак.
Мада по појединима и то је превише.Више им се свиђа она крушка.Или Атлантида.....
 
world-map-1.jpg
 
Pre nego što ti većina odgovori Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica, ili "ne tražimo ništa novo, samo carstvo Dušanovo", reći ću da naše granice oivičavaju entitet nad kojim imamo kontrolu. Sada, ako je u pitanju Kosovo- naša kontrola se trenutno završava sa Kosovskom Mitrovicom...
Naravno, u ostalim delovima je granica jasna, izuzev na Vukovarskoj adi i pojedinim delovima Drine.
Pa ja mislim da nije realna granica Dusanovog carstva jer treba braca Grcima 90% zemlje da uzmemo(ostali nisu bitni), i KKOV takodje je nerealno.Smatram da bi idealna Srbija bila kao na mom avataru. pozzz
 
Пробати са варијантом 1
velika-srbija.jpg

варијанта 2
725923846.jpg

Минимум испод кога се не сме ићи су РСК, РС, ЦГ, целовита Србија.
Ово остало, такође треба да покушамо да повратимо.
 
Na Balkanu ne može brat sa bratom da se razgraniči...........

A posle hoće da zna koje su mu granice države..........

U Sparti niko nije znao šta je granica.......

Aleksandar Makedonski je ratovao ne zbog teritorija, nego da ujedinjuje narode..........., on nije znao poučen Aristotelom šta su granice........., njegova granica je bila čovečanstvo..........

Sam izraz granica sam po sebi je dovoljan da jedan civilizovan čovek oseti u sebi neki tip svojevrsnog zatvaranja...
 
Xaxa,ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji se loze na veliku Srbiju,mene bi bilo sramota.Srbija nestaje,i u skorijoj buducnosti nece postojati.Razlog nije ni CIA ni Ustase.Pravi razlog je bela kuga,danas je pravi srecnik onaj ko ima posao u Srbiji pa makar i za minimalnu platu.
Zivela Srbija!!! zemlja staraca i bede.
 

Back
Top