Докторка си, не приличи ти конобар!

Да ли вам је битно образовање партнера?

  • да, никад се не бих забављао/ла са неким мање школованим од себе

  • не, то ми није пресудан критеријум


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Ову реченицу је једној девојци која је управо завршила медицински факултет и почела да ради, рекла старија искусна колегиница :evil:
Повод је било то што се девојка забавља са момком који ради као конобар.
Наиме, стара докторка сматра да би млада требало да нађе неког ко јој је по мери, тј. ко је факултетски образован :evil:

Шта ви мислите о овоме?
Да ли код партнера гледате шта има од образовања или вам то није битно?
Да ли бисте иком допустили да вам се петља у живот и даје вам овакве савете?
 
Ову реченицу је једној девојци која је управо завршила медицински факултет и почела да ради, рекла старија искусна колегиница :evil:
Повод је било то што се девојка забавља са момком који ради као конобар.
Наиме, стара докторка сматра да би млада требало да нађе неког ко јој је по мери, тј. ко је факултетски образован :evil:

Шта ви мислите о овоме?
Да ли код партнера гледате шта има од образовања или вам то није битно?
Да ли бисте иком допустили да вам се петља у живот и даје вам овакве савете?


to sam čula bezbroj puta, al ne dajem ni 5 para...
meni je važno da mi je intelektualno blizak, ne mora da bude dr mr
 
to nema ni na filmu...;)
Али има занимљивих ствари... ;)
У Бгд-у је трамвај двојку једном приликом возила нека атрактивна плавуша отприлике моје годиште, била је скоцкана као да је кренула на сплав, а трамвај се распада и смрди :lol:
 
Ову реченицу је једној девојци која је управо завршила медицински факултет и почела да ради, рекла старија искусна колегиница :evil:
Повод је било то што се девојка забавља са момком који ради као конобар.
Наиме, стара докторка сматра да би млада требало да нађе неког ко јој је по мери, тј. ко је факултетски образован :evil:

Шта ви мислите о овоме?
Да ли код партнера гледате шта има од образовања или вам то није битно?
Да ли бисте иком допустили да вам се петља у живот и даје вам овакве савете?

:evil::evil:
dakle,ja i sama studiram usluznu delatnost,da se tako izrazim,ne za konobara,ali jedan deo prakse jeste konobarisanje. Tako da osoba koja tako neshto izjavi mora prvo da razmotri pre toga da li taj decko to kojim slucajem studira { ni konobarstvo nije naivno,verujte,tu ima pravila,kako da posluzis,pa sa koje strane da pridjes stolu pa prvo pitash najstarijeg za stolom,ako njega nema pridjes dami, pa kako da nosis taj i taj lonac,pod kojim uglom da spushtas,pa tek posluzivanje,nema mesta za greshku jer ako napravish odmah se izderavaju za tebe }. kao drugo,opet,mozda je to student koji to radi samo da bi zaradio pare na neki nachin. Dakle,ima brojni razlozi zashto je neko konobar.
Tako da,da,ako je konobar mozda studira slicnu usluznu delatnost ko ja pa mora to da radi,a te studije koje mi imamo nisu bash za zezanciju. Ne mogu se porediti sa medicinskim fakultetom,ali neke stvari koje mi treba da radimo,i shta sve mi treba da posedujemo,ne bi bash ni svako sa medicinskog fakulteta mogao.



to je tehnicki deo mog odgovora :)

ovo ostalo...naravno da ne :) ako me voli,ako volim ja njega,moze da bude shta god hoce,ja cu ga podrzati,i boriti se za njegov san,kao i on za moj. Samo mi je bitno da je ambiciozan,shta god da radi.
 
ppazi znam dva slucaja!!!ona je vrhuska u oblasti pedijatrije,on klosarr pola zivota proveo na robiji!!
drugi primer skorasnji,on radi operacije na otvorenom srcu,ona servirka u nekom restoranu!!
nisam pametan,verovatno nema ju vremena za ljubav i romantiku,hoce porodicu ,bioloski sat ,nece rat u kuci, racionalno

a jel ti znaš kakvu vezu imaju ti?
mislim, siguran si da im sve(ne mislim bukvalno) štima u zajedničkom životu i da su srećni?

:D
 

Back
Top