Ратко Младић је техничко питање

Шта му значи то техничко питање?

  • Спреман Младић да иде у Хаг..ухапшен

  • Не могу да га ухвате

  • Питање је времена,када ће да га ухапсе

  • Не знају где је


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
У разговору са премијером Белгије Ив Летерм ,Цветковић не мисли да ће питање Косова и хапшење хашког оптуженика Ратка Младића оптерећивати процес европских интеграција Србије, зато што питање Младића, како је рекао, више није политичко, већ техничко питање.

premijer2.jpg


Шта ли му значи то техничко питање?

А,да Тадић је пренео саучешће свом саговорнику због велике железничке несреће која се догодила у Белгији.:worth:
 
Па небих се сложио да је Младић кукавица, он кукавица никад није био него херој српског народа. Ови озго се само срамоте прво са издајом Радована Караџића и предавање Хашким убицама, сад би и Ратка, е па неће моћи. А то техничко питање и није нешто они Ратка немогу т.ј. нису у стању да чувају а кад буде погодно да га предају већ горе поменутим убицама, немају они мозак а ни муда за то.

Мислили су да за време кратко
Предаће се Србин, Младић Ратко

Неће Србин никад да се преда
Њега народ Православни неда

Ко год мисли па тај је будала
Да ће Срби продат Ђенерала
 
Лоша ти анкета ....рекао бих тендециозна......

Није то никакво техничко питање....већ је питање пиздоорина на власти и около тзв генерала (намерно малим словима)........
То је једна иста екипа још од почетка деведесетих која се окористила о све и свашта (20 година смо у коорцу због таквих)...само је у питању кинта и да овај тзв генерал нешто непропева што је би за садашњу комуњарску власт (све деца истакнутих Браварових комуниста..)...било погубно....
Иначе горе поменути је чкапи од човека....доказано већ колико пута.....колико је само људи погинуло због тог смрада.......:evil: :evil: :evil:
Ово што си рекао је сигурно 2/3 тачно.

Што се тиче Младића, знам врло различита сведочења (не из медија или трачеве, већ од поузданих људи са "терена"), о њему, често врло контрадикторна међу собом, али је могуће и да су, на свој начин - сва тачна, тако да ја ипак не бих тако олако давала суд о њему.
 
Ово што си рекао је сигурно 2/3 тачно.

Што се тиче Младића, знам врло различита сведочења (не из медија или трачеве, већ од поузданих људи са "терена"), о њему, често врло контрадикторна међу собом, али је могуће и да су, на свој начин - сва тачна, тако да ја ипак не бих тако олако давала суд о њему.

Молим те да пре него даш суд о њему,запамтиш да носиш слику српске хероине и њено име!

mladiczp1.jpg
 
[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/X-7H5rX77P4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/X-7H5rX77P4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]
:super:
:cool::cool::cool:
 
Молим те да пре него даш суд о њему,запамтиш да носиш слику српске хероине и њено име!

mladiczp1.jpg
Е, само нек си ми ти открила топлу воду... :roll:

(И оно што знам још из времена пре него што си ти била и рођена).
 

Back
Top