Лауфер ми јавља...Гуд бај Мило.

Управо ми јавио један човек, са једнога места,
да је један високи функционер ЕУ, поручио Милу,
да напусти место председника, због немогућности
да сузбије криминал у ЦГ.
;)

Pa nije covek lud da na sebe dize ruku :p
 
Управо ми јавио један човек, са једнога места,
да је један високи функционер ЕУ, поручио Милу,
да напусти место председника, због немогућности
да сузбије криминал у ЦГ.
;)

i sta ti jos naprica, ko ce poslije mila? da nece kostunica
 
Управо ми јавио један човек, са једнога места,
да је један високи функционер ЕУ, поручио Милу,
да напусти место председника, због немогућности
да сузбије криминал у ЦГ.
;)
И мени је исто дојављено. Но не смем да оставим линк (из разумљивих разлога :mrgreen:)

И, Мило ће послушати ! Оставиће све зарад истине и правде. :whistling:
 
Управо ми јавио један човек, са једнога места,
да је један високи функционер ЕУ, поручио Милу,
да напусти место председника, због немогућности
да сузбије криминал у ЦГ.
;)

Kakav crni visoki funkcioner, po anketama koje se sprovode ovih dana u CG, Milo Djukanovic nema ni podrsku 1/4 glasackog tela u CG. Milo je mio samo kriminalcima u Crnoj Gori, narod vise ne glasa za tog coveka.
 
Djukanović odlazi do kraja godine?
Vesti - Svet | Tanjug | 17 februar 2010
...
Crnogorski premijer Milo Djukanović nije definitivno odlučio da napusti vladu i poziciju lidera Demokratske partije socijalista, ali ako ostane istrajan u toj nameri, njegov odlazak bi se mogao očekivati pre kraja ove godine, pišu danas podgoričke "Vijesti".

List tvrdi da je Djukanović u septembru prošle godine, tri meseca pre najnovije najave povlačenja iz politike, razgovarao sa jednim visokorangiranim zapadnim diplomatom i tom prilikom se suočio sa izričitim zahtevom da Crna Gora počne ozbiljnije i efikasnije da sprovodi borbu protiv korupcije i organizovanog kriminala.

Pozivajući se na diplomatske izvore, list navodi da je prvom čoveku crnogorske vlade tada predočen konkretan plan kako to da uradi, kao i da je on sada "svestan da to neće moći da izbegne".
 
И као такав увек био у првим редовима. :rtfm:

"List tvrdi da je Djukanović u septembru prošle godine, tri meseca pre najnovije najave povlačenja iz politike, razgovarao sa jednim visokorangiranim zapadnim diplomatom i tom prilikom se suočio sa izričitim zahtevom da Crna Gora počne ozbiljnije i efikasnije da sprovodi borbu protiv korupcije i organizovanog kriminala.
"

Изгледа да ће Мило ударити сам на себе
 
"List tvrdi da je Djukanović u septembru prošle godine, tri meseca pre najnovije najave povlačenja iz politike, razgovarao sa jednim visokorangiranim zapadnim diplomatom i tom prilikom se suočio sa izričitim zahtevom da Crna Gora počne ozbiljnije i efikasnije da sprovodi borbu protiv korupcije i organizovanog kriminala.
"

Изгледа да ће Мило ударити сам на себе
Ако правда то очекује - и сам на себе :hahaha:

Судећи по последњем интервјуу Мило ће још дуго ... КАо да му нико ништа не може. Претпостављам да га "неко" одржава јер на овом немирном балканском тлу увек може да послужи такав као што је Мило. Више је такав користан него да као криминалац буде осуђен и лежи у затвору.
 
Ако правда то очекује - и сам на себе :hahaha:

Судећи по последњем интервјуу Мило ће још дуго ... КАо да му нико ништа не може. Претпостављам да га "неко" одржава јер на овом немирном балканском тлу увек може да послужи такав као што је Мило. Више је такав користан него да као криминалац буде осуђен и лежи у затвору.

У име правде сам себе пробошће мачем.
Да га неко одржава на апаратима је и више него очигледно.
 

Back
Top