hm
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: hm

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano hm

E pazi ovo!
    Skoro svaki dan svratim na ovaj forum i kad god dodjem, na forumu "Ljubav i sex" uvjek ima nesto napisano a na SF ili Software slabo ikad da neko nesto kaze!
    Znam ja da je sex vazan al' daj malo prebacite se i na Nauku hebem mu. Bit cemo najnaprednija civilizacija u sexu A nauku ko hebe
    Nije sad da ja nemam nista reci o sexu al' i nauku volim
    Nemojte me shvatiti pogresno samo hocu da potstaknem ljude da nam se pridruze na ostalim Forumima. A sto jest jest "Ljubav i sex" ionak imaju previse tema
    I polovina od tih tema je stvarno "bez veze"
    Pozdrav svima!!

Tsetsa
    Guest

Podrazumevano Re: hm

Citat Original postavio DEVIL
    E pazi ovo!
    Skoro svaki dan svratim na ovaj forum i kad god dodjem, na forumu "Ljubav i sex" uvjek ima nesto napisano a na SF ili Software slabo ikad da neko nesto kaze!
    Znam ja da je sex vazan al' daj malo prebacite se i na Nauku hebem mu. Bit cemo najnaprednija civilizacija u sexu A nauku ko hebe
    Nije sad da ja nemam nista reci o sexu al' i nauku volim
    Nemojte me shvatiti pogresno samo hocu da potstaknem ljude da nam se pridruze na ostalim Forumima. A sto jest jest "Ljubav i sex" ionak imaju previse tema
    I polovina od tih tema je stvarno "bez veze"
    Pozdrav svima!!
    A ne znam da le si isao na druge forume, kao nauka, ekologija i sl. Samo gore navedeni forum, religija, musko- zenske stvari... Fenomenalno! A pogledaj forum rekreacija... Da li se uopste ovde neko rereira ili bar malo misli o tome. Vrlo sam iznenadjena. Mislim da je pored one telesne potrebna i 'DUHOVNA ' hrana, makar malo. Pozdrav!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •