"Imam novu devojku, ali ...
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: "Imam novu devojku, ali ...

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano "Imam novu devojku, ali ...

...jos uvek volim tebe". (posle mesec dana)

Dakle, savremeni muskarci, sta raditi sa takvim slucajem?

Oprostaj, osveta, prekid svakog kontakta ...?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

A da ti malo jasnije napišeš ko kome šta i kad kaže ?

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    O.K. Nema problema. Nisam htela da se raspisem, jer imam utisak da ovde svi beze od tema koje pocinju dugim postom.

Dakle, on meni posle 4 godine veze i posle mesec dana od raskida dodje i place kako ne moze da zivi bez mene kako je u haosu itd. Ali ima novu devojku. Ona mu se ne svidja, nije se u nju zaljubio bla,bla,bla... Probao je da raskine sa njom, ali je ona histerisala, pa nije (kao, nije ona kriva ). Mene voli i uvek ce me voleti, ali zna da je mnogo gresio, pa ne sme da mi trazi pomirenje (ovo su sve njegove reci). Ja mu rekla da mora da raskine sa njom, a on kaze da ne trazim to od njega. A nije fer ni prema njoj. Da ne kazem da je vec prevarena...je l'...

I sta ja sad da radim sa njim? Volim ga, ali... Ovo su ozbiljni prestupi!

Podrazumevano

Možeš slobodno da me citiraš.Reci mu sledeće: "Marš u pi*ku materinu, nemoj da si mi se više u životu obratio,pređi na drugu stranu ulice kad me vidiš, slino jedna ljigava!", naravno potpuno smirenim tonom a ako on još koće da komunicira može jedno koleno u yaya ili/i okret na drugu stranu i ĆAO.......

E sad ako hoćeš da se zayebavaš onda mu predloži trojku ili još bolje četvorku sa tvojim novim dečkom ili kres kombinacijicom i naglasi da on ima malo gay sklonosti :wink:
    Za neiskusnije devojke ipak predlažem prvu varijantu 8)

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Možeš slobodno da me citiraš.Reci mu sledeće: "Marš u pi*ku materinu, nemoj da si mi se više u životu obratio,pređi na drugu stranu ulice kad me vidiš, slino jedna ljigava!", naravno potpuno smirenim tonom a ako on još koće da komunicira može jedno koleno u yaya ili/i okret na drugu stranu i ĆAO.......

E sad ako hoćeš da se zayebavaš onda mu predloži trojku ili još bolje četvorku sa tvojim novim dečkom ili kres kombinacijicom i naglasi da on ima malo gay sklonosti :wink:
    Pa ni ono prvo nije moj stil, a tek ovo drugo... Pretera ga malo!

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

... jedno koleno u yaya...
    :shock:
    Alo bre! Pa jel vi sve svoje razmirice tako resavate??? Lako je vama kad ih nemate pa ne znate kako je to... Jedan lik iz mog mesta je ostao sterilan kada je ga je u jednoj tuci pandur udario pendrekom u jaja... (jeste da podseca na ono iz filma, ali se stvarno desilo...)

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio storm cloud
    O.K. Nema problema. Nisam htela da se raspisem, jer imam utisak da ovde svi beze od tema koje pocinju dugim postom.

Dakle, on meni posle 4 godine veze i posle mesec dana od raskida dodje i place kako ne moze da zivi bez mene kako je u haosu itd. Ali ima novu devojku. Ona mu se ne svidja, nije se u nju zaljubio bla,bla,bla... Probao je da raskine sa njom, ali je ona histerisala, pa nije (kao, nije ona kriva ). Mene voli i uvek ce me voleti, ali zna da je mnogo gresio, pa ne sme da mi trazi pomirenje (ovo su sve njegove reci). Ja mu rekla da mora da raskine sa njom, a on kaze da ne trazim to od njega. A nije fer ni prema njoj. Da ne kazem da je vec prevarena...je l'...

Prvo razmisli sta ces sa sobom! Sta hoces a sta neces! Da li zelis i da li mozes da budes sa njim pogotovu posle cinjenice da je u medjuvremenu imao drugu devojku.
    Mene je devojka ostavila posle 3 god zbog ne tako bitnih stvari,zbog nekih gluposti koje je ona utripovala,da je ne volim,da pravim kombinacije okolo i sl. Pokusavao sam da izgladim stvari ali ona je resila tako i nema boga... Mogao sam mozda da sam je pritiskao,kumio,molio,plakao i hvatao na to sto je jos slaba na mene ali to bi bilo silovanje a to nije to...
    Ja volim nju puno,ona voli mene puno ali ona misli da ne treba da budemo zajedno i ja to postujem.Ako je to trenutni trip zbog stresova i problema u kojima se nalazi,kad je to prodje sama ce ispraviti stvari,ako ne ni ne isplati se silovati nesto...
    Sad ce 6.9. mesec dana kako nismo zajedno,ne cujemo se,ne vidjamo,ne dopisujemo i tako je mnogo bolje, zivot ide dalje,ostavio sam je iza sebe i idem napred...
    Prelomi sta zelis vise i to uradi!

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: "Imam novu devojku, ali ...

ma dovidjenja, okret "nalevokrug" i svako dobro u daljem zivotu.
    naravno da trazis dalje...i bolje 8)

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa zar nije covek lepo rekao da nece da ostavi svoju sadasnju devojku! Sta ti sada mozgas na temu volim ga, voli me... Naravno da te voli kada je bio sa tobom tako dugo. Ali to ocigledno nije dovoljno da bi bio sa tobom, sada mu je valjda ona interesantnija od tebe. Ponekad se ljubav pokvari i preko nekih stvari jednostavno ne mozes da predjes.

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Možeš slobodno da me citiraš.Reci mu sledeće: "Marš u pi*ku materinu, nemoj da si mi se više u životu obratio,pređi na drugu stranu ulice kad me vidiš, slino jedna ljigava!", naravno potpuno smirenim tonom ...
    Ne bih se složio sa apotekarkom. Mislim, tekst je sasvim u redu, (možda još koja uvredljiva reč) ali svakako na kraju rečenice podigni ton.

Pazi, kad neće tu novu da otkači jer je ona, zaboga, histerisala ! A šta si mu onda ti ? Ti ne histerišeš, pa onda ajde, daj da tobom obriše pod.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ma kresni se vec sa njim...posto ocigledno ne mozes ostaviti to iza sebe!

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

i neke zene se dvoume oko ovoga? moram postati zajebaniji igrac. 8)

moj doprinos :wink:

Podrazumevano

Pa ni ono prvo nije moj stil, a tek ovo drugo... Pretera ga malo!
    Onda se dogovorite u kojoj smeni yebe koju, da ne upadate jedna drugoj u termine.....
    E nekada mi tako dođe nešto neprijatno kad čujem ovakve gluposti......

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15774

Podrazumevano

Vidim da ti je mesto stanovanja Nebo. E pa posle 4 godine i njegovih suza pravo vreme da siđeš sa Neba na majčicu Zemlju,skockaš se onako više za sebe, iskoristiš još malo ovog lepog vremena i prošetaš gradom.I shvatiš koliko dobrih frajera guli ovu kaldrmu pa se upitaš: gde ja provedoh 4 godine sa ovom plačipi..om. Nov Baja najbolji LEK

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Na ovo netreba dodati cak ni znak intrpukcije.

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: "Imam novu devojku, ali ...

Prekid svakog kontakta,nego sta!

Hoces li ti da budes necija kraljica ili necija svalerka?

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Odvedi ga na romantiku, rasplaci se, slomi se pred njim, zaprosi ga, izjavi da zelis da mu rodis 10000...0 dece, da ne mozes da zivis bez njega itd. On ce ljigavo da se istrci, a ti idi kuci i SITA SE ISMEJ - bice ti jasno kolika je budala i nadji drugog!

No. 2 smuvaj mu devojku,
    No. 2 pod b) -"- -"- brata...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •