Jutarnja kafa :)

Kad idem ujutru u skolu onda cesto ne spavam uopste nego tako odem ujutru prosetam se malo, docekam zoru, odem na kafu i cigarete i tako pa onda poslepodne spavam. Ako idem poslepodne u skolu niti pusim niti pijem - samo spavam :mrgreen:
 
Zadnjih nekoliko dana prosto ne mogu da funkcionisem bez kafe, zasto?!
Pripremam jedno takmicenje dve kontrolne vezbe i par usmenih odgovaranja cele nedelje pa se moze reci da ne spavam uopste. Sinoc sam lego oko 12 uvece a zaspao sam od nervoze tek oko pet da bih ustao u sedam da idem prepodne u skolu, a vratio sam se pre dvadeset minuta iz skole. Pa sad racunajte ... Uzas zivi ... Pijem kafu u skolskom klubu koji hvala Bogu imamo ;) Ili na automatu :mrgreen:
 
pijem ujutru sa mamom (ako me probudi)...najvise volim tursku a nes popijem nekad u kaficu...mogu da popijem bezbroj kafa samo kad bi imao ko da mi kuva...mrzim da kuvam kafu jer imam veliko drustvo i svi piju kod mene a dolaze jedan po jedan i to mi se smucilo...
 
...za one koji nmg da funkcionisu ujutru bez kahve...:mrgreen:
pa ovako....
gde ispijate prvu jutarnju kafu?
sa kim, je l' sa regularnim drustvom, sami ili ko naidje?
imate li neku ritual in the mornin'?
i kakvu kavu pijete?
i sve sto ima veze sa njom podelite sa mnom :D

JOj,gde me nadje,da pisem o mojoj kafici..Ima da ti napisem sad odmah roman o tome..:) Cim otvorim odmah izjutra moje lepe oke,odmah volim da skuvam kaficu,u mojoj omiljenoj soljici...Obozavam nes kaficu,sa malo mleka..I onda je tako lickam,jedno pola sata,da uzivam u njoj...:) Najvise volim,ako mi neko skuva jutarnju kafu,to me najvise moze obradovati...Obozavam nesicu,i zaista mi je to neki jutarnji gust,da je na miru ispijem sama...:)
 
pa ujutro i ne volim bash kafu da konzumiram :lol: ne prija mi neshto..
vishe volim onaj chokoladno mleko.. :D msm kao neskvik (ne znam kako se pravilno pishe)
pijem sama..

a kad spavam kod drugarice, ili ona kod mene, pijem nes oko 1-2 :D
 
Pijem samo tursku kafu ujutru! :) Manite me od onih milk shake-ova 3 in 1, kafa nije kafa bez taloga... :) U al sam oldskul hahaha

Inace volim da je ujutru popijem sam, ako ustajem za skolu. Ako sam kuci, obicno sa sestrom ili caletom, a ovako sa drustvom... :)

I da, ne mogu bas mnogo da funkcionisem bez nje... :)
 
coffee_god.gif
 
...za one koji nmg da funkcionisu ujutru bez kahve...:mrgreen:
pa ovako....
gde ispijate prvu jutarnju kafu?
sa kim, je l' sa regularnim drustvom, sami ili ko naidje?
imate li neku ritual in the mornin'?
i kakvu kavu pijete?
i sve sto ima veze sa njom podelite sa mnom :D
ta sam pile :)
dovoljan je samo gutljaj jake turske srpske kafe, kako god je neko nazivao:lol: bez shecera naravno..pijem sama, brzo popijem, popushim..nazzalost ranije sam znala da sedim i pijem po dva sata..
nema se vremena :confused:
 

Back
Top