kucni ljubimci

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
ne znam je li bila ova tema ali svejedno ja je otvaram jer me interesuje koji su po vama pravi kucni ljubimci osim macke psa ili papagaja...nedavno sam sa uzasom konstantovala sta sve ljudi nece da gaje i drze u kuci kad sam isla tramvajem sa posla...Primetila sam da svi uzasnuto gledaju u jednog coveka do mene i kad sam videla sta mu je na ledjima i gricka mu uvce vrisnula sam na opsti smeh...Imao je dakle na ledjima velikog zelenog gustera koji valjda u Africi zivi gde li...jezivo mi je bilo a on se cudio i kaze nam sta vam je pa on je tako drag...
 
To sto mu je bilo na ledjima verovatno je Iguana i mnogo je dobra i zanimljiva zivuljka.
Neverovatno je mirna. Samo sto i mene ubili, a potom i tu zivuljku da je prinesem na 100m od kuce.

Osim iguane zanimljivi su mi tigrovi (normalno kad bi imao priliku da ga odgajam od malena, a ne divlji).

Zatim volim i pse, ali ne one male koji samo laju bez veze vec neke opasne po zivot :D .
 
Eh, dobra tema za moju sličicu! Naravno, kokoš i zec!
4176511184137efd8d20b2.jpg
 
Кулиража:
Osim iguane zanimljivi su mi tigrovi (normalno kad bi imao priliku da ga odgajam od malena, a ne divlji
.

Čula sam da je u SAD-u već neko vreme opšta pomama za gajenjem divljih mačaka.Jevtinije je kupiti u nekoj odgajivačnici malog tiga nego neko rasno kuče .Samo je žalosno šta rade posle sa tim lavićima i tigrićima kad porastu i počnu da jedu brdo mesa dnevno,pa se gazde predomisle. :cry:
 
ariela:
ne znam je li bila ova tema ali svejedno ja je otvaram jer me interesuje koji su po vama pravi kucni ljubimci osim macke psa ili papagaja...nedavno sam sa uzasom konstantovala sta sve ljudi nece da gaje i drze u kuci kad sam isla tramvajem sa posla...Primetila sam da svi uzasnuto gledaju u jednog coveka do mene i kad sam videla sta mu je na ledjima i gricka mu uvce vrisnula sam na opsti smeh...Imao je dakle na ledjima velikog zelenog gustera koji valjda u Africi zivi gde li...jezivo mi je bilo a on se cudio i kaze nam sta vam je pa on je tako drag...


evo jos jedan uzas (po meni) : poznajem lika koji u stanu pazi i mazi pacova :cry:
 
Volim ljude, volim i životinje...
Neki vole SAMO SVOJE prijatelje i životinje...
Neki ljudi zbog SVOJIH ŽIVOTINJA su u stanju da POVREDE DRUGE...

PSU je mesto - u prirodi (kuća sa većim dvorištem bez "retkih" biljaka zbog kojih ćemo se ljutiti na istog)
MAČKI je mesto - u prirodi (slično kao prethodno)
PTICI je mesto - u prirodi (tako će duže živeti, sem "urbanih" golubova i papagaja, naravno)

AKVARIJUM JE UMETNOST (ali bez onih plastičnih gluposti radi dekoracije, jer je to izraz snobizma)
:wink:
 
Ја већ имам два пса и мачка.
Волео бих да имам и акваријум од 250 литара уграђен у зиду са брдо рибица, игуану- наравно, само не знам како би мој мачак Божа реаговао на њега. Волео бих да имам и једног гаврана и једну јужноамеричку мацу, не превише велику типа јагуар...
 
ranije sam se cudio ljudima koji u 2h ujutru setaju svoje pse.a od kad sam i ja dobio psa verujte da mi nije tesko da ga izvedem ni u 2h ni kad pada kisa,sneg..imam zenku engleskog buldoga koja treba uskoro da se okoti i definitivno su najludji i najlepsi psi.
 

Back
Top