Problem sa internetom

Domination

Početnik
Poruka
24
Do pre nego sto sam formatirao komp i dok sam imao windows XP service pack 2 internet mi je bio super dobar...pingujem stalno yahoo i ping ide max do 79 a inace je bio od 70-79 ..Kako sam ubacio Windows 7 internet mi je ocajan i ne mogu ni jednu on-line igru da igram..a kamoli Counter-Strike v1.6 Sad mi je ping od 145 do 270...Molim za pomoc.
 
Do pre nego sto sam formatirao komp i dok sam imao windows XP service pack 2 internet mi je bio super dobar...pingujem stalno yahoo i ping ide max do 79 a inace je bio od 70-79 ..Kako sam ubacio Windows 7 internet mi je ocajan i ne mogu ni jednu on-line igru da igram..a kamoli Counter-Strike v1.6 Sad mi je ping od 145 do 270...Molim za pomoc.

ah da...Imam internet od Telekoma 1024 mb

Moje misljenje je da ce korisnici Telekom Adsl-a preci ( i to sa debelim razlogom ) kod drugih provajdera jer u poslednjih 15ak dana laguje kao blesavo sto znaci da nisi ti kriv . U Windows 7 se ne razumem ali samo mogu da ti kazem da i ja imam problema sa pingom , ne vredi zaliti se mailom telekomu jer niko ne odgovara ... Koliko su bili pouzdani i kvalitetni poslednje 2-3 godine , toliko su sad ispali neprofesionalni ...
 
Mislim da je problem do Telekoma, jer u zadnjih dve nedelje i ja imam problema sa internerom. Pokušao sam da dobijem nekog iz tehničke podrške u zadnjih dva dana ali uvek je zauzeto. Počeo sam da razmišljam o promeni provajdera.
 
Ovu verziju win 7 mi je prijatelj namestio i mislim da i on takodje koristi istu tu verziju.
Kako da iskljucim onda taj windows update,mozda je stvarno do toga ?
Win 7 je izgleda sam instalirao drajvere za lan karticu

Winows Update na Windows 7 se iskljucuje na sledeci nacin:
Start > Control Panel > System and Security > Windows Update
Kada to otvoris u proszoru na levoj strani imas Change Settings i iz padajuce liste izaberi Never Check for Updates
 

Back
Top