Sex kao greh.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh..ako ti poslednji dani se mere vekovima-znaci imamo vremena koliko hoces:lol:
Mene nervira kako ti dajes sebi za pravo da znas sta Bog hoce,sta Bog misli...mislimmm..preterujes i to mnogo.Ponekad pomislim da pogresan covek sedi na tronu Sv Pavla :lol:

Izvini... zar to isto pravo ne važi za sve vernike... znanje i istina bogom dana?
Pa i za tebe... samo što ti to radiš malo suptilnije.
 
Zato sto tako kaze Bog...

Biblija osudjuje blud a u blud spada svaki nedozvoljeni odnos takodje i vanbracni...

Bog je postavio moralna merila i zna kako je stvorio coveka i sta je najbolje za njega...

a naziv teme nije prikladan jer seks sam po sebi nije greh, osim u nedozvoljenim okvirima..

hm...
besmrtna, delujes mi kao da nisi udata (ne znam koje si godiste itd...)
da li to znaci da, s'obzirom da se nadas besmrtnosti, ti nisi sve ovo vreme.......?
 
hm...
besmrtna, delujes mi kao da nisi udata (ne znam koje si godiste itd...)
da li to znaci da, s'obzirom da se nadas besmrtnosti, ti nisi sve ovo vreme.......?

1. zabluda u vezi mog nicka...

moj nick je samo nick...

ja prema VERI ocekujem vecni zivot a ne besmrtnost...

dalje ne pricam o sebi licno ovde... nebitno dal jesam ili nisam... .svi JS se pridrzavaju Biblijskog morala :zpozdrav:
 
Poslednja izmena:
1. zabluda u vezi mog nicka...

moj nick je samo nick...

ja prema VERI ocekujem vecni zivot a ne besmrtnost...

dalje ne pricam o sebi licno ovde... nebitno dal jesam ili nisam... .svi JS se pridrzavaju Biblijskog morala :pozdrav:

ovo boldovana vazi kad ste u 'obilasku'...
a privatno? mis'im...s'obzirom da se nadas tom vecnom zivotu sto nije besmrtnost meni logicno zvuci da se pridrzavas (osim ako nisi dvolicna)...
 
ovo boldovana vazi kad ste u 'obilasku'...
a privatno? mis'im...s'obzirom da se nadas tom vecnom zivotu sto nije besmrtnost meni logicno zvuci da se pridrzavas (osim ako nisi dvolicna)...

u kakvom obilasku :think:

pa ako kazem da se svi pridrzavaju to znaci stalno 24 casa dnevno......
ukljucujuci i mene, nisam dvolicna :aha:
znaci neko zivi il ne zivi moralno nema izmedju :aha:
 
Znash ono:
20. Али ако буде истина, да се није нашло девојаштво у девојке,

21. Тада нека изведу девојку на врата оца њеног, и нека је заспу камењем људи оног места да погине, зато што учини срамоту у Израиљу курвавши се у дому оца свог. Тако извади зло из себе.
Boza reche da morash biti nevina do prve brachne noci... :confused:
Na to sam mislio, da li si pravi Jehovin svedok i ako nisi udata, da li si nevina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top