Da li birate društvo?

Spirit of dark night

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
334
Da li birate društvo?
Ili da li slušate roditelje kada vam kaže "Nemoj da se družiš sa njim, zažalićeš..."

Ja biram društvo... Držim se podalje od onih osoba koje misle da su neke face... A ne slušam roditelje ako mi zabrane da se družim sa nekim... Sve dok sam ne vidim da mi nije dobro sa nekim društvom... Ali na forumu se uglavnom družim sa svima. :D


P. S. Izvinite ako je bila tema.
 
Da li birate društvo?
Ili da li slušate roditelje kada vam kaže "Nemoj da se družiš sa njim, zažalićeš..."

Ja biram društvo... Držim se podalje od onih osoba koje misle da su neke face... A ne slušam roditelje ako mi zabrane da se družim sa nekim... Sve dok sam ne vidim da mi nije dobro sa nekim društvom... Ali na forumu se uglavnom družim sa svima. :D


P. S. Izvinite ako je bila tema.

Ako su mi neka osoba i njeno ponasanje zanimljivi naravno da cu se druziti i zaebavati sa tom osobom bilo da je neki los djak ili djak generacije ili mozda misli da je "faca"(kako bi ti reko) Naravno to nemora da znaci da cemo postati neki extra prijatelji...
Roditelji mi nekada nisu rekli nemoj da se druzis sa njim/njom ali su me naucili kakve ljude da izbegavam i zahvalan sam im na tome ;)
 
Ja se druzim sa osobama koje su slicnije meni... Ja sam uvjek veseo i uvjek sam za salu i ja nebi mogo podnjeti da se druzim sa osobom koja je uvjek ozbiljna i koja je uobrazena... Npr. druzio sam se sa jednim likom pre 1-2 godine tada samo se zezali kada je poceo da glumi neku facu presto sam se druziti sa njim i nedruzim se sa likovima koji bi se samo tukli...
 
Ja se druzim sa osobama koje su slicnije meni... Ja sam uvjek veseo i uvjek sam za salu i ja nebi mogo podnjeti da se druzim sa osobom koja je uvjek ozbiljna i koja je uobrazena... Npr. druzio sam se sa jednim likom pre 1-2 godine tada samo se zezali kada je poceo da glumi neku facu presto sam se druziti sa njim i nedruzim se sa likovima koji bi se samo tukli...

Nisam veseo uvek...
Ali uvek sa društvom pokušavam da izgledam veselo... I njima je bolje kada nema neko tužan među njima a ako je njima dobro, i meni je dobro.
A u društvu je bilo dvoje koji su mislili da su "macho" i stalno su izazivali, pravili su se pametni i to... Posle su uvideli da ih mi izbegavamo zbog toga i sada smo svi složni.
 
jos iz osnovne imam 2 drugarice sa kojima sam super i one mi dodju kao to najuze drustvo
svakodnevno upoznajem nove ljude, bilo da je to na nekom putovanju, zurci, svirci, pa drustvo mog decka ili drugarice..nebitno
bliska sam sa onima koje ja procenima kao odgovarajuce:D
ali postoji jos i gomila likova sa kojima mogu da izadjem, odem na zurku neku i sl. i raspon godina je od 17 do 25,6,7..
nikada mi keva nije branila da se druzim sa nekim, to ostavlja meni, ima poverenje u mene i to je to
 
Naravno da biram drustvo. Necu i ne mogu sa svima da se druzim. Ne verujem da postoji osoba koja sa svima voli da se druzi, to je malo bzvz. Nikad mi roditelji nisu branili da se druzim sa odredjenim osobama, skretali paznju...da. Ali ni na to se nisam posebno obazirala, ma nista dok se ne opeces.
 
ne, unapred mi je ugovoreno s kim cu da se druzim..
Naravno da biram ljude slicnih interesovanja, kad krenem da se razvijam,(mentalno), onda krenem da drzim one osobe koje mi odgovaraju blizu, dok se ostale veze prosto prekinu uz nedostatak zanimanja za njihovo odrzavanje.
 
Nezadovoljna sam svojim sadasnjim drustvom jer smo se negde debelo razisli.
Posto volim da imam izabrano drustvo, koje drzi do sebe i ima neki nivo, moracu da napravim radikalne promene..
Pitanje je kako na fin nacin otkaciti drustvo koje ti vise ne odgovara.
Nikad mi roditelji nisu branili s nekim da se druzim, ali to je navise zato sto nisam imala neke ekstremne drugare..
Nekoliko puta su mi sugerisali, ja sam na kraju naravno skontala da su bili u pravu, ali nema sanse da bih to skontala da nisam i sama osetila.
 
Nije tako lako..
Od ljudi sam kojima je glupo da bilo koga uvrede, pa samo cutim..
Malo sam se distancirala, ali ne mogu skroz...
Ali ipak tu mi je drugarica s kojom se 10 godina druzim, do nje mi je jako stalo a i ona je sad takva..
Zaista ne znam.
 
Realno, svi biraju :lol:
Ja imam tri društva, jedno uže od 5-6 osoba s kojima sam nerazdvojna, jedno malo šire od jedno 10-tak osoba s kojima volim da izađem, da se ispričam, da se provedem, da im se izjadam itd. ali prosto se zbog nedostatka vremena retko viđamo, i imam jednu ogromno društvo širom Srbije, sa seminara, radionica, škola, volonterskih kampova itd. Sa njima se viđam najređe, ali uvek kad mi se ukaže prilika :D
 
ae prestanite,osecam se kao sranje -.-
nzm,ja kada vidim da se putevi razilaze,potpomognem malo,zato sto bih nekeko volela da mi secanja vezana za takva prijteljstva budu vezana za one dana kada je bilo ludo,a ne za neprijatne trenutke tisine :/
pice ponekad,ali neko tegljenje na silu,jok
 
Biram drustvo.Ne druzim se sa nekim samo da bih bio IN, vec biram drustvo koje mi odgovara.
A ako mi roditelji kazu ne druzi se sa njim, prvo pogledam dali ima istine u tome sto kazu, ako ima onda ih poslusam, ako ne, onda ne.Ali mahom je da ih poslusam...
 

Back
Top